Dergi | homify

homify Dergi

​Ailelere uygun eğlenceli ahşap ev

Bugünkü yazıda tanıtacağımız proje, bir nevi sahiplerinin kişiliğini yansıtan bir ev. Özellikle iç mekanda modern ile endüstriyel tarzın karışık bir versiyonunu benimsenmiş ve aynı zamanda klasik stildeki pek çok unsur da bir arada kullanılmış.

24 Şubat, 2017

Büyüleyici güzellikleriyle akıllara kazınacak bir çiftlik evi

Doğa ile iç içe, huzur veren evler yaşam konforunu arttırır ve ev yaptırmak isteyenlere ilham verebilir. Huzur dolu bir yaşam arzulayanlara Güney Kore'nin başkentinde, kırsal bir alana yerleşen şahane bir eve konuk olacağız.

24 Şubat, 2017

Hayal edilen güzel bir evi baştan yaratmak

Bir ev yenilenerek baştan yaratılabilir, eski evden eser kalmayacak bir dekorasyon ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe ve kusursuz bir fonksiyonelliğe sahip olabilir. Bu gün Güney Kore de yer alan  ve bir apartman daire olan bir evin  nasıl baştan yara…

24 Şubat, 2017

Önce & Sonra: Ailenin büyüyen çocuklarına uygun hale getirilen bir daire

homify Önce & Sonra sayfalarımızda her gün farklı bir tadilat projesini misafir ediyoruz. Sayfamızda kimi zaman mutfak ya da banyo gibi tek mekan tadilatı kimi zamansa tüm evin elden geçirildiği komple tadilat çalışmalarına yer veriyoruz.

24 Şubat, 2017

Mutfak dolaplarında sizin de kullanabileceğiniz 8 fikir

Mutfaklarda işlevsel ve fonksiyonel mobilyalar tercih ediyor olmanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. Özellikle küçük mutfaklarda hayati öneme sahip olan bu mobilyaların başında mutfak dolapları gelir.

23 Şubat, 2017

Yaz-kış oturabileceğiniz bir balkon için 7 fikir

Balkonlarımızı yılın tüm mevsimleri boyunca kullanma imkanı yaratan kapalı cam sistemleri, genel olarak oturma odasından ibaret olan yaşam alanlarımızı genişleterek, gün içerisinde zaman geçirmek için alternatif mekanların oluşmasını da sağlıyor.

23 Şubat, 2017

Genç bir aile için tasarlanan 90 m²'lik muhteşem daire

90 m² alana sahip bir evin aileler için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, bu fikri tekrar gözden geçirin! Minimalist öğelerle çekirdek aile için özel olarak tasarlanan muhteşem bir daireyi yakından tanımaya hazır olun.

23 Şubat, 2017

Hayalindeki evi tasarlayanların görmesi gereken 15 örnek

Kendi evinizi kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, işe, alternatif yapı şekillerinde inşa edilmiş farklı modelleri yakından inceleyerek başlayabilirsiniz. Modüler, prefabrike, ahşap, çelik konstrüksiyon, kerpiç ve konteyner ev gibi birçok farklı yapı…

23 Şubat, 2017

Cazip bahçeler için 14 mobilya fikri

Kış mevsimini bitirmek üzere olduğumuz şu günlerde yaz aylarını iple çekmeye başladık. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı mart ayında açık alanda neler yapacağınızı planlamaya ne dersiniz? Açık havada vakit geçirmenin en basit yolu bahçenizin p…

23 Şubat, 2017

Düşük bütçe ile yapılan büyüleyici bir bungalov ev

Metrekare bakımından küçük ama konfor sunan ev modelleri, hem mütevazı hem de göz alıcı örnekleriyle ilgi görüyor. Daha ekonomik ve  pratik çözümler için, düşük bütçe ile akılcı çözümlerle tasarlanan ev modelleri ile ilgilenenlere küçük ama konforlu…

23 Şubat, 2017