Ev döşeme & dekorasyon Fikir & İpuçları | homify Ev Döşeme & Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Ev Döşeme & Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Mutfak Masası Nasıl Olmalı? Türk Evlerinden 9 Farklı Model

Mutfak dekorasyonunun en önemli parçası olan mutfak masası aynı zamanda mutfağa hayat veren ve pratiklik kazandıran mobilya konumundadır. Bu nedenle işinin ehli mutfak planlayıcıları ile çalışmak doğru adım olacaktır.

10 Haziran, 2021

Salonlarda renk uyumu: 8 örnek uygulama

Renklerin dili, evin atmosferini tamamen değiştirmeye yeter. Özellikle salonlar, konukların ağırlandığı ve evin daha özenilen yaşam alanlarıdır. Dolayısıyla dekorasyon denildiğinde öncelikle salonlara özen gösterilir.

06 Haziran, 2021

Eski kalorifer petekleri için 8 estetik fikir

Hepimizin bildiği gibi ısıtma; maliyetleri en çok etkileyen hane halkı harcamaları arasındadır. Bu nedenle, faturalardan tasarruf etmek için ısıtmanın rasyonel kullanımı için çok önemlidir.

04 Haziran, 2021

Fikir alabileceğiniz 8 farklı giysi dolabı kullanımı

Dekorasyonlarda takım mobilya kullanımı son yıllarda popülerliğini kaybetmeye başladı, artık parçaların tek tek seçildiği ve sıra dışı bir kombinasyon oluşturulan tasarımlar daha çok ilgi çekiyor.

02 Haziran, 2021

Dekorasyonlarınızda kullanacağınız 13 renkli perde modeli

Ev dekorasyonlarının en önemli unsurlarından biri olan perdeler, evlerin rengarenk ve dekoratif evler olmasını sağlayan unsurlardır. Oturma odası, salon ve mutfak gibi yaşam alanlarında, yaşam alanına bir karakter kazandıran ve renkli dekorasyonlar y…

28 Mayıs, 2021

Koyu yatak odası dekorasyonları: Sağlıklı, karizmatik ve göz alıcı

Yatak odası dekorasyonları söz konusu olduğunda en önemli şey elbette odanın fonksiyonudur; bu da dekorasyonunuzun mutlaka iyi bir gece uykusuna yardımcı olacak şekilde yapılması gerektiği anlamına geliyor elbette.

23 Mayıs, 2021

İç mimari tasarım nedir, nasıl yapılır?

İç mimarlık nedir? Yaşam alanlarını dekore ederken, binanın yapısından ziyade, estetik unsurlarla donanım sağlamak iç mimarların işidir. Kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak kişisel zevk ve beğeniler, ihtiyaçlar, doğrultusunda uygulanacak stil ve…

22 Mayıs, 2021

Kırmızı duvarlarla cesur, sıradışı ve göz alıcı yaşam alanları

Ev dekorasyonlarında kırmızı renk tonlarını kullanmanın pek çok farklı yolu var. Mobilyalar, aksesuarlar, perde ve nevresim takımları gibi ev tekstili ürünleri vs… Bugün artık bu rengin çekiciliğini yansıtan kırmızı beyaz eşyalar bile üretiliyor.

09 Mayıs, 2021

Merdivenlerle tasarlayın: Dublex ev dekorasyonu

Dubleks ev dekorasyonu herhangi bir ev şeklinde ele alınabilecek olsa da bir apartman dairesinden onu en başta ayıracak şey merdivenleridir. Bu yüzden dubleks ev dekorasyonu açısından en belirleyici öğe de doğal olarak merdivenlerdir.

06 Mayıs, 2021

Göz kamaştıran modern salon dekorasyonu örnekleri

Eğer evinizden yalnızca bir oda seçmeniz ve yalnızca o odayı tüm kalbinizi ve ruhunuzu katarak dekore etmeniz gerekseydi büyük ihtimalle oturma odanızı ya da salonunuzu seçerdiniz değil mi? Çünkü salonlar tüm evimizin merkezinde yer alan ve evimizin…

04 Mayıs, 2021