Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Mutfak ve yemek alanı bir arada: Stil ve tarzlara göre 10 harika fikir!

Mutfak dizayn edilirken, yemek alanı ile ilişkisi mutlaka göz önüne alınır. İhtiyaca ve mevcut alana göre bazı yaratıcı çözümler işlevselliği arttırır. Farklı amaçlara hizmet edecek mutfakta servis pencerelerinden, açık plan tasarımına kadar birçok ç…

16 Aralık, 2017

Giyinme odanızı düzenlemeden önce mutlaka görmeniz gereken 16 muhteşem örnek

Yakın bir geçmişe kadar yalnızca lüks konutların bir parçası olan giyinme odaları, hayatımızın içine giderek daha fazla girmeye, hatta pek çok ev için artık standart bir ihtiyaç haline gelmeye başladılar.

16 Aralık, 2017

Evdeki fazlalıkları nereye koysam ? 10 pratik fikir

Kalabalık bir aile yapısına sahipseniz veya fazla eşyaya sahip biriyseniz yapmanız gereken evinizde eşyaları muhafaza edeceğiniz ekstra alanlar oluşturmak ve bu alanları maksimum verim elde edecek şekilde kullanmaktır.

16 Aralık, 2017

Aile dostu iki katlı müstakil evler

Kendi topraklarında bir ev sahibi olmak mutlu ve tatmin edici bir duygu olduğu için herkes ileride böyle bir eve sahip olmayı arzular.   Evin görünümünü, tasarımı kendi fikirlerinize göre planlayabilir ve daha sonra ideal olarak dekore edebilirsiniz.

16 Aralık, 2017

​Geniş, görkemli ve çok lüks: Bu eve bayılacaksınız

Şimdiye dek farklı boyutlarda ve sıra dışı pek çok ev projesi tanıttık. Bu evlerden bazıları çok küçük olmasına rağmen kullanışlıydı. Bugünkü yazımızda ise büyük, gösterişli ve lüks bir ev tanıtacağız. Böyle bir konuta sahip çoğumuz için bir hayal.

16 Aralık, 2017

Konukların hoşuna gitmeyecek 8 dekor örneği ve ilham veren fikirler

Evlerimiz, bizler için konfor ve rahatlık sunan yaşam alanlarıdır, konuklarımız için de iyi bir izlenim bırakacak şekilde dizayn edilebilir. Misafir ağırlamak, davetkâr bir karşılama ile başlar, konforun sağlanarak devam eden keyifli bir ritüeldir.

16 Aralık, 2017

Dolap yaptırmak isteyenler için 10 parlak fikir

Dolaplar her evin ve iş yerinin, hatta insanın olduğu neredeyse her yerin ortak ihtiyacı. Sayısız farklı türü ve modeli ile hayatımızda olan dolaplar, yaşadığımız alanların derli toplu kalmasında ve eşyalarımızı düzenli tutabilmemizde hayati bir rol…

15 Aralık, 2017

Küçük evler için çok fonksiyonlu 10 mobilya

Alan tasarrufu, özellikle küçük evlerde yaşayanlar için bir hayli önemlidir. Bireysel ve ortak yaşam alanlarını dekore ederken, ister klasik stil, ister modern stil dizayn edin; karakteristiği belirleyen kullanıcı birey olacaktır.

15 Aralık, 2017

Modern müstakil evlere 13 nefes kesici örnek

Ülkemizde her ne kadar apartman tipi evler olsa da müstakil evlerde oldukça yaygın olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Basit tasarımlara sahip müstakil evler günümüzde mimarinin farklı akımlara ayrılması ile modern tasarımlara sahip modern malzemele…

15 Aralık, 2017

İç dekorasyon için 2018 eğilimleri

Evinize taze bir nefes vermek ister misiniz ?  Uzmanların ve iç mimarların 2018 yılı dekorasyon ve iç tasarım fikirlerine göre hazırladığımız iç tasarım modellerimizi  mutlaka incelemeli v 2018 yılı tasarım akımları hakkında fikir edinmelisiniz.

15 Aralık, 2017