Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Küçük bir bahçe için birbirinden yaratıcı 25 fikir

Küçücük dahi olsa bir bahçe, evin sıkıcı ve tekdüze cephesine hareket ve renk katarak onu daha güzel, daha keyif veren bir hale getirir. Büyüklüğünün, yerinin ve ne tür bitkilerin kullanıldığının bir önemi olmaksızın, yeşil tonlarının oluşturduğu bir…

17 Ekim, 2017

Kendi mobilyalarını kendin yap: 10 örnek fotoğraf

Evimizde kullandığımız mobilyaları hazır olarak satın alabileceğimiz gibi kendimizde yapabiliriz. Mobilyaları kendimiz yaptığımızda hem ekonomik olarak hem de emek verdiğimiz için oldukça avantajlı durumda oluruz.

17 Ekim, 2017

Dekorasyonda fark yaratan iki banyonun dönüşümü

Banyo dekorasyonu tüm daireyi tamamen değiştirmez. Buna nazaran artık eskiyen ve daha kullanışlı hale getirilecek bir banyo için yenilenme zamanı gelmiştir. Bugün sizler için, iki banyonun yenilenme aşamaları ile birlikte dekorasyonda fark yaratan un…

17 Ekim, 2017

Nötr renkleriyle stil sahibi şık bir daire!

Bu yazımızda nötr renklerin ağırlıklı kullanıldığı son derece şık ve modern bir daireye konuk olacağız. Nötr renklerle parlak, canlı ve sıcak renkleri bir araya getirerek dekorasyonda renk dengesi yakalamak mümkün.

16 Ekim, 2017

Yemek masası: Yuvarlak mı dikdörtgen mi?

Yemek alanlarında baş rolü üstelenen ana mobilya pek tabii ki yemek masaları ve etrafına dizilen sandalyelerdir. Bunun için de yemek odası dizayn ederken yemek masası seçimine özen göstermek gerekiyor.

16 Ekim, 2017

Bahçe içinde başını sokacak yer arayanlar için 10 orijinal çözüm

Bahçesi olan müstakil evlerin en büyük gereksinimlerinden biri, farklı hava şartlarında da bahçenin keyifle kullanılmasına olanak sağlayan ufak da olsa kapalı bir alan. Üstelik gereksinim yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor.

16 Ekim, 2017

Aklınızı başınızdan alacak tekerlekli evler

Üst düzey konfora sahip tatil evleri lüks tatiller için ideal bir alternatiftir. Ekonomik olarak lüks bir evde yaşama imkanına sahip değilsek yapılması gereken tekerlekli mobil bir tatil evi inşa etmektir.

16 Ekim, 2017

Doğa içinde 80 metrekare şahane bir köy evi

Doğa içinde 80 metrekare şahane bir köy evi İtalya’nın Güney Toskana bölgesine bağlı küçük bir köy evini ziyaret edeceğimiz yazıda geleneksel bir evin yenileme çalışmasını inceleyeceğiz.

16 Ekim, 2017

Başarılı bir okul sezonu için çocuk odası mobilyaları

Tatil sezonu kapandı ve okullar açıldı. Çocuklu aileler için hafta içi her günün tatlı bir telaşla başladığı günler de geldi yani. Eğer okul çağında çocuğunuz varsa eğitim hayatının yalnızca çocuklar için değil, ebeveynler için de oldukça heyecanlı…

15 Ekim, 2017

Gönüllerimizi fetheden muhteşem bir ahşap ev

homify sayfalarında dünyanın dört bir yanından muhteşem ev örnekleri görüyor, her farklı zevke ve ihtiyaca hitap edecek çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler ediniyoruz. Bu evlerden bazıları ise, biz homify editörlerini de kendine hayran bırakıyor! ho…

15 Ekim, 2017