Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

​L tipi mutfak modellerine göre dekorasyon fikirleri

Dekorasyon dizaynınız içinde evinizin kalbi konumunda olan mutfaklar titizlik ve özen ile tasarlanması gereken yerlerdir. Size, ailenize ve misafirlerinize huzuru sağlarken hem de lezzetli yemekleri yaparken aradığınız her şeyi kolaylıkla bulmanız…

21 Temmuz, 2018

Hesaplı ve akılcı çözümlerle konteyner ev sistemleri

Fabrikalarda ölçülendirilerek üretilen modüler yapı elemanlarının bir araya getirildiği konteyner evler, gelişen mimari teknolojilerle birlikte kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılıyor.

21 Temmuz, 2018

Keyifli sohbetler için 11 farklı fiskos takımı örneği

Ev dekorasyonlarında yaptığımız tercihler ve benimsediğimiz stil aslında son derece özneldir. Bir kişinin estetik anlayışı, beğendiği tasarım özellikleri ve yaşam tarzı için en ideal olan mobilyalar bir başkasının son tercihi bile olamayacak kadar uz…

20 Temmuz, 2018

Lavabolu banyo dolabı modelleri ile şık banyo dekorasyonları

Banyoları; dinleneceğimiz, ruhumuzu deşarj edeceğimiz ve kendimiz ile baş başa kalarak negatif elektriğimizden kurtulacağımız alanlar olarak dekore etmek birincil dekorasyon görevlerimiz arasında yer alır.

20 Temmuz, 2018

Gümüş rengi dekorasyonlar için 20 fikir

Dekorasyonlarda renk seçimi ve kombinasyonları her zaman oldukça büyük bir rol oynar. Odalara hakim olan ana renklerin dışında tamamlayıcı renkler ve ayrıntılar da odanın tüm atmosferini değiştirecek kadar kuvvetli dokunuşlar yaratabilirler.

19 Temmuz, 2018

Mutfaklarda ahşap tezgâh modelleri

Mutfak tezgahı, mutfak tasarımınızın genel görünümüne dair ilk izlenimi verir, bu nedenle hem stilistik zevkiniz hem de mekanınızdaki etkinlik seviyesiyle en iyi şekilde çalışacak bir tezgah seçmek önemlidir.

19 Temmuz, 2018

Dekorasyonda deri kullanımı ve püf noktalar

Evinizi dekore ederken zemin döşemelerinde, koltuklarda ve çeşitli aksesuarların yüzey kaplamalarında kullanılan tekstil ürünleri yanında özel bir havası olan ve modası geçmeyen bir malzeme olan deri de kullanılır.

18 Temmuz, 2018

Balkonu mutfağa dahil etme modelleri

Hem ülkemizde hem de dünyanın pek çok kalabalık ülkesinde apartman daireleri mimari açıdan küçülme eğilimi gösteriyor. Kalabalık nüfusun belirli merkezi yerlerde toplanması sonucu daha pratik kullanımlı yapıların üretildiği ve daha fonksiyonel, moder…

18 Temmuz, 2018

Örnek fotoğraflarla ​ahşap mutfak dolabı modelleri

Dolaplar her mutfağın omurgasını oluşturur. Modern ve geleneksel mutfaklarda dolaplar, genellikle alt ve üst şeklinde iki bölümden oluşuyor. Bazı mutfak modellerinde asma duvar dolapları ya da üst dolap yerine açık raflar tercih ediliyor.

17 Temmuz, 2018

Fethiye’den tadilatla yenilenen bir daire

 Eskiyen apartman dairelerinin yenilenmesi ve kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılaması için ev tadilatı yapmak gerekir. Tadilat işini ise homify profesyonellerinden destek alarak yapabilirsiniz.

17 Temmuz, 2018