İç Mimari Fikir & İpuçları | homify İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Daha aydınlık bir koridor için 10 etkili dekorasyon çözümü

Evinizin giriş koridoru size biraz kasvetli mi görünüyor? Evinizin girişini aydınlatmak için ipuçları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse bu konuda yalnız olmadığınıza emin olabilirsiniz. Koridorlar, dizayn etmenin en zor olduğu yaşam alanlarından biridir.

13 Mayıs, 2021

Kırmızı duvarlarla cesur, sıradışı ve göz alıcı yaşam alanları

Ev dekorasyonlarında kırmızı renk tonlarını kullanmanın pek çok farklı yolu var. Mobilyalar, aksesuarlar, perde ve nevresim takımları gibi ev tekstili ürünleri vs… Bugün artık bu rengin çekiciliğini yansıtan kırmızı beyaz eşyalar bile üretiliyor.

09 Mayıs, 2021

Huzurlu, ferah ve modern bir ev için Japon tarzı dekorasyon fikirleri

Dekorasyon ve tasarım söz konusu olduğunda Japon tarzı her zaman çok özeldir ve diğer tüm dekorasyon stillerinden farklıdır. Japon tarzının en belirgin özelliği çok estetik bir sadeliği ve doğallığı temsil etmesi.

11 Nisan, 2021

Evinizin havasını değiştirecek asma tavan modelleri

Evinizi dekore ederken tavan için birbirinden modern, rustik, otantik tasarımlara sahip asma tavan modelleri tercih edebilirsiniz. Asma tavan aynı zamanda aydınlatma tasarımlarına yardımcı olan unsurlar olduğundan özellikle oturma odası başta olmak ü…

08 Nisan, 2021

Daha sıcak bir ev için 13 ahşap dekorasyon fikri

Evimi nasıl daha sıcak ve daha samimi dekore edebilirim diye düşünüyorsanız, dekoratif ahşap kullanımı imdadınıza yetişecektir. Oturma odası, yatak odası, mutfak, misafir odası, çocuk odası gibi iç mekanlar için ahşap fikirleri tercih edebilir, sıcak…

07 Nisan, 2021

Birbirinden güzel küçük ev modelleri

Minik evler, son yıllarda tüm dünyada giderek daha da yaygınlaşan bir trend haline geldi. Küçük evler inşa etmek ve küçük evlerde yaşamak öylesine yaygınlaştı ki bu artık bir sosyal hareket olarak görülüyor.

05 Nisan, 2021

Koyu renk duvar boyasını nasıl uygulayabilirim?

Ev dekorasyonlarında renk kullanımı hayati öneme sahiptir. Canlı renkleri kullanırken koyu renkler ile kombinlemek profesyonellik gerektirir. Duvarlar için koyu renk seçimini yaparken birden fazla renk ile birlikte kullanmak akıllıca olacaktır.

02 Nisan, 2021

Birbirinden görkemli benzersiz şömine tasarımları

Özellikle kış aylarında sıcak, konforlu, romantik ve muhteşem görünen bir oturma odasından söz ediyorsak o oturma odasında muhakkak bir şömine vardır! Şömineler aslında yalnızca ısı için kullanıldıkları yaz aylarında değil, yılın her döneminde evleri…

22 Mart, 2021

Dış mekanlar için uygun fiyatlı ahşap zemin döşeme örnekleri

Bahçe düzenlemesine başlamadan önce, evinizin dış mekanlarına uygulayabileceğiniz tasarımlara örnekler görmek isteseniz bu yazıya mutlaka göz atın. Dış mekan zemin döşemesi ve teras, veranda gibi alanların tasarımında uzmanlaşmış firmalardan farklı d…

10 Mart, 2021

Misafir odası tasarımları için 13 farklı fikir

Hepimiz, evimizde misafirlerimizi ağırlayacağımız ve misafirlerimiz geldiğinde düzenli, kusursuz dekorasyonlara sahip olan misafir odası tasarımları yaparız. Misafirleri ağırlarken onları rahat ettirmek ve üst düzey konfor sunmak hepimizin tercihidir.

08 Mart, 2021