İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Boş Alanları Dekorasyona Kazandıracağınız 13 Alternatif Fikir

Evinizi yenilerken veya dekore ederken profesyonel tasarımlar yapmayı istemek en doğal hakkınız. Evinizde yapacağınız yerleşim planı, dekorasyon ve tasarım projeleri içinde boş alan bıraktığınızda beklediğiniz sonuçlara ulaşamazsınız.

20 Ocak, 2022

Size İlham Olabilecek 13 Göz Kamaştırıcı Giyinme Odası Tasarımı

Giyinme odası, günümüzde yeni inşa edilen evlerin tamamında yer alan bir yaşam alanı olmuştur. Yatak odası ile bitişik veya yatak odası içnde yer alan, açık veya kapalı, bağımsız alanlar dekore edilerek elde edilen giyinme odaları profesyonel tasarım…

28 Aralık, 2021

Ardiye ile İlgili Bilmeniz Gereken Püf Noktalar ve İlham Verici Tasarım Örnekleri

Yeterli depolama alanına sahip olmak, bir evin düzenli ve bakımlı görünmesine katkıda bulunan oldukça önemli faktörlerden biri. Fazla dağınıklık yaratabilecek, kullanılmayan ya da oldukça nadir kullanılan eşyaların gizlenmesi, ferah ve akıcı bir ener…

11 Aralık, 2021

Kusursuz bir Ev için Enerji Tasarrufu ve Konfor Sunan İzolasyon Uygulamaları

Enerji tasarrufu bugün artık hem bireysel düzeyde hem de çevresel açıdan dikkat etmemiz gereken oldukça önemli bir unsur. Küresel ısınma ile birlikte evresel olarak enerji kaynaklarının maksimum seviyede korunması artık hemen hemen tüm devlet ve ülke…

10 Kasım, 2021

Mobil Ev Modelleri: Dış Cephe ve İç Planlarıyla 9 Farklı Tasarım!

Bugünlerde bir arazi satın alıp (ya da halihazırda sahip olduğumuz boş araziyi değerlendirerek) üzerine haftasonlarını ve tatil günlerini geçirmek için minik ama konforlu ve yuva hissi veren bir ev yaptırmak oldukça revaçta.

03 Kasım, 2021

Ebeveyn Banyosu Tasarımı ve İnşası ile ilgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Çoğumuzun hayali, yatak ve banyo (ya da tuvalet) arasında gidip gelmeyi çok daha hızlı ve kolay hale getiren bir ebeveyn banyosuna sahip olmaktır. Gelgelelim bugün çoğu apartman dairesinde bir ebeveyn banyosu bulunmuyor.

24 Ekim, 2021

Ev Girişinizde ve Koridorlarınızda Kullanabileceğiniz 15 Harika Zemin Kaplama Modeli

Antreler, yani evlerimizin giriş alanları hem bizi hem de konuklarımızı karşılayan ve evin geri kalanı hakkında ilk fikri veren alanlardır. Evimize geldiğimizde sıcak ve davetkar bir karşılama istediğimiz için bu alanların dekorasyonları da oldukça ö…

18 Ekim, 2021

Çatı Katı Dekorasyonlarınızı Özelleştirecek 15 Püf Nokta

Çatı katı odaların her zaman kendine has bir estetiği vardır; özellikle de çatı eğiminin odanın stiline dahil olduğu durumlarda. Eğimli çatılar odaya sıradışı bir karakter kazandırır.

02 Ekim, 2021

Ev Yenileme Rehberi: Evimi Yenilerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ev yenilemek yorucu, zaman zaman sinir bozucu, zahmetli ve tabii ki belirli bir bütçenin ayrılmasını gerektiren ve hatta çoğu durumda bu bütçenin aşıldığı bir süreçten ibarettir.

27 Eylül, 2021

Dekoratif Duvar Panelleri ile Göz Kamaştıran bir Restoran Tasarımı

Duvarların dekorasyon ve iç mimari tasarım alanındaki etkilerini homify sayfalarında sık sık vurguluyor ve Türkiye’nin önde gelen profesyonellerinden birbirinden güzel örnek tasarımları sizlere sunmaya devam ediyoruz.

25 Eylül, 2021