homify Dergi

Çünkü ev yapımı vintage aksesuarlara ve mobilyalara aşık oldum

Vintage mobilyaların cazibesi her zaman ilgimi çekmiştir. Dönem nesnelerinin zamansız zarafeti ve benzersiz karakteri, modern mobilyaların çoğu zaman karşılayamadığı açıklanamaz bir çekiciliğe sahiptir.

30 Eylül, 2023

Country Mutfağı Neden Büyülemeye Devam Ediyor: Geçmişten Günümüze (31 fotoğraf)

Kır mutfağı sıcaklık, rahatlık ve nostalji görüntülerini çağrıştırıyor. Yüzyıllardır var olan bir tarz olmasına rağmen hala birçok kişi için popüler bir seçimdir. Peki bir kır mutfağını bu kadar çekici ve zamansız kılan şey nedir? Tarihte bir yolculu…

30 Eylül, 2023

Burcuma Göre Hangi Bitkilerim?

İtiraf edelim, hepimiz burçların trendini ve kişiliğimizden yaşam tercihlerimize kadar bizi farklı şekillerde temsil etmesini seviyoruz. Bugün bu bir istisna değildir; Botanik alanına gireceğiz ve burcunuza göre hangi bitkinin sizi temsil ettiğini ke…

29 Eylül, 2023

Egzozu olmayan bir davlumbaz nasıl çalışır? Bilmen gereken her şey!

Mutfak birçok evin atan kalbidir. Burada yemekler hazırlıyoruz, ailemiz ve dostlarımız bir araya gelerek özel anları paylaşıyoruz. Ancak pişirme aynı zamanda koku, duman ve yağ parçacıklarının da açığa çıkmasına neden olur.

29 Eylül, 2023

İç Kolonların İşlevi ve Evinizin Tasarımına Nasıl Uyarlanır?

İç mimari, bir evin tasarımında çok önemli bir unsurdur ve iç sütunlar, işlevsel ve estetik açıdan çekici bir alan yaratmada önemli bir rol oynayabilir.İç mimaride iç sütunların rolünü ve bunları evinizin tasarımına etkili bir şekilde nasıl uyarlayab…

29 Eylül, 2023

Ev İşleri Nasıl Bölünmeli: Uyumlu Bir Evde Yaşamak için 3 Strateji

Evde uyumlu bir ortamın sürdürülmesi, ev işlerinin adil bir şekilde dağıtılmasıyla başlar. Bu makalede , çatışmaları çözmeye ve evde barışı korumaya yardımcı olabilecek 3 strateji hakkında yazıyorum.

28 Eylül, 2023

Eviniz İçin Parıldayın: 7 Günde İnanılmaz Dönüşüm

İyileşme söz konusu olduğunda sınır yoktur. Kişisel zorluklara olan tutkum beni büyümenin ve dönüşümün yeni yollarını keşfetmeye yönlendiriyor. Bu sefer aynı iyileştirme ruhunu en yakın ortamım olan evime uygulamaya karar verdim.

28 Eylül, 2023

Bu Sonbahar Evinizde Olmanız Gereken 10 Küçük Lüks Eşya

Sonbahar bizi yavaşlamaya, düşünmeye, evlerimizde rahatlık bulmaya davet eden güzel bir mevsim. Sıcaklıklar düştükçe ve geceler uzadıkça, evinizde bulundurmanız gereken bazı küçük lüks eşyaları satın almak, yılın bu zamanını daha özel hale getirmeniz…

28 Eylül, 2023

1970'den Önce İnşa Edilmiş Bir Ev Satın Alıyorsanız 7 Uyarı İşareti

Emlak piyasasına göz atarken, pek çok alıcı eski evlere, özellikle de 1970'ten önce inşa edilmiş olanlara ilgi duyuyor. Bu mülkler genellikle çekicilik ve kişilik yayıyor ve bizi geçmiş bir döneme götürüyor.

28 Eylül, 2023

Yalnız yaşa? Lekesiz Bir Alan İçin Temizlik İpuçları

Yalnız yaşamanın, başka biriyle aynı alanı paylaşmamak ve sonrasında bağımsızlık ve özgürlük gibi avantajları vardır. Ancak mekanın temizliğini ve organizasyonunu sağlamak da dahil olmak üzere ek sorumluluklar da getirir.

28 Eylül, 2023