İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Ev Girişinizde ve Koridorlarınızda Kullanabileceğiniz 15 Harika Zemin Kaplama Modeli

Antreler, yani evlerimizin giriş alanları hem bizi hem de konuklarımızı karşılayan ve evin geri kalanı hakkında ilk fikri veren alanlardır. Evimize geldiğimizde sıcak ve davetkar bir karşılama istediğimiz için bu alanların dekorasyonları da oldukça ö…

18 Ekim, 2021

Çatı Katı Dekorasyonlarınızı Özelleştirecek 15 Püf Nokta

Çatı katı odaların her zaman kendine has bir estetiği vardır; özellikle de çatı eğiminin odanın stiline dahil olduğu durumlarda. Eğimli çatılar odaya sıradışı bir karakter kazandırır.

02 Ekim, 2021

Ev Yenileme Rehberi: Evimi Yenilerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ev yenilemek yorucu, zaman zaman sinir bozucu, zahmetli ve tabii ki belirli bir bütçenin ayrılmasını gerektiren ve hatta çoğu durumda bu bütçenin aşıldığı bir süreçten ibarettir.

27 Eylül, 2021

Dekoratif Duvar Panelleri ile Göz Kamaştıran bir Restoran Tasarımı

Duvarların dekorasyon ve iç mimari tasarım alanındaki etkilerini homify sayfalarında sık sık vurguluyor ve Türkiye’nin önde gelen profesyonellerinden birbirinden güzel örnek tasarımları sizlere sunmaya devam ediyoruz.

25 Eylül, 2021

Özel Tasarım Duvarlar için Benzersiz bir Stencil Koleksiyonu

Dekorasyon söz konusu olduğunda mobilya modellerinden aksesuarlara, renk tercihlerinden kullanılan tekstil ürünlerinin dokusuna, desenlerden ışıklandırma dizaynına varana kadar pek çok ayrıntı büyük farklar yaratır.

24 Eylül, 2021

Hasır Dekorasyon Unsurlarını Evinizde Kullanmanın 16 Muhteşem Örneği

Özgür ruhun, gezgin yaşamın, doğallığın ve dünyayla bir bütün olmanın temsilcisi olan bir dekorasyon tarzı arıyorsanız son yıllarda dünyanın her yerinde giderek yaygınlaşan bohem stil tam size göre olabilir.

07 Ağustos, 2021

Duvar Süsleme: 20 Harika Örnekle Evinizde Uygulayabileceğiniz Pratik Fikirler!

Evinizin duvar dekorasyonunun ne kadar önemli olduğu üzerine hiç düşündünüz mü? Duvarlar evlerimizde yer alan mobilyaların, aksesuarların, renklerin ve dokuların fonunu oluştururlar ve yaşam alanlarının en geniş yüzeyleri olarak tasarımın en önemli b…

04 Temmuz, 2021

Banyo Asma Tavan Modelleri: Özenli, Şık ve Sofistike Tasarımlar

Banyo alanları özellikle iç mimari tasarım söz konusu olduğunda genellikle ev sahipleri tarafından ihmal edilir. Çoğu ev sahibi yaşam alanlarının dekorasyon ve iç tasarımında bütçelerinin hemen hemen tamamını oturma odası, yatak odası, mutfak gibi di…

02 Temmuz, 2021

Duvar Aksesuarları ile Yapabileceğiniz 17 Modern Duvar Dekorasyonu

Dekorasyon yaparken en fazla özen gösterilen alanlar olan duvarlar, profesyonel bir şekilde dekore edildiğinde yaşam alanına görsellik katmış olursunuz. Duvarlar, ev içerisinde geniş yüzeyleri ile dekorasyonunuza can veren yerlerdir.

25 Haziran, 2021

Evinizi Güzelleştirecek 6 Uygulama Fikri

Evinizi ve sürekli zaman geçirdiğiniz yaşam alanlarınızı dekore ederken önemli olan size pratik bir yaşam sağlayacak detaylardır. Yaratıcı ve pratik çözümler aynı zamanda dekorasyonunuzun daha fonksiyonel olmasına katkı sağlar.

23 Haziran, 2021