Dergi | homify

Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Göl kenarında hayranlık uyandıran lüks ahşap ev

Homify 360 ile sizi her gün dünyanın farklı noktalarında yer alan evlere götürüyoruz. Bugünkü ziyaretimiz ise Rusya’nın Moskova şehrine olacak. ODEL Mimarlık şirketi, Moskova’da bir gölün kıyısına inşa edilmiş bu evi satın aldı.

27 Haziran, 2017

Göz kamaştıran 10 renkli dış cephe örneği

Nasıl ki kıyafetlerimiz, saçımız, aksesuarlarımız ve ayakkabılarımız bizi dış dünyaya anlatan, bir nevi vitrin işlevi gören, bizi özetleyen görünümümüzü oluşturuyor ise, dış cepheler de evlerin kıyafetleri gibidir.

27 Haziran, 2017

Banyoyu kuru ve temiz tutmanın 5 kolay yolu

Banyonuzun ıslak kalması sizi de rahatsız ediyor mu? İster zeminin görüntü olsun isterse de yanlışlıkla basılan zeminin veridği rahatsızlık hissi olsun, ıslak banyo pek çoğumuzun tercih ettiği bir durum değil.

27 Haziran, 2017

Huzurlu bir salon için Türk evlerinden 9 fikir

Evinizde en fazla zaman geçirdiğiniz oda olan salonlar, en çok özen gösterilmesi gereken odalardır. Evde yaşayan herkesi rahat ettirecek ve herkese huzur verecek olan salon dekorasyonları için  dikkatli bir çalışma yapmanız gereklidir.

27 Haziran, 2017

Uzman ellerden çıkmış 11 bahçe dekorasyon önerisi

Yaz mevsimi kendi gösterdikçe bahçe ve teras gibi açık alanların değeri de artıyor. Siz de sıcaklar bastırmadan evinizin açık alanlarında bir bakıma gitmeyi planlıyorsanız yeni bahçe ve teras dekorasyonunuz için en iyi fikirleri bu yazıda tanıtacağım…

27 Haziran, 2017

Çorlu'da bir daireden aynen kullanabileceğiniz 12 fikir

Yeni bir eve taşınmak yorucu olduğu kadar heyecan vericidir. Tüm odaları özene bezene dekore eder, yeni eşyalarınızla taze bir başlangıç yaparsınız. Ancak tüm bu eğlenceli yönlerine rağmen dekorasyonu nasıl oluşturacağımızı bilmek zorundayız.

27 Haziran, 2017

Türkiye'den insanın içini ısıtan bir aile evi

Natürel dokuların ağırlıklı kullanıldığı rustik tarz, dekorasyonda fark yaratmak isteyenlerin ilgisini çekebilir. Ahşabın sıcaklığı ya da doğal malzemelerin zarafeti ile estetik unsurları bir araya getirebilirsiniz.

27 Haziran, 2017

Yerli bir firmadan enfes dikey bahçe fikirleri

Dekorasyon konusunda mutlaka dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden birinin duvar dekorasyonu olduğunu sık sık söylüyoruz. Duvarlarınız evinizdeki mobilyaları ve dizaynı tamamlayacak tarzda tasarlanmadıysa dekorasyonunuzda her zaman bir şeyler ek…

26 Haziran, 2017

​Göztepe’de demode bir salonun muhteşem dönüşümü

Havaların ısınması ile birlikte evleri yeniden dekore etmenin zamanı geldi. Kapsamlı değişiklikler için genellik yaz ayı tercih edilir. Çünkü hem tatil dönemine denk gelir hem de olumsuz hava şartlarından ötürü bakım ve tadilat gibi işler daha…

26 Haziran, 2017

Rustik bir atmosfere sahip modern çiftlik evi

Şehir hayatından birçoğumuz bıktık, öyle değil mi? Hele ki havaların artık iyice ısındığı şu yaz günlerinde şehir çoğumuzu için zulümden başka bir şey değil. Ne kalabalığı ve telaşı bitiyor, ne gürültüsü ne de kirliliği…

26 Haziran, 2017