Diğerleri Fikir & İpuçları | homify Diğerleri Fikir & İpuçları

Diğerleri Fikir & İpuçları

Dış cephe boyası örnekleri: 34 model fotoğraf

Evinizin, iç dekorasyonu kadar dış cephe dekorasyonu da çok önemlidir. Dış cephe dekorasyonları hem evinizi daha zarif göstererek sizi muhteşem bir şekilde temsil eden hem de evinizin değerini artıran dekorasyonlardır.

18 Ocak, 2021

Balkonumu nasıl kapatabilirim? 26 örnek fotoğraf

Balkonunuzu yazın açık, kışın kapalı bir yaşam alanı olarak kullanmak istediğinizde balkon kapatma yöntemlerinden en uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Balkon kapama işleminde kullanacağınız perde, panjur, jaluziler gibi detaylara dikkat etmeli, doğru y…

17 Ocak, 2021

Ev hediyesi ne olabilir? 41 fikir

Sevdiklerinize hediyeler almak istediğinizde sayısız alternatife sahipsiniz. Eğer yeni bir eve taşınmış bir arkadaşınıza veya yeni bir ev almış bir dostunuza ev hediyesi almak istiyorsanız çok şık ve hediye verdiğiniz kişiyi mutlu edecek bir hediye s…

16 Ocak, 2021

Küçük bir giyinme odası yapmak için harika ipuçları

Giyinme odaları artık her evde yer alan ve dekorasyonları ile yatak odalarının daha şık olmasına katkı sağlayan yaşam alanlarıdır. Yatak odalarından bağımsız olarak da tasarlanan giyinme odası tasarımları oda büyüklüğüne göre değişmektedir.

03 Aralık, 2020

Bahçe salıncağı alırken nelere dikkat etmeli?

Bahçe peyzajlarının vazgeçilmezleri olan salıncaklar ve çardaklar, bahçeli evler için özel bahçe ürünleri ve aksesuarlarıdır. Alternatif seçeneklere sahip olduğu için dilediğiniz bahçe peyzajını profesyonel bir şekilde yapabiliyorsunuz.

02 Aralık, 2020

Evinizi güzelleştirecek 20 şık iç kapı modeli

Ev dekorasyonlarında her detayı profesyonel bir şekilde düşünmeniz gerekiyor. İç mekanlara açılan kapıları dekorasyon fikri ile uyumlu seçmediğinizde istediğiniz sonuca ulaşamazsınız.

01 Aralık, 2020

Balkon ya da terasını kapatmak isteyenler için 10 fikir

Balkon veya terasınız vara yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da bu alanları birer yaşam alanı olarak kullanabilirsiniz. Balkon üstü kapatma yöntemleri veya teras cam balkon yöntemlerini tercih ederek kapalı birer yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

27 Kasım, 2020

Apartman dairelerindeki teraslar için 10 parlak dekorasyon fikri

Kış soğuğunun rüzgarıyla, karıyla, yağmuruyla bastırdığı şu günlerde, teras balkon modelleri bize uzak ve mutlu yaz günlerinin hatırasından başka bir şey çağrıştırmıyor olabilir.

23 Kasım, 2020

Evden çalışanlar için hem kullanışlı hem şık çalışma masası modelleri

Evden çalışmak çok kısa bir süre öncesine kadar yalnızca birkaç sektörde yoğunlaşan ve ancak pek az kişinin uygulayabildiği bir şeydi. Ancak dünya büyük bir hızla değişiyor ve çalışma biçimlerimizdeki değişiklik bugünlerde daha da hızlı gerçekleşiyor.

05 Kasım, 2020

Teras kapatma örnekleri ve modelleri

Eğer evinizin bahçesi, balkonu ya da terası varsa oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü özellikle şehir merkezlerinde bugün artık teraslı bir evde yaşamak büyük bir lüks ve ulaşılması zor bir hedef haline geldi maalesef.

22 Ekim, 2020