homify Dergi

En Güzel Stüdyo Daire Örnekleri ile İlham Veren Dekorasyon Fikirleri!

Stüdyo daireler modern şehir yaşantısında her geçen gün giderek aha da yaygınlaşıyor. Özellikle tek başına yaşayan ve zamanının çoğunu iş yerinde geçirenler için temizliği ve bakımı zor olan, kiraları yüksek olan büyük daireler yerine stüdyo daireler…

07 Aralık, 2021

Kış Dekorasyonu için İçinizi Isıtacak 13 Büyüleyici Fikir

Soğuk havaları yaşadığımız kış aylarında evinizi daha sıcak, daha samimi ve daha konforlu bir şekilde dekore etmeniz gerekir. Sıcak ve samimi bir yaşam alanı her zaman huzurun ve mutluluğun anahtarıdır.

04 Aralık, 2021

Her Bütçeye Uyacak Birbirinden Çekici Salon Yenileme Fikirleri

Evlerimizin dekorasyonunun gündelik yaşantımıza ne kadar çok etki ettiğini galiba hepimiz son zamanlarda çok daha iyi anladık. İnsanlar çoğunlukla pandemi süreciyle birlikte evlerde çok daha fazla zaman geçirmeye başladıkça, dekorasyonun yalnızca est…

03 Aralık, 2021

2022 Ev Dekorasyon Trendleri: Duyarlı, Huzurlu ve Karakteristik Yaşam Alanları

Zaman ilerlerken dünyada gelişen olaylar doğrultusunda gelişen gündemler, iklim, teknolojik değişimler gibi faktörler toplumların ve insanların estetik anlayışlarını ve yaşam alışkanlıklarını değiştiriyor.

23 Kasım, 2021

Depolama Alanı için 13 Yaratıcı ve Modern Fikir

Evinizde en sık karşılaştığınız sorunlardan biri olan depolama alanı yetersizliğini çözebileceğiniz pek çok yöntem bulunuyor. Oturma odası, salon, mutfak, kiler, yatak odası, genç odası, bebek odası gibi yaşam alanlarında atıl haldeki ölü alanları ku…

22 Kasım, 2021

Kusursuz bir Çocuk Odası için Yeni Nesil Ranza Modelleri

Bir yaşam alanını verimli bir şekilde tasarlamak için öncelikle alanı yalnızva yatay bir düzlem olarak düşünmememiz gerekiyor. Dikey olarak doğru değerlendirilen yaşam alanlarında ferah ve kullanışlı dekorasyonlardan söz edebiliriz.

19 Kasım, 2021

Zevkinize Özel Parke Seçimi için 14 Ahşap Parke Modeli

Evinizde yapacağınız dekorasyonları baştan aşağı etkileyen önemli detaylardan biri de zeminlerde kullandığınız parkelerdir. Odanızda girdiğiniz andan itibaren zeminde yer alan parke motifleri sizi kendinizden geçirerek dekorasyonun içine doğru çeker.

17 Kasım, 2021

Ev Yapımı: Farklı Tarz ve Bütçelere Göre Yeni Nesil Ev Modelleri

Diğer tüm endüstriler gibi inşaat endüstrisi de her geçen yıl biraz daha gelişiyor. İnşaat teknolojilerinin ve tasarım anlayışının gelişmesiyle artık çok farklı tarz ve özelliklere sahip ev modelleri ile karşılaşabiliyoruz.

15 Kasım, 2021

Daha Mutlu bir Yaşam İçin Feng Shui ile Dekorasyonun Temel İlkeleri

Eğer dekorasyonla ilgiliyseniz ve insanı iyi hissettiren dekorasyonlara dair fikir ve akımları takip ediyorsanız, özellikle son yıllarda tüm dünyada öne çıkan Feng Shui tarzı dekorasyonu da mutlaka duymuşsunuzdur.

13 Kasım, 2021

Kusursuz bir Ev için Enerji Tasarrufu ve Konfor Sunan İzolasyon Uygulamaları

Enerji tasarrufu bugün artık hem bireysel düzeyde hem de çevresel açıdan dikkat etmemiz gereken oldukça önemli bir unsur. Küresel ısınma ile birlikte evresel olarak enerji kaynaklarının maksimum seviyede korunması artık hemen hemen tüm devlet ve ülke…

10 Kasım, 2021