Homify proje ve makaleler

Yalnız seyahat edenler için temel uygulamalar

Şu an sizi seyahate çıkmaktan alıkoyan şeyin ne olduğunu bir düşünelim. Parasızlık mı? Hiç de değil. Çünkü düşük bütçeyle seyahat edebilirsiniz. Zaman yetersizliği mi? Belki, ama en azından kendinize birkaç gün ayırabilirsiniz.

15 Mart, 2023
Ad

Mobil Ev Modelleri: Dış Cephe ve İç Planlarıyla 9 Farklı Tasarım!

Bugünlerde bir arazi satın alıp (ya da halihazırda sahip olduğumuz boş araziyi değerlendirerek) üzerine haftasonlarını ve tatil günlerini geçirmek için minik ama konforlu ve yuva hissi veren bir ev yaptırmak oldukça revaçta.

03 Kasım, 2021

Şahane bir Balkon için Ne Yapmalıyım?

Evinizin açık hava ile iç içe olduğu yaşam alanları olan teras ve balkonlar, modern ve retro tarzlarda dekore edildiğinde büyüleyici güzelliklere sahip yaşam alanı olurlar. Serin havanın tadını çıkarmak istediğinizde, küçük bir bahçeye sahip olmak is…

19 Temmuz, 2021

Sıcağa ve Neme Dayanıklı 10 Kullanışlı ve Şık Zemin Alternatifi

>Evinizi dekore ederken aynı zamanda ısı ve ses yalıtımına dikkat etmelisiniz. Sadece dekoratif bir tasarım yapmak yaşanabilir bir ev için yeterli olmayacaktır. Ev dekorasyonlarında ısı ve ses yalıtımı için zemin tasarımınıza ve kullanılacak malze…

12 Temmuz, 2021

Yeni bir Ev İnşa Etmek için İlham Veren Fikirler

Hayal ettiğiniz gibi bir eve sahip olmak için ilk tercihiniz yeni bir ev inşa etmektir. Yeni bir ev inşa etmeden önce istek v ihtiyaçlarınıza göre projelendirmek çok önemlidir.

11 Temmuz, 2021

Ruhunuzu aydınlatacak dinlendirici bir ev

Bir evin estetik ve şık olması kadar dinlendirici ve huzur veren bir konsepte sahip olması çok önemlidir. Bu dört özellikten herhangi biri olmadığında istediğiniz dekorasyonu eksik yapmışsınız demektir.

06 Temmuz, 2021

Öncesi ve Sonrası ile Fark Yaratan Banyo Dönüşümleri

Evinizi yenilemek istediğinizde dikkat etmeniz gereken yaşam alanlarının başında banyolar gelir. Banyolar; ıslak hacimler olarak bilinen, tesisatların ve dekoratif tasarımların bir arada yer aldığı alanlardır.

26 Haziran, 2021

Alaçatı’da Rüya Gibi Bir Villa

Yaz aylarının tadını çıkaracağınız, çağdaş tasarımı ile büyüleyici bir güzelliğe sahip olan villa tasarımı yüksek standartlarda bir yaşamı sizlere sunuyor. Profesyonel mimarlar tarafından tasarlanmış olan bu villa tasarımını incelediğinizde her yaşa…

22 Haziran, 2021

Üst düzey bir butik villa projesi

Modern bir villada yaşamak hepimizin hayalidir. Yaşamınızı butik villa konseptinde bir evde devam ettirmek her açıdan sizi mutlu edecektir. Günümüzde inşa edilen modern evler; butik yaşam tarzına uygun olarak tasarlandıkları için villa projeleri de b…

10 Nisan, 2021

Verimli kullanım alanları sunan açık ofis örnekleri

Çalışma odası ve ofisler, profesyonel bir şekilde tasarlanmadığında çalışanlarının verimi istenilen düzeyde olmayacaktır. Bu nedenle açık ofis tasarımları iş verenler tarafından tercih edilmektedir.

14 Mart, 2021