İç Mimari Fikir & İpuçları | homify İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

İnşaat planlarıyla birlikte 10 şahane müstakil ev projesi

Kim şöyle ferah, lüks ve büyük bir villada yaşamak istemez ki? Bugünkü yazımızda size proje ve planlarıyla birlikte hayallerinizi süsleyecek kadar güzel 10 şahane villa projesini tanıtacağız.

18 Ocak, 2021

Ev hediyesi ne olabilir? 41 fikir

Sevdiklerinize hediyeler almak istediğinizde sayısız alternatife sahipsiniz. Eğer yeni bir eve taşınmış bir arkadaşınıza veya yeni bir ev almış bir dostunuza ev hediyesi almak istiyorsanız çok şık ve hediye verdiğiniz kişiyi mutlu edecek bir hediye s…

16 Ocak, 2021

Nefesinizi kesecek 44 bahçeli ev modeli

Müstakil ve bahçeli bir eve sahip olmak sanıldığı kadar zor olmayabilir. Şehir içindeki sıradan apartman dairelerine ödeyeceğiniz tutarlar ile kendinize kırsalda bir bahçeli müstakil ev inşa ettirebilirsiniz.

16 Ocak, 2021

Bahçe ve balkonlarda hemen uygulayabileceğiniz 13 Kendin Yap fikri

Bahçe, balkon ve teras gibi alanlarda kullanılacak mobilyaların açık hava şartlarına dayanıklı olması gerekeceğinden genelde sert malzemelerden ve endüstriyel özelliklerde üretilirler.

25 Aralık, 2020

Küçük evlere kullanışlı çocuk odaları için 9 öneri

Çocuk odası dekorasyonu yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli kural var. Bu kuralları birçok kez duymuş olabilirsiniz ancak bu kadar güzel örnekleri ilk kez göreceksiniz! Çok sayıda depolama alanı, ferahlık sağlayan bir aydınlatma,…

20 Aralık, 2020

Daha temiz bir ev için hangi renkleri tercih etmeliyim

Bütün günü temizlik yaparak geçirseniz bile, dönüp baktığınızda hiçbir yer temizlenmemiş gibi görünebilir. Çabuk tozlanan ve tozu çok belli eden mobilya ve döşemeler bir evin en büyük düşmanıdır.

17 Aralık, 2020

Çok seveceğiniz 15 şahane ve yaratıcı yatak başlığı

Yatak odası dekorasyonlarında detay olarak düşünülen ancak yatak odasının ana unsurlarından biri olan yatak başlığı hem yatağın hem de dekorasyonun zarafetinin sembolüdür. Bu nedenle yatak odanız için başlık seçerken başlık modelleri arasında dikkatl…

15 Aralık, 2020

Balkon kapısı modelleri ile ilgili fark yaratan örnekler

Balkonu dekore ederken mobilya seçimleri kadar balkon kapılarının tasarımı ve renkleri de önemlidir. Balkon kapısı için çok fazla alternatif seçeneğe sahip olduğunuzdan hayal ettiğiniz balkona sahip olmak sizin için zor olmayacaktır.

12 Aralık, 2020

İç kapılar için 10 ideal renk seçeneği

Dekorasyon renklerine karar vermeden önce evinizde yer alacak kapı renklerini göz önünde bulundurmalısınız. Kapı renkleri küçük detaylar gibi görünse de oturma odası ve salonlarınız için çok önemli konulardır.

12 Aralık, 2020

Banyolar için 10 duvar kaplaması fikri

Banyo dekorasyonu yaparken değerlendirebileceğiniz harika bir yöntemle tanışmak ister misiniz? Bu yazımızda size banyolar için duvar kaplama fikirlerinden bahsedeceğiz. Banyo duvar kaplaması her bütçeye uyabilen ve her stilde banyoya güzellik katan h…

11 Aralık, 2020