Ev döşeme & dekorasyon Fikir & İpuçları | homify Ev Döşeme & Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Ev Döşeme & Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Yatak odası dekorasyonu için göz alıcı fikirler

Yatak odası dekorasyonunun genelde herhangi bir ek düzenlemeye gerek duyulmadan, takım mobilyalar kullanılarak tamamlanması planlanır ancak günün en kıymetli saatlerini geçireceğiniz odanın konfor ve tasarım özellikleri bu kadar hafife alınmamalıdır.

15 Temmuz, 2019

Ofis planlama ve dekorasyonu ile ilgili ilham veren fikirler

Mekandaki atmosfer motivasyonumuzu büyük oranda etkiler. Evlerde daha dingin bir atmosfer sağlanırken; çalışma alanları olan ofis alanlarında motivasyonu artıracak dinamik bir atmosfer oluşturmayı hedefleriz.

14 Temmuz, 2019

Farklı salon modelleri ve adım adım dekorasyon ipuçları

Salonların evlerimizde en çok kullanılan ana yaşam alanları olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle mimari olarak da evin merkez noktasında konumlanan salonlar sosyal olarak kullanışlı ve hareketli olmalarının yanı sıra rahatlatıcı ve tarzınızı yansıtan…

13 Temmuz, 2019

Ahşap mobilyalar ile renkli dekorasyon fikirleri

Evinizi dekore ederken, evinizi yenilerken renkli ve huzurlu bir atmosfer oluşturmak, şık ve dekoratif yaşam alanları oluşturmak için dekorasyon tarzınız kadar kullandığınız mobilyalarda çok önemlidir.

11 Temmuz, 2019

Dekorasyonda açık renk koltuk takımları kullanmanın 10 yolu

Salonlar mimari şekli nasıl olursa olsun hemen hemen bütün evlerin merkezi sayılabilirler çünkü salonlar yaşam alışkanlıklarınızı şekillendiren pek çok farklı fonksiyona sahiplerdir.

09 Temmuz, 2019

İzmir'de bir firmadan baskılı mobilya tasarımları

Evimizde yer alan mobilyaları dilediğimiz renklerde tedarik etmek, evin genel renkleri ve dekorasyonu ile uyumlu kılmak oldukça zorlu bir süreçtir. İç mimarlar ve dekoratörler bu zorlu süre karşısında genel olarak düz renklere ve açık tonlara sahip o…

29 Haziran, 2019

Bodrum'da faaliyet gösteren mimarlık firmasına ait projeler ve hizmet alanları

Ev ve ofis projeleri için, iç mekanlarda kullanıcıların ihtiyaçlarını esas alan planlama ve uygulama projeleri uzun vadede kazanç sağlıyor. Hayallerinizdeki eve kavuşmadan önce, profesyonellerden iç mekan görselleştirme hizmeti alabilirsiniz.

29 Haziran, 2019

İç mekanlar için 10 yeni nesil aydınlatma fikri

İç mekan dekorasyonlarında en önemli ve belirleyici unsurlardan biri de ışıklandırmadır. Doğru ışıklandırma düzeni bir evin ya da iş yerinin dekoratif özelliklerini ön plana çıkarır ve mekanların işlevselliğini arttırır.

29 Haziran, 2019

Ankara'da klasik ve moderni buluşturan bir villadan oturma odası ve banyo tasarımları

Villa tipi projelerde, kullanıcıların ihtiyaçlarını muntazam karşılayan işlevsel unsurlarla estetik değerleri bir araya getirmek için profesyonellere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yazımızda Lego İç Mimarlık imzası taşıyan şık bir villanın klasik oturma…

28 Haziran, 2019

İstanbul'da bir firmadan göz kamaştırıcı iki iç mekan tasarım projesi

Bir evin ya da iş yerinin yaşam kalitesini en üst düzeye çıkaran, kullanım amacına uygun, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan doğru ve dikkat çekici şekilde dizayn edilmesini sağlamak için yalnızca tarzınıza uygun mobilyaları seçmek yeterli değildi…

26 Haziran, 2019