İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Hasır Dekorasyon Unsurlarını Evinizde Kullanmanın 16 Muhteşem Örneği

Özgür ruhun, gezgin yaşamın, doğallığın ve dünyayla bir bütün olmanın temsilcisi olan bir dekorasyon tarzı arıyorsanız son yıllarda dünyanın her yerinde giderek yaygınlaşan bohem stil tam size göre olabilir.

07 Ağustos, 2021

Duvar Süsleme: 20 Harika Örnekle Evinizde Uygulayabileceğiniz Pratik Fikirler!

Evinizin duvar dekorasyonunun ne kadar önemli olduğu üzerine hiç düşündünüz mü? Duvarlar evlerimizde yer alan mobilyaların, aksesuarların, renklerin ve dokuların fonunu oluştururlar ve yaşam alanlarının en geniş yüzeyleri olarak tasarımın en önemli b…

04 Temmuz, 2021

Banyo Asma Tavan Modelleri: Özenli, Şık ve Sofistike Tasarımlar

Banyo alanları özellikle iç mimari tasarım söz konusu olduğunda genellikle ev sahipleri tarafından ihmal edilir. Çoğu ev sahibi yaşam alanlarının dekorasyon ve iç tasarımında bütçelerinin hemen hemen tamamını oturma odası, yatak odası, mutfak gibi di…

02 Temmuz, 2021

Duvar Aksesuarları ile Yapabileceğiniz 17 Modern Duvar Dekorasyonu

Dekorasyon yaparken en fazla özen gösterilen alanlar olan duvarlar, profesyonel bir şekilde dekore edildiğinde yaşam alanına görsellik katmış olursunuz. Duvarlar, ev içerisinde geniş yüzeyleri ile dekorasyonunuza can veren yerlerdir.

25 Haziran, 2021

Evinizi Güzelleştirecek 6 Uygulama Fikri

Evinizi ve sürekli zaman geçirdiğiniz yaşam alanlarınızı dekore ederken önemli olan size pratik bir yaşam sağlayacak detaylardır. Yaratıcı ve pratik çözümler aynı zamanda dekorasyonunuzun daha fonksiyonel olmasına katkı sağlar.

23 Haziran, 2021

Mutfak Masası Nasıl Olmalı? Türk Evlerinden 9 Farklı Model

Mutfak dekorasyonunun en önemli parçası olan mutfak masası aynı zamanda mutfağa hayat veren ve pratiklik kazandıran mobilya konumundadır. Bu nedenle işinin ehli mutfak planlayıcıları ile çalışmak doğru adım olacaktır.

10 Haziran, 2021

Fikir alabileceğiniz 8 farklı giysi dolabı kullanımı

Dekorasyonlarda takım mobilya kullanımı son yıllarda popülerliğini kaybetmeye başladı, artık parçaların tek tek seçildiği ve sıra dışı bir kombinasyon oluşturulan tasarımlar daha çok ilgi çekiyor.

02 Haziran, 2021

İç mimari tasarım nedir, nasıl yapılır?

İç mimarlık nedir? Yaşam alanlarını dekore ederken, binanın yapısından ziyade, estetik unsurlarla donanım sağlamak iç mimarların işidir. Kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak kişisel zevk ve beğeniler, ihtiyaçlar, doğrultusunda uygulanacak stil ve…

22 Mayıs, 2021

Daha aydınlık bir koridor için 10 etkili dekorasyon çözümü

Evinizin giriş koridoru size biraz kasvetli mi görünüyor? Evinizin girişini aydınlatmak için ipuçları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse bu konuda yalnız olmadığınıza emin olabilirsiniz. Koridorlar, dizayn etmenin en zor olduğu yaşam alanlarından biridir.

13 Mayıs, 2021

Kırmızı duvarlarla cesur, sıradışı ve göz alıcı yaşam alanları

Ev dekorasyonlarında kırmızı renk tonlarını kullanmanın pek çok farklı yolu var. Mobilyalar, aksesuarlar, perde ve nevresim takımları gibi ev tekstili ürünleri vs… Bugün artık bu rengin çekiciliğini yansıtan kırmızı beyaz eşyalar bile üretiliyor.

09 Mayıs, 2021