Çocuk odası Fikir & İpuçları | homify Çocuk Odası Yazıları Fikir & İpuçları

Çocuk Odası Yazıları Fikir & İpuçları

En güzel örneklerle dekorasyon rehberi: Bebek odası nasıl tasarlanır?

Bir bebek odası hazırlamak dünyanın en eğlenceli, mutluluk veren ve tatmin edici deneyimlerinden biri ama aynı zamanda bazen göz korkutucu da olabiliyor; özellikle de eğer işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız.

20 Ocak, 2021

Yatak ölçüleri ile ilgili standartlar ve dekorasyona uygun yatak modeli seçimi

Günün önemli bir kısmı uykuda geçer. Yatak satın alırken ebatlar göz önünde bulundurulmalıdır. Dekorasyondaki konumu ve yatak odası dizaynında uygulanacak stil ya da tarzın yanı sıra, kullanıcı ihtiyaçlarını esas alan yatak tasarımları burada ön plan…

19 Ocak, 2021

Küçük evlere kullanışlı çocuk odaları için 9 öneri

Çocuk odası dekorasyonu yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli kural var. Bu kuralları birçok kez duymuş olabilirsiniz ancak bu kadar güzel örnekleri ilk kez göreceksiniz! Çok sayıda depolama alanı, ferahlık sağlayan bir aydınlatma,…

20 Aralık, 2020

Düşük bütçeyle stil sahibi çocuk odası dekorasyonları

Hepimiz çocuklarımız için her şeyin en iyisini istiyoruz şüphesiz. Tabii ki odalarının da onların en seveceği şekilde dizayn edilmiş olmasını arzu ediyoruz. Çocuk odalarının özellikle çocukların gelişme çağında çok büyük etkisi var; odaları çocukları…

18 Aralık, 2020

​İki kişilik genç ve çocuk odası için 12 dekorasyon çözümü

Çocuk odası dekore etmek kafa karışıklığına yol açabilir. Bir yandan çocuğun seveceği ve vakit geçirmek isteyeceği bir oda olmasını istersiniz, bir yandan da derslerini aksatmamasını. Ancak her şeyden önce küçüğün rahat bir uyku alması önemli.

03 Kasım, 2020

Çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirebilecek 14 çocuk odası dekorasyonu fikri

Çocuk odası dekorasyonu pek çok farklı parametrenin gözetilmesi gereken oldukça özel bir tasarım alanıdır. Çocuk odalarında her şeyden önce herhangi bir risk taşımayan en doğal ve sağlıklı malzemeler tercih edilmelidir.

26 Ağustos, 2020

Modern iç tasarım üzerine ders niteliğinde örnekler

Temiz çizgiler, sıcak dokunuşlar, canlı bir atmosfer ve cesur dekoratif ayrıntılarla modern dekorasyonlar her zaman öne çıkan ve en yaygın tercih edilen ev stillerinin başında geliyor.

03 Ağustos, 2020

Doğal malzemelerle sağlıklı ve şık bir çocuk odası

Çocuk odası tasarımı pek çok dekorasyon projesinde üzerinde fazla durulmayan bir alandır. Kimi zaman yalnızca klişe renk ve figürler kullanılır, bazen de evin genel çizgisine uydurmak adına çocukları gözetmeyen bir tasarım yapılır.

01 Ağustos, 2020

İstediğiniz yüzeyi yazı tahtasına çevirin!

Teknoloji bugünlerde takip edilmesi oldukça güç bir hızla ilerliyor ve gündelik hayatımızı da süratle değiştiriyor. Teknolojinin nimetleri hemen her alanda bildiklerimizi geçersiz kılıyor ve yerine yeni ürünler, yeni yöntemler, yeni süreçler getiriyo…

30 Temmuz, 2020

Sıcak ve samimi bir dekorasyon projesi

Pek çok dilde ev kelimesi aynı zamanda yurt, memleket, vatan gibi anlamlara da gelir. Bunun sebebini dilin oluşumundan ziyade duygularda arayabiliriz. Evde olmak, en iyi tanıdığınız, en iyi bildiğiniz ve en rahat ettiğiniz yerde olmaktır.

27 Temmuz, 2020