Banyo Yazıları Fikir & İpuçları

​Çamaşır odasını düzenlemek için 9 fikir

Her evde mutfak, banyo, salon ve yemek odası bulunur. Ancak yemek odası ve çalışma odası gibi yerler lüks gibi gözükür. İhmal edilen alanlardan biri de çamaşır odalarıdır. Bu duruma en büyük sebep modern binaların küçük oluşudur elbet.

14 Haziran, 2018

Türkiye'den bir dekorasyon harikası

Biliyorsunuz uzun süredir yerli mimar ve tasarımcıların çalışmalarına yoğun bir şekilde yer veriyoruz. Bazen bir tema etrafında farklı tasarımcıların eserlerinden bir seçki şeklinde oluşturulan yazılarımız, bazen de tamamen bir tasarımcının imzasını…

13 Haziran, 2018

Türkiye'de bulunan bir yazlık evden aynen alabileceğiniz 6 parlak fikir

Bu yazımızda Çeşme'den son derece şık ve özenle tasarlanmış modern bir villaya konuk olacağız. Geniş bir bahçe alanına sahip villanın ayrıca bir havuzu mevcut. Akılcı çözümlerle bir ailenin tüm ihtiyaçlarını muntazam çözecek şekilde dizayn ediliyor.

11 Haziran, 2018

Sıcak renkler: Ev dekorasyonunda kırmızının büyüsü!

Ev dekorasyonunda renklerin ve dokuların önemi yadsınamaz. Uygulanacak stil ve tarza göre bir renk kombinasyonu belirlerken, kullanıcıların beğenilerine hitap eden ve mekânı yaşanılır kılan dekoratif unsurlar göz önünde bulundurulur.

09 Haziran, 2018

Antakya'da bir evden kopya çekebileceğiniz 10 fikir

Ev dekorasyonu yaparken ya da yeni bir ev satın almak için araştırma yaparken, hem zevk ve ihtiyaçlarınızı, hem bütçenizi, hem de evin kalite ve dayanıklılık özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

07 Haziran, 2018

Gösterişli salonları sevenler için Türk evlerinden 6 model

Salonlar, dekorasyonda kullanılan öğelerle ve ince nüanslarla zevklerimizi yansıtır. Karakteristik öğeler barındıran, kişilik katan unsurlarla salonlar, öncelikle kullanıcılara hitap etmelidir.

07 Haziran, 2018

​Dar banyoları kullanışlı hale getirecek 8 yol

Banyolar, evimizde sağlık ve hijyen nedeniyle her gün kullandığımız özel alanlardan biridir. Öyle ki banyosu olmayan herhangi bir ev düşünülemez. Banyolar işlevsel yanı ile öne çıkmakla birlikte tasarım açısından da çok yönlü bir alandır.

07 Haziran, 2018

Çamaşır odası dekorasyonu ve çamaşırlarınız için 12 kullanışlı fikir

Evler eskisi kadar geniş ve çok odalı planlanmadığı için olsa gerek, çamaşır odalarına özel bir alan ayırmak pek mümkün olmuyor. Genelde banyo içerisine yerleştirilen çamaşır alanı ise çoğu zaman yeterli gelmiyor.

04 Haziran, 2018

Türkiye'den aklınızı alacak 14 banyo fotoğrafı

Modern, klasik veya minimalist. Aradığınız tarz ne olursa olsun aşağıdaki fotoğraflara göz atarak hayalinizdeki banyoya karar verebilirsiniz.

01 Haziran, 2018

Duşakabin alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Banyo elemanları, işlevsel unsurları aksatmayacak şekilde dekorasyon stiline uygun seçilmelidir. Eğer duşakabin almak istiyor ve hangi modeli alacağınıza karar veremiyorsanız, kullanım ihtiyaçlarını muntazam karşılayan modellerle ilgili yazımız size…

21 Mayıs, 2018