İç Mimari Fikir & İpuçları | homify İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Moda'da semtin ruhunu yansıtan bir daire dekorasyonu

İstanbul'da yaşamayan, hatta bu şehri hayatında hiç görmemiş birine İstanbul'dan bir semt ismi sorarsanız, en popüler beş cevap arasında büyük ihtimalle Moda bulunacaktır. İstanbul'un bu şarkılara konu olmuş bölgesi herkesçe bilinmesinin yanı sıra ço…

29 Mart, 2020

İncelikli bir çalışma ile tasarlanan kapsamlı bir ofis

Tasarım, ofislerden dükkanlara, konutlardan sosyal alanlara, hayatımızın her aşamasında insanın yaşam kalitesini ve konforunu yükselten ve etrafımızı güzelleştiren bir sanattır.

28 Mart, 2020

Evinizin havasını değiştirecek asma tavan modelleri

İnşaat sektörü teknolojik gelişmelerden en çok yararlanan sektörlerin başında geliyor. Özellikle yeni nesil malzemeler, gelişmiş üretim ve uygulama teknikleri sektörün çehresini değiştiriyor.

28 Mart, 2020

Eskinin içinden yeniyi çıkaran tarz sahibi bir oturma odası

Oturma odaları hemen her evin en çok kullanılan bölümleri olagelmiştir. Modern dünyanın çalışan insanlar için biçtiği sekiz saatlik yenilenme süresi bugünün şartlarında çoğu zaman bunun ancak yarısı kadar bir zamanı bize bırakıyor.

27 Mart, 2020

Karakteristik tasarımıyla stil sahibi bir daire

Bir evi mobilyalarla döşemek ile onu dekore etmek arasında oldukça büyük bir fark vardır. Yaşam alanlarınızın ölçülerine göre en güzel mobilyaları alıp evinizi döşeyebilir ve gerçekten de kendi stilinize göre hoş ve konforlu bir kullanım oluşturabili…

27 Mart, 2020

Country tarz oturma odası dekorasyonlarına 10 örnek

Oturma odaları evlerin kalbidir. Eğlenceli, dinlendirici ve sevdiklerinizle keyifli ve konforlu vakit geçireceğiniz oturma odaları için son yılların en öne çıkan dekorasyon stilini country salonlar oluşturuyor.

26 Mart, 2020

Apartman ortak alanlarında örnek olacak bir yaklaşım

İnşaat sektörü müşteri taleplerinin neredeyse hiç sınır tanımadığı bir iş koludur. İnsanların hayatlarına doğrudan dokunan böyle bir alanda bu durum aslında çok da şaşırtıcı değil.

25 Mart, 2020

İç tasarımlarda mermer kullanmanın 9 farklı yolu

80li ve 90lı yıllarda mermer en lüks ve gösterişli evlerin vazgeçilmezi olan bir tasarım malzemesiydi. Ancak 2000li yıllar geldiğinde, üretim teknolojilerinin de gelişmesiyle daha ekonomik ve pratik malzemeler iç mimari ve dekorasyon dünyasında popül…

24 Mart, 2020

Osmanlı esintileri taşıyan çarpıcı bir daire dekorasyonu

Tasarımla ilgili hemen her alanda olduğu gibi ev dekorasyonunda da küresel ve yereli, geleneksel ve moderni bir potada eritebilmek çoğu zaman başarıya kapı aralar. Elbette bunu yapmak söylemek kadar kolay değildir.

23 Mart, 2020

Lamine parkeye bakışınızı değiştirecek bir koleksiyon

Zemin kaplamaları ev ve iş yerlerimiz için büyük bir önem taşıyor. Bugünün zengin inşaat ve dekorasyon malzemeleri dünyasında akla gelebilecek her türlü ihtiyaca ve bütçeye hitap eden zemin alternatifleri bulmak mümkün.

22 Mart, 2020