Banyo Fikir & İpuçları | homify Banyo Yazıları Fikir & İpuçları

Banyo Yazıları Fikir & İpuçları

Banyolar için 14 pratik çözüm

Geçmiş yıllarda ev sahipleri, banyo tasarımı ve planlaması üzerine pek fazla düşünmezlerdi. Ama şimdi, mutfaktan sonra, banyo muhtemelen satış değeri bakımından evdeki en önemli alan.

11 Temmuz, 2019

Ankara'da klasik ve moderni buluşturan bir villadan oturma odası ve banyo tasarımları

Villa tipi projelerde, kullanıcıların ihtiyaçlarını muntazam karşılayan işlevsel unsurlarla estetik değerleri bir araya getirmek için profesyonellere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yazımızda Lego İç Mimarlık imzası taşıyan şık bir villanın klasik oturma…

28 Haziran, 2019

Banyo dekorasyonu için Türkiye'den ilham verecek 10 fikir

Banyo dekorasyonu, fonksiyonel unsurların yanı sıra, dekoratif amaçlı, göze hitap edecek şekilde dizayn edilmelidir. Ev dekorasyonunda odalar kadar banyolara da özen gösterilmelidir.

27 Haziran, 2019

İstanbul'da bir firmadan sauna imalatı hakkında bilmeniz gereken her şey!

Banyo kültürünün en eski parçalarından biri olan spa ve saunalar, terleme yolu ile vücuttaki gözenekleri açarak su ve toksin dengesini sağlamaya yarayan yüksek sıcaklıktaki buhar odalarıdır.

25 Haziran, 2019

Farklı tarzlarda banyo tasarımları

Her evin kendine has bir stili vardır ve bu stil evdeki yaşam tarzını ve ev sakinlerinin zevklerini ve beğenilerini yansıtır. Dekoratörler ve iç mimarlar, bir evi tasarlarken genellikle öncelikle işe bir tarz belirleyerek başlarlar.

17 Haziran, 2019

İstanbul'dan modern ve şık banyo tasarımları

Banyo tasarımı söz konusu olduğunda diğer alanlarda rastlamadığınız birçok sorunun karşınıza çıkma ihtimali yüksektir. Bunun nedeni banyoların çok daha spesifik bir amaçla kullanılıyor olması ve dekorasyonunun da buna bağlı olarak özel bir uzmanlık g…

29 Mayıs, 2019

Banyo dekorasyonu nasıl olmalı? Örnek fotoğraflarla 15 öneri!

Banyo muhtemelen evinizdeki en küçük oda olmakla birlikte tıpkı oturma odası gibi çoğu misafirin evinizi ziyaret ettiğinde göreceği alanlardan biridir. Yaşam alanınızın geri kalanını bir ev haline getiren düzenlemeleri, renkleri ve dokuları tasarlama…

15 Mayıs, 2019

İzmir'den UV baskı ile kişiye özel dolap tasarımları

Depolama sistemleri, düzen oluşturmada dekorasyonun önemli unsurlarından biridir. Döşeme alanından tasarruf etmenizi sağlayan dolaplar, dekorasyonda uygulanan stil, tarz ya da temaya yönelik tasarlanabilir.

30 Nisan, 2019

İstanbul'daki firmadan göz kamaştırıcı sauna ve hamam projeleri

Saunalar, hamamlar ve havuzlar, insan sağlığı açısından pek çok olumlu özelliği bünyesinde barındıran, ayrıca konfor ve yaşam kalitesini yükseltmek için de benzersiz mekânlardır.

15 Nisan, 2019

İstanbul'dan 360° sanal tur imkânıyla birlikte suit konut projesi

Konut projeleri ve ticari yapılar için, kullanıcıların nasıl bir yapıya sahip olacağını önceden görmesi ve gözlemlemesi büyük bir avantajdır. Gelişen teknolojilerle birlikte mimari görselleştirme ve mekân tasarımı konularında uzmanlaşan firmalar, kul…

22 Şubat, 2019