Ev Döşeme & Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Taş duvar kaplama nasıl yapılır? 8 örnek fotoğraf

Natürel dokular, huzur veren bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Taş kaplama duvar dekorları, ev dekorasyonunda fark yaratır.  Yaşam alanlarını natürel dokularla dekore edebilir, doğal malzemelerle zemin kaplamaları uygulamalarını tercih ederek uyum v…

22 Şubat, 2018

Ev boyarken nelere dikkat etmeliyiz?

Kışın kısa bir süre sonra bitmesiyle birlikte evlerde bahar temizliği günleri de başlayacak. Bahar temizliğini biraz derinlemesine yaparak kışın izlerinden tamamen kurtulmak isteyen birçok kimse için bu aynı zamanda yeni badana vakti.

22 Şubat, 2018

Türkiye'de bir çatı katı daireden 16 harika fotoğraf

Bu kez sizleri İstanbul'un seçkin semti Bebek'te bulunan harika bir çatı katı daireye götürüyoruz. İşte bu sıcacık evden herkese ilham verecek 16 fotoğraf.

21 Şubat, 2018

50 metrekareyi geçmeyen 12 enfes daire

Kalabalık şehirlerdeki alanların daralmasıyla birlikte insanlar da daha küçük dairelerde yaşamaya başladı. İşte bu tanıma uyan ama bakınca küçüklüğü hiç anlaşılmayan dairelerden bir derleme. 

21 Şubat, 2018

Türk bir firmaya ait enfes konut projesinden 18 büyüleyici fotoğraf

Bu kez sizleri Hindistan'a götürüyor, bu ülkedeki bir müşteri için İstanbul merkezli bir mimarlık firması tarafından tasarlanan bir rezidans projesinde gezintiye çıkarıyoruz. İşte şatafatlı bir evden 18 süper fotoğraf.

20 Şubat, 2018

Ev duvar kağıtları: Nasıl kaplanır, ne gibi çeşitleri vardır?

Duvar kağıtları dendiği zaman halen bazılarımızın aklıma aklımıza gelen, küçük ve sürekli desenlerin yer aldığı, odanın dört duvarının birden kaplandığı, hatta çoğu kez uysun uymasın, evin tüm odalarının tüm duvarlarının kaplandığı, özelliksiz, badan…

20 Şubat, 2018

Planlarıyla birlikte enfes bir ahşap evden 9 fotoğraf

Şehir dışında, doğayla iç içe yaşayabileceğiniz bir ahiap eve hayır demezsiniz herhalde. İşte bu hayalini gerçekleştirmek isteyenlere fikir verecek şahane bir ev projesi ve kat planları.

19 Şubat, 2018

Türkiye'de enfes bir taş evden 5 mükemmel fotoğraf

Bu kez sizleri projesi Antalya'da bulunan bir firmaya ait, enfes bir taş ev projesine götürüyoruz. 60 metrekarelik bir balayı evi olarak planlanan bu konut huzur dolu atmosferiyle parmak ısırtıyor. 

19 Şubat, 2018

Salon için avize modelleri: 15 örnek fotoğraf

Aydınlatma evin ambiyansı için en önemli unsurların başında gelse de birçok evde önemsenmeyen, alelade yapılan bir çalışma halini alıyor. Dekorasyon dendiği zaman akıllara mobilyalar, döşemeler, halılar, perdeler, türlü türlü kumaşlar, süsler, aksesu…

19 Şubat, 2018

Çiçek gibi bir aile evinden 16 büyüleyici fotoğraf

Bu kez sizleri gerçekten her anlamda insanı büyüleyen, hem konforlu, hem kullanışlı, hem de geniş bir ailenin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir eve götürüyoruz. İşte bu şahane aile evinden 16 fotoğraf.

18 Şubat, 2018