İç Mimari Fikir & İpuçları | homify İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Mutlaka görmeniz gereken 6 iç tasarım projesi

Henüz Mayıs ayında olmamıza rağmen havalar bir anda ısındı ve yaza hızlı bir giriş yaptık. Buna rağmen henüz kendimizi sokağa atıp güneşin ve denizin keyfini çıkarma şansımız yok. Pek çoğumuz evlerimizdeyiz ve bolca boş vaktimiz var.

23 Mayıs, 2020

Özel tasarım mobilyalarla özgün bir ofis dekorasyonu

Özel ofis odası tasarımlarında dikkat çekici ve özgün bir estetik yakalamak çok kolay değildir. Genellikle ofisler fabrikasyon ve birbirine benzeyen mobilyalar kullanılarak tasarlandığı ve dekorasyonda belirli işlevlere sahip spesifik mobilyalar kull…

21 Mayıs, 2020

Ticari mekânlarda başarıyı getiren 11 altın fikir

Ticari mekânlarda tasarım ilkelerinin konut dekorasyonlarına göre ciddi farklılık taşıdığını yazılarımızda zaman zaman vurguluyoruz. Bunlar da yine kendi içlerinde ofis, mağaza, yeme içme mekânları, dükkan gibi çeşitli kategorilere ayrılıyorlar.

20 Mayıs, 2020

Çağrı merkezlerinde hayat kurtaran akustik çözümler

Çağrı merkezleri hemen her şeyin sanal dünyaya taşındığı çağımızda müşteri ile firma arasında köprü görevi üstlenen önemli departmanlar haline geldiler. Öyle ki kimi iş kollarında firmalarında tek görünür yüzü çağrı merkezlerinden ibaret olabiliyor.

19 Mayıs, 2020

Ofis projesinde sanal gezinti

Her ne kadar bugün bulunduğumuz noktadan kolaylıkla fark etme şansımız olmasa da, aslında üretim süreçlerini tümüyle değiştirecek büyük bir dönüşüm çağını yaşıyoruz. Temelleri 90lı yılların ortalarında atılan dijital dönüşüm bugün ulaştığı seviyede a…

19 Mayıs, 2020

Küçük dairelerle büyük farklar yaratan bir apartman projesi

Merkezi İzmir’de bulunan ASK Mimarlık İnşaat, sayfalarımızda sık sık öne çıkan başarılı projelere imza atan deneyimli, ama aynı zamanda genç, dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir firma.

18 Mayıs, 2020

Kusursuz bir ofis merdiveni

Başlığımız size biraz ilginç gelmiş olabilir. Kusurlu bir merdiven de nasıl olur diye düşünebilirsiniz. Aslında konuya aşina olmayan hemen herkese çok basit gibi görünen merdivenler, hata toleransı çok düşük ve kesin hesaplamalar gerektiren konstrüks…

17 Mayıs, 2020

Bursa'dan büyüleyici bir villa dekorasyon projesi

Villalar lüks bir ev dendiğinde hemen herkesin aklına ilk gelen konut tipleridir. Yalnızca çok katlı olmaları ya da geniş bir iç hacme sahip olmalarından ötürü değildir bu. Villalar aynı zamanda müstakil konutların da en güzel örnekleridir.

16 Mayıs, 2020

Kalkan'da güzelliğiyle nefes kesen bir butik otel

Yaz artık çok uzakta değil. Akdeniz ve Ege'nin kimi bölgelerinde ise şimdiden yaz havasına girildi bile. Haliyle tatil konusu da gündeme gelmeye başladı. Bu yıl belki biraz geç başlayacak olsa da pek çoğumuz hevesle deniz tatillerini bekliyoruz.

13 Mayıs, 2020

Ticari mekânlar için yeşil alan fikirleri

Evlerimizin dekorasyonlarına çoğumuz büyük önem veririz. Güncel trendleri takip etmeye, aksesuarlarla evimizi zenginleştirmeye, eşyalarımızı en verimli şekilde düzenlemeye çalışırız.

12 Mayıs, 2020