Diğerleri Fikir & İpuçları

​Açık dolap yaptırmanız için 10 neden

Yatak odasını yeniden tasarlamayı düşünen ev sahipleri, giderek açık dolap sistemlerine ve giyinme odalarına yöneliyor. Haklılar, çünkü açık dolap sistemlerinin popülerliği evinize değer katabilecekleri anlamına geliyor.

09 Kasım, 2018

​Merdiven halısı kaplama ve kullanımına dair kapsamlı bilgiler

Merdivenler için halı seçimi evin diğer alanları için halı seçmekten biraz daha zor olabilir. Bunun başlıca nedeni merdivene göre halı stili ve rengine karar vermektir, aynı zamanda halının merdivene monte edilebilmesi için uygun dayanıklılığa ve…

07 Kasım, 2018

Evinizdeki odayı spor odasına çevirmek için bilmeniz gerekenler

Şehir yaşamını seçenler için günlük aktivitelerin ardından stres atma ve sağlıklı bir yaşam yolunu seçmek için spor yapmak gerekiyor. Yaşamın bir parçası haline getirmek ise sanıldığı kadar zor değil.

24 Ekim, 2018

Balkonunuzu kışın da kullanabilmek için 11 çözüm önerisi!

Evinizin balkon, teras gibi açık hava alanları yaz ve bahar mevsimlerinde günlerinizin çoğunu geçirdiğiniz alanlardır ve evinizde ekstra bir oda gibidirler. Kış mevsiminin en tatsız yönlerinden biri de elbette ki bu alanları kullanamıyor ve açık hava…

06 Ekim, 2018

Doğal gaz tesisatı döşenirken nelere dikkat edilmelidir?

Doğal gaz, yerden çıkarılan gaz halindeki doğal hidrokarbonların sıvılaştırılarak, basınçlaştırılarak ya da fiziksel işlemlere tabi tutularak piyasalardaki ısıtma sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.

01 Ekim, 2018

İstanbul Zeytinburnu'nda ev konforu sunan otel odası tasarımı

Birçok amaçla seyahat etme gereksinimi duyarız. Kimi zaman bir tatil ve dinlenme ihtiyacını karşılar, kimi zaman da iş gezilerinin bir parçasıdır. Ama en önemlisi temel barınma ihtiyaçlarını karşılamaktır ve burada konaklama opsiyonları gözden geçiri…

18 Eylül, 2018

Küçük evlerde giyinme odası nasıl tasarlanabilir?

Bugünün dünyasında giydiğimiz kıyafetler, moda anlayışımız ve görünüşümüz kendimizi nasıl ifade ettiğimizi vurgulayan en önemli ve birincil unsurlardan biri. Özellikle bağlantı ve insan ilişkilerinin oldukça ön planda olduğu çağdaş iş yaşamı koşullar…

12 Eylül, 2018

Soğuk hava koşullarına karşı evleri sıcak tutacak 9 yöntem

Kış aylarına giriyoruz ve soğuk hava koşullarına göre önlem almanın vakti geldi. Enerji tasarrufu, günümüzde yalnızca çevreci yaklaşımlardan ibaret değil; ekonomik açıdan da birçok fayda sağlıyor.

10 Eylül, 2018

Açık alanları daha kullanışlı ve keyifli hale getiren teras kapama modelleri

Balkon ve teraslar bir evin güzelliğini, konforunu, keyfini ve kullanım alanını arttıran açık alanlardır. Bu yüzden de dünyanın her yerinde balkonu veya terası olan bir ev her zaman daha çok rağbet görür.

29 Ağustos, 2018

Farklı renk seçenekleri ile İstanbul'dan genç ve çocuk odası takımları

Huzurlu bir yaşam için, oda dekorasyonunun konfor sunan unsurları fark yaratacaktır. Bu yazımızda, kız genç odası ve erkek genç odası takımları ile ilgili son derece şık ve modern tasarımlara yer verdik.

25 Ağustos, 2018