Homify proje ve makaleler

İstanbul’dan dış ve iç mekanları 3D modellenmiş apartman tasarımı

Modern şehirler büyüdükçe ve geliştikçe modern kentlerin iskeletleri sayılabilecek apartman mimarileri de çeşitlenmeye ve pek çok farklı model ve estetik özellikte apartmanlar oluşmaya başladı.

21 Ocak, 2019

Konya'dan 3D modellenmiş açık mutfak ve salon tasarımı

Modern bir konut dizayn edilirken, çok amaçlı kullanım olanakları sunan açık plan projeler rağbet görüyor. Küçük mutfaklar yerine açık plan tasarımıyla daha geniş ve ferah bir atmosfer oluşturmak mümkün.

11 Ocak, 2019

İstanbul'dan iç ve dış tasarımlarıyla birlikte konteyner ev projeleri

Türkiye’de arazi sahibi olup ev yaptırmak isteyenler için beton yapılar tek seçenek değil. Son yıllarda ahşap ve konteyner evler çok fazla ilgi görüyor. Konteyner evlerin tercih edilmesi pek çok neden var.

05 Ocak, 2019

​Emeklilik sonrası için rüya gibi bir ev

Mükemmel bir yaşam hayal ettiğimizde aklımızda canlanan ilk fikir çalışmayı bırakıp kendimize ve sevdiklerimize daha çok zaman ayırabilecek imkana kavuşmaktır. Bunun için iki seçenek var, ya çalışmadan geçinebilecek denli zengin olmak ki dünyanın…

31 Aralık, 2018

Muğla Bodrum’dan 3D tasarlanmış bir villa projesi

Bir ev sahibi olmak her insanın arzusu. Bununla birlikte zaman içinde farklı ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Örneğin işe gidip gelmenizi kolaylaştıracak bir araba ya da ikinci bir ev satın almak gibi.

29 Aralık, 2018

İstanbul'dan fonksiyonelliğin ön planda olduğu modern ofis tasarımı

Ofis projeleri, doğru planlama, estetik ve fonksiyonel unsurların bir araya getirilmesiyle profesyonellerin işidir. Bu yazımızda, 1986 yılından beri mimarlık sektöründe proje tasarım, uygulama ve kontrolörlük alanlarında hizmet veren Arterra Mimarlık…

29 Aralık, 2018

İstanbul Ümraniye'de 110 m²'lik bir konut renovasyonu

Bu yazımızda Ümraniye'de bulunan 110 m²'lik bir konut renovasyonunu üstlenen Evde Mimar imzalı firma renovasyon projesini yakından inceleyeceğiz. Ev dekorasyonu, boya badana, parke, perde ve avize değişimi gibi daire yenilenmesi konularında hizmet ve…

28 Aralık, 2018

Ataköy’de klasik tarzda dekore edilmiş bir ev

Son yıllarda modern tasarımlı daireler ön plana çıksa klasik stil hala bir vazgeçilmez. Hem geçmişin dokusu hem gelenekselliği birleştiren klasik tarz, tam da bu nedenlerden ötürü hala popülerliğini koruyor.

23 Aralık, 2018

İstanbul ve Urfa'daki 2 dairenin modern dekorasyonu

Günümüzde pek çok ev sahibi yaşam alanlarını dekore etmek için bir profesyonele başvuruyor. Zira evimize ne kadar çok özenirsek özenelim, hiçbir zaman alanında uzman bir iç mimar kadar başarılı bir iç tasarım elde edemeyiz.

21 Aralık, 2018

Konya'dan 850 m² modern bir fitness salonu tasarımı

Günümüzde birçok insan sağlıklı bir yaşam için spor ve egzersiz faaliyetlerine yöneliyor. Fitness salonu, günün yorgunluğu ve stresinin ardından rahatlatıcı aktiviteler sunuyor.

07 Aralık, 2018