Bahçe Yazıları Fikir & İpuçları | homify Bahçe Yazıları Fikir & İpuçları
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Bahçe Yazıları Fikir & İpuçları

Küçük köşelerde oluşturabileceğiniz 18 mini bahçe fikri

Bahçeli bir ev herkesin hayallerini süsler ancak elbette şehirlerde bahçeli bir eve sahip olmak pek kolay değil ve çoğumuz küçük balkonlu ya da hiç açık alanı olmayan apartman dairelerinde yaşıyoruz.

24 Ağustos, 2020

Bahçenizi geliştirmek için 10 harika fikir

Yazın keyfini çıkarmak için bir deniz kıyısında veya ağaç gölgesinde uzun saatler dinlenmek hemen herkesin ortak hayalidir. Ancak pek çoğumuz yazın ancak kısa bir bölümünde bu imkanlara sahip olabiliyoruz.

10 Ağustos, 2020

İzmirli firmadan iki harika kır evi örneği

Emekliliğimizde yemyeşil bir bahçeyle çevreli küçük bir kır evinde yaşamak pek çoğumuz ortak hayalidir. Hatta bu hayali yıllar sonrasına ertelemeden gerçekleştirmenin yollarını bulmaya çalışırız kimi zaman.

30 Temmuz, 2020

Bahçe mobilyaları için en ideal kumaş türleri

Evlerimizin dış mekanları için mobilya seçerken en çok dikkat etmemiz gereken faktörlerin başında malzeme seçimi geliyor çünkü bahçe, balkon ve teraslarda kullandığımız mobilyalar açık hava koşullarına dayanıklı olmak zorunda.

09 Temmuz, 2020

Lüks villa konseptine etkileyici bir yorum

Ülkemizde apartmanlar oldukça uzun bir süre medeniyet sembolü olarak kabul gördüler. Bunun en önemli sebebi geleneksel müstakil konutların oldukça yakın bir zamana kadar pek çok önemli altyapıdan yoksun olmalarıydı.

23 Haziran, 2020

6 yeni nesil pergola modeli

Yaz aylarının en güzel yanı bahçe ve teras keyfi yapmaktır elbette. Ancak giderek artan sıcaklıklar özellikle bu yıl çok bunaltıcı günlerin bizi beklediğini işaret ediyor. Teras ve bahçelerimizi günün her saatinde daha keyifli hale getirmek için mutl…

18 Haziran, 2020

Bahçeniz için 5 muhteşem gölgelendirme sistemi

Uzun ve soğuk kış günlerinde hasretle beklediğimiz yaz nihayet geldi. Pek çoğumuz denize ve güneşe doyacağımız bir tatilin hayalini kuruyoruz. Hatta bazılarımız planlarını çoktan yaptılar bile.

17 Haziran, 2020

Görkemli tasarımıyla seçkin bir villa projesi

İnşaat sektöründe gösterdiğimiz ilerleme ve büyümeyi mimari ve tasarım alanına da yansıtabildiğimiz söylemek maalesef pek kolay değil. Zaman zaman pek çoğumuz birbirinin aynı yapılardan, hiçbir mimari değeri olmayan evlerden ve estetikten uzak projel…

07 Haziran, 2020

Doğal taşlardan şömine ve barbekü modelleri

Doğal taşlar son yıllarda ev ve bahçe dekorasyonunun hemen her alanında büyük bir rağbet görüyor. Geçmişte pek az yerde ve ancak sınırlı kullanım amaçlarına yönelik olarak bulunabilen doğal taşları bugün akla gelebilecek her türlü uygulamada görmek m…

30 Mayıs, 2020

Sıcak yaz günleri için serinletici teras fikirleri

Hasretle beklediğimiz yaz nihayet gelip çattı. Tatilin, denizin, güneşin ve eğlencenin mevsimi yazın elbette negatif yönleri de var. Bunların başında da kuşkusuz baş edilmesi güç sıcaklar geliyor.

26 Mayıs, 2020