Çocuk odası Fikir & İpuçları | homify Çocuk Odası Yazıları Fikir & İpuçları

Çocuk Odası Yazıları Fikir & İpuçları

Ebeveynlere ilham verecek bir çocuk odası tasarımı

Dekorasyon sanatı, insanların yaşam alanlarını daha konforlu, kullanışlı ve estetik hale getirir. Bunu yaparken de elbette kişisel zevkler, yaşam tarzı ve alışkanlıkları ön planda tutar.

23 Mart, 2020

En güzel genç odası mobilyalarına 12 örnek

Genç odaları ev dekorasyonu içinde diğer odalara göre önemli farklar taşıyan özel bir çalışma alanıdır. Alışılagelmiş tarzların ve trendlerin işlevsiz olduğu, yaratıcı fikirlerin ve geleceğe dönük bir anlayışın belirleyici hale geldiği bu odalar için…

27 Şubat, 2020

Adana'dan 10 göz alıcı iç tasarım örneği

Ülkemizin başkenti Ankara olsa da, sanayi, ticaret ve ekonominin başkentinin İstanbul olduğu da şüphe götürmez bir gerçek. Bununla birlikte İstanbul'un her konuda başvurulan ve her alanda rakipsiz olan tek merkez olma özelliğini bir süredir yitirdiği…

29 Ocak, 2020

İddialı ve karakterli bir daire dekorasyonu projesi

Bir eve karakterini veren şey hiç şüphesiz o evin dekorasyonudur. Ancak bir dekorasyona karakterini veren şey nedir diye soracak olursak, doğrusu basit bir cevabını vermek pek kolay değildir.

29 Ocak, 2020

İstanbul’da kusursuz tasarımıyla muhteşem bir daire dekorasyonu

Dekorasyon hemen her insanın az çok ilgi alanına giren, pek çoğumuz için oldukça keyifli görünen bir alandır. Gerçekten de yeterli bütçeniz varsa evinizi yeni eşyalarla dekore etmek pek çok açıdan eğlenceli olabilir.

13 Ocak, 2020

İstanbul’da deneyimli firmadan ilham verici dekorasyon örnekleri

Dekorasyon bir evin estetik olarak daha çekici görünmesini sağlarken aynı zamanda ev sakinleri için de daha kullanışlı, konforlu ve yuva hissi veren bir atmosfer yaratır. Kısacası özensiz ve kötü bir dekorasyona sahip bir ev, sakinlerini mutlu edemez.

28 Kasım, 2019

Antalya'dan 450 m² modern bir villa tasarımı

Villa tipi projeler, toplu konut projelerine nazaran birçok avantaj sunuyor ve tercih ediliyor. Bu yazımızda Antalya'dan modern bir villa tasarımı projesine yer verdik. Firma tarafından mimari ve iç mimari projelendirme hizmetleri sunuluyor.

22 Ağustos, 2019

İzmir'de bir firmadan benzersiz desenlerle yatak odası dolapları

Dekorasyon, yaşam alanlarımızı şekillendirir, evimizin içinde konforlu ve huzurlu hissetmemizi sağlar ve evlerimizi bize ait alanlara dönüştürür. Bunun için de dekorasyonun uzmanlar tarafından uygulanan belirli pratik ve estetik kuralları vardır.

31 Temmuz, 2019

İzmir'de bir firmadan kendi tasarımınızı oluşturabileceğiniz çocuk ve genç odası mobilyaları

Evimiz için mobilya seçmek zor ama aynı zamanda da eğlenceli bir iştir. Hele ki mobilya seçeceğimiz oda evimizin neşesi ve yaşam enerjisinin kaynağı olan çocuklarımızın odasıysa, bu görev hem daha zor hem de daha eğlenceli hale gelir.

22 Mayıs, 2019

İzmir'den UV baskı ile kişiye özel dolap tasarımları

Depolama sistemleri, düzen oluşturmada dekorasyonun önemli unsurlarından biridir. Döşeme alanından tasarruf etmenizi sağlayan dolaplar, dekorasyonda uygulanan stil, tarz ya da temaya yönelik tasarlanabilir.

30 Nisan, 2019