Homify proje ve makaleler | homify Homify proje ve makaleler

Homify proje ve makaleler

Ankara’da çağdaş cephe tasarımıyla öne çıkan konut projesi

Türkiye’nin en büyük sektörü olan inşaat alanında her yıl yeni bir konut projesi hayata geçiriliyor. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirler söz konusu olduğunda toplu konut bir vazgeçilmez.

21 Haziran, 2019

Bodrumlu bir iç mimarlık firmasından yaratıcı dekorasyon çözümleri

Evinize ve iş yerinize ait mekanları dekore ederken çeşitli dergilerden, mağazalardan ve mobilya kataloglarından ilham almaya çalışırsınız. Ancak yaşam alanınızın tamamen size özel, benzersiz ve kişisel olmasını istiyorsanız bir profesyonelden yardım…

20 Haziran, 2019

İzmir Bostanlı'da iç mekan tasarımı ve uygulama projesi

Ev dekorasyonu keyifli bir iş olduğu kadar, profesyonellerin desteğiyle akılcı çözümlerin ortaya çıktığı bir uzmanlık alanıdır. Konfor sunan bir ev dizayn etmek için, uzmanların desteğiyle hem estetik hem de fonksiyonel unsurları ön plana çıkarabilir…

03 Haziran, 2019

Adana'daki inşaat şirketinden doğal taş villalar

Ev sahibi olmak isteyen insanlar için günümüzde pek çok alternatif bulunuyor. Artık betonarme yapılar tek seçenek değil. Ahşap, prefabrik ve konteyner gibi yapımında farklı materyallerin kullanıldığı pek çok ev modeli var.

31 Mayıs, 2019

İsveç’te country tarzında yapılmış bir villa projesi

Vero Concept Mimarlık, Mimar Emre Öztürk ve Mimar Gonca Ateş Öztürk tarafından kurulmuş bir şirket olup 2009 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Başarılı firmanın merkez ofisi İzmir olmakla birlikte tüm ülke çapında ve hatta yurt dışında da çeş…

27 Mayıs, 2019

İstanbullu mobilya üreticisinden ağaç masa ve konsol modelleri

Ev dekorasyonu yapılırken natürel dokular kullanmak sıcak bir atmosfer oluşturur. Ahşap, kolay şekil alabilirliği ile mobilyalarda kullanılır. Ağaç türüne göre farklı doku ve renk alternatifleri bulunur.

26 Mayıs, 2019

İstanbul’dan stant, mağaza ve kafe tasarımları!

Ofisi İstanbul’da bulunan Cenker Oktav Mimarlık kişiye özel konut projeleri dışında başta gıda, tekstil ve eğlence sektörü olmak üzere çeşitli alanlardan farklı ticari kurumlara yönelik tasarımlar gerçekleştiren bir mimarlık şirketi.

24 Mayıs, 2019

Kocaeli Körfez’den butik villa tasarımı

Her insanın hayali kendine ait bir eve sahip olmaktır. Günümüzde ev satın almak isteyenler için müstakil, apartman dairesi, prefabrik gibi çeşitli ev modelleri mevcut. Bu evlerden biri de villalar.

21 Mayıs, 2019

İstanbul’dan 1+0 mobil ev projesi

İstanbul gibi mega kentlerde bir ev sahibi olmak hiç kolay değildir. Özellikle de hafta sonları ve tatilleri geçirmek için ikinci bir ev satın almak öncelikler arasında yer almaz.

30 Nisan, 2019

İzmir'den UV baskı ile kişiye özel dolap tasarımları

Depolama sistemleri, düzen oluşturmada dekorasyonun önemli unsurlarından biridir. Döşeme alanından tasarruf etmenizi sağlayan dolaplar, dekorasyonda uygulanan stil, tarz ya da temaya yönelik tasarlanabilir.

30 Nisan, 2019