Banyo Fikir & İpuçları | homify Banyo Yazıları Fikir & İpuçları

Banyo Yazıları Fikir & İpuçları

İstanbul’da ışıltılı ve modern bir banyo&mutfak tasarımı

Bir oda, bir ev, küçük bir ofis ya da çok daha geniş kapsamlı bir işyeri… Tüm bu mekanların nasıl göründüğü, mobilyaların nerede duracağı, aksesuar seçimleri, iç mimari tasarım unsurları öncelikle kağıda dökülen tasarım ile belirleniyor.

25 Aralık, 2019

Banyosunu yenilemek isteyenlere ilham verecek 10 örnek fotoğraf

Banyo tadilatları Türkiye’de en sık ihtiyaç duyulan yenileme projelerinin başında geliyor. Bunun en önemli nedenlerinin başında elbette ki banyoların fonksiyonları dolayısıyla diğer yaşam alanlarından daha hızlı yıpranmaları geliyor.

17 Aralık, 2019

İzmir firmasından Stockholm'de muhteşem dekorasyon projesi

İnşaat sektörü ve onu çevreleyen iç mimari, peyzaj, dekorasyon gibi diğer alanlar hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Bu gelişim yalnızca yapılan bina, üretilen daire ve ofis sayısı ya da giderek daha büyük projelerin ortaya çıkmasıyla kendini göste…

12 Aralık, 2019

Kayseri'de muhteşem bir Türk hamamı projesi

Kayseri ülkemizin en önemli ve en büyük sanayi kentleri arasında yer alıyor. Özellikle mobilya sektöründe oldukça ciddi bir üretim yüzdesine sahip ve çok sayıda fabrikaya ev sahipliği yapıyor.

05 Aralık, 2019

Şahane duş kabinleri ile 14 modern banyo

Banyo tasarımlarında görünüm ve kullanımı belirleyen belli başlı unsurlar var: Lavabo, klozet ve tabii ki duş alanı. Eskiden banyolarda küvet kullanımına daha sık rastlansa da bugün modern evlerde genellikle duşakabin modelleriyle karşılaşıyoruz.

03 Aralık, 2019

Başakşehir'de bir villanın göz alıcı dönüşümü

Dönüşüm projeleri her zaman için ilgi çekicidir. Bir evin baştan aşağı yeni bir dekorasyonla yeni bir kimliğe büründürülmesi, zor ve zahmetli olduğu kadar tatmin edici bir süreçtir.

11 Kasım, 2019

Ankara’da modern zarafetiyle büyüleyen bir banyo yenileme projesi

Tasarımın fonksiyonellik ve yaşam kalitesine etkisi açısından bakıldığında, banyolar evlerimizin en önemli yaşam alanlarından biridir. Yeni bir eve taşınırken öncelikle baktığımız iki oda mutfak ve banyodur çünkü bu iki oda, her gün aktif olarak kull…

31 Ekim, 2019

Büyük banyolar için dekorasyon önerileri

Genelde standart ölçülerin altında olan banyolar büyük ev modellerinde ise geniş banyolar olarak tasarlanmaktadır. Geniş banyolarda dekorasyon yaparken bir yandan şık ve göze hitap eden ferah bir dekorasyon yapmanız gerekirken bir yandan da geniş ban…

25 Ağustos, 2019

Antalya'dan 450 m² modern bir villa tasarımı

Villa tipi projeler, toplu konut projelerine nazaran birçok avantaj sunuyor ve tercih ediliyor. Bu yazımızda Antalya'dan modern bir villa tasarımı projesine yer verdik. Firma tarafından mimari ve iç mimari projelendirme hizmetleri sunuluyor.

22 Ağustos, 2019

Ev tipi sauna tasarımına dair göz alıcı fikirler!

Günümüzde bir evin lüks kriterleri arasında sayılabilen buhar odaları aslında banyo kültürünün çok eski ve kapsamlı bir parçasıdır. Neredeyse her coğrafyada kendine yer edinmiş olan buhar odaları, spa, hamam, sauna gibi farklı isimlerde varlığını sür…

09 Ağustos, 2019