Havuz Yazıları Fikir & İpuçları

İlham verecek 30 prefabrik ev modeli

Kendi evinizi yaptırmak istiyorsanız işe farklı yapı sistemlerini araştırarak başlayabilirsiniz. Gelişen yapı teknolojileri sayesinde artık betonarmeye alternatif birçok sistem kullanılıyor ve bu sistemlerin her biri daha yenilikçi ve ekonomik çözüml…

29 Ocak, 2021

​Bahçenize yaptırabileceğiniz 10 havuz modeli

Havalar ısındıkça havadar alanların kullanımı artar. Yaz aylarından güneşe maruz kalan bünyeler için bir ferahlama alternatifi ise yüzmektir. Konut projelerinde bahçe alanı eğer uygun ise havuz modelleri inşa edilebiliyor.

19 Ocak, 2021

Nefesinizi kesecek 44 bahçeli ev modeli

Müstakil ve bahçeli bir eve sahip olmak sanıldığı kadar zor olmayabilir. Şehir içindeki sıradan apartman dairelerine ödeyeceğiniz tutarlar ile kendinize kırsalda bir bahçeli müstakil ev inşa ettirebilirsiniz.

16 Ocak, 2021

Türkiye'den insanı hayran bırakan 10 villa

Konfor olarak üst düzeyde bulunan villalar günümüzde kırsal alanlarda çok daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Doğal yaşamın içinde keyifli bir hayat sürmek isteyen ve imkanı olanlar villa evler tercih ederek üst düzey konforun tadını çıkarıyorla…

01 Aralık, 2020

Proje fiyatları ile birlikte 19 muhteşem ev modeli

Çok katlı binalarda yaşamak yerine bahçesi olan ve size özel olarak dizayn edilmiş müstakil bir evde yaşamak her açıdan size avantaj sağlayacaktır. Maliyet avantajının yanı sıra yaşam konforunuzun ve yaşam standartlarınızın daha üst seviye de olacağı…

21 Kasım, 2020

Yüzme havuzu yaptırmak için gerekli olan bütçe nedir?

Müstakil evi ve bahçesi olan şanslı insanlardansanız, bahçenize şık bir yüzme havuzu yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu karara varmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok konu var. Bakımlı ve sağlıklı bir yüzme havuzu oldukça masraflıdır.

14 Kasım, 2020

Küçük bahçe ve teraslar için 17 küçük havuz modeli

Havuzlu bir ev dendiği zaman aklımıza genellikle büyük havuz modelleri, kocaman bahçeli, lüks, geniş havuzlu villalar geliyor değil mi? Oysa havuz sahibi olmanın ön koşulu illa ki devasa bir bahçe alanına da sahip olmanız değil.

06 Kasım, 2020

Mükemmel lokasyonu eksiksiz sosyal alanlarla birleştiren bir konut projesi

İstanbul'u yakından tanıyanlar şehrin son 20 yılda büyük bir hızla büyüdüğünü iyi bilirler. Dünyanın en büyük metropolleri arasında ön sıralarda yer alan bu dev şehir elbette bahsettiğimiz tarihlerden önce de ciddi bir nüfusa ve iş hacmine ev sahipli…

01 Ekim, 2020

Bursa'da nefis kesici bir butik villa projesi

Müstakil ve bahçeli evler yaşadığımız coğrafyada binlerce yıl boyunca en yaygın kullanılan konut tipi olagelmiştir. Ancak bu durum 1950 ve sonrasında önemli ölçüde değişti ve apartmanlar büyük bir hızla müstakil evlerin yerini aldı.

29 Temmuz, 2020

Prag'da göz kamaştıran bir villa projesi

Türkiye'de faaliyet gösteren inşaat ve mimarlık firmaları bir süredir dünya arenasında çeşitli projelerle boy gösteriyor. Bunlar genellikle yüksek bütçeli ve zorluk derecesi yüksek inşaat projeleri oluyor.

27 Temmuz, 2020