İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Yatak odaları için en güzel duvar kağıdı desenleri

Yatak odalarının dekorasyonlarını kişiselleştirmek ve güzelleştirmek için dekorasyona yapılabilecek en iyi katkılardan biri şüphesiz ki odanın dekoruna, mobilyalara ve tarzınıza uyumlu bir duvar kağıdı seçmektir.

15 Kasım, 2018

PVC Pencere ve kapı sistemlerinin avantajları

PVC ya da diğer adıyla polivinil klorür ile aşina olabilirsiniz çünkü sıhhi tesisat ve elektrikli eşyalarda yaygın olarak kullanılır. Ayrıca pencereler için önde gelen bir malzemedir.

14 Kasım, 2018

Dekorasyonda mermer kullanım alanları ve çeşitleri

Mermer, uzun yıllar dekorasyonda kullanılagelen güzel ve doğal bir malzemedir. Pencere önü denizlikten mutfak tezgahlarına birçok alanda sıklıkla kullanılır. Zengin doku ve renk alternatifleriyle her eve yakışacak mermer tonları mevcuttur.

14 Kasım, 2018

Muğla Milas'tan bahçe ve iç mekan düzenlemesiyle cafe tasarımı

homify 360° sayfalarında konut tasarımlarından ticari projelere, profesyonellerin mimari, iç mimari, planlama ya da modelleme çalışmalarına yer veriyoruz. Bugün ise Muğla Milas'ta yer alan bir cafe tasarımı projesini fotoğraflarıyla birlikte ele alac…

13 Kasım, 2018

Kıbrıs'ta her ayrıntısı ile hayran bırakan bir villa dekorasyonu

Doğal malzemeler, yenilikçi tasarımlar, konforlu mobilya tercihleri, tropikal dokunuşlarla gelen eşsiz bir ferahlık etkisi, ayrıntılı ve incelikli sanat eserleri, dinamik zemin ve duvar kaplama seçimleri ve sıcak, akıcı, abartısız ve göz alıcı bir ye…

10 Kasım, 2018

Ankara'dan çocuk odası tasarımları

Konut tasarımları, bünyesinde oturma odalarından yatak odalarına birçok yaşam alanını kapsar. Çocuk odası tasarımı  ise keyifli bir iştir. Fonksiyonel ve estetik unsurları bir araya getirmek gerekir.

10 Kasım, 2018

Kolon ve kirişleri yatak odası dekorasyonuna dahil etmenin 9 yolu

Evlerimizin görünümlerini ve odalarımızın fonksiyonel özelliklerini dizayn ederken belirli fiziki sınırlara takılırız ve tasarımlarımızı bu sınırlar dahilinde yapmak zorunda kalırız.

08 Kasım, 2018

Çorlu'dan tavan dekorasyon ve aydınlatma uygulamaları

İç mimari tasarım ve estetik söz konusu olduğu zaman genellikle gözlerden kaçan ve pek önemsenmeyen ama aslında bir mekânın tüm dokusunu ve atmosferini baştan aşağıya değiştirebilme gücüne sahip olan oldukça önemli tasarım unsurlarının başında tavan…

07 Kasım, 2018

Harman tuğlaların kullanım alanları ve dekorasyonda sağladığı imkanlar

Harman tuğla ya da yaygın bilinen diğer bir ismiyle ateş tuğlası, bugün dünyanın pek çok farklı bölgesinde temel bir dekorasyon malzemesi olarak kullanılıyor olsa da, aslında bir dönemin yapı malzemesiydi.

06 Kasım, 2018

Evinizin havasını değiştirecek 8 fon perde fikiri

Tarihi epey eskilere dayanan perde kullanımı aslında bir şekilde medeniyeti çağrıştırmaktadır. Bireyler için mahremiyetin git gide artmasıyla ve birazda sıcaktan bunalan insanların girdiği arayış sayesinde kapıların ve camların örtülmesi gerekti.

04 Kasım, 2018