İç Mimari Yazıları Fikir & İpuçları

Kusursuz bir Ev için Enerji Tasarrufu ve Konfor Sunan İzolasyon Uygulamaları

Enerji tasarrufu bugün artık hem bireysel düzeyde hem de çevresel açıdan dikkat etmemiz gereken oldukça önemli bir unsur. Küresel ısınma ile birlikte evresel olarak enerji kaynaklarının maksimum seviyede korunması artık hemen hemen tüm devlet ve ülke…

10 Kasım, 2021

Mobil Ev Modelleri: Dış Cephe ve İç Planlarıyla 9 Farklı Tasarım!

Bugünlerde bir arazi satın alıp (ya da halihazırda sahip olduğumuz boş araziyi değerlendirerek) üzerine haftasonlarını ve tatil günlerini geçirmek için minik ama konforlu ve yuva hissi veren bir ev yaptırmak oldukça revaçta.

03 Kasım, 2021

Ebeveyn Banyosu Tasarımı ve İnşası ile ilgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Çoğumuzun hayali, yatak ve banyo (ya da tuvalet) arasında gidip gelmeyi çok daha hızlı ve kolay hale getiren bir ebeveyn banyosuna sahip olmaktır. Gelgelelim bugün çoğu apartman dairesinde bir ebeveyn banyosu bulunmuyor.

24 Ekim, 2021

Ev Girişinizde ve Koridorlarınızda Kullanabileceğiniz 15 Harika Zemin Kaplama Modeli

Antreler, yani evlerimizin giriş alanları hem bizi hem de konuklarımızı karşılayan ve evin geri kalanı hakkında ilk fikri veren alanlardır. Evimize geldiğimizde sıcak ve davetkar bir karşılama istediğimiz için bu alanların dekorasyonları da oldukça ö…

18 Ekim, 2021

Çatı Katı Dekorasyonlarınızı Özelleştirecek 15 Püf Nokta

Çatı katı odaların her zaman kendine has bir estetiği vardır; özellikle de çatı eğiminin odanın stiline dahil olduğu durumlarda. Eğimli çatılar odaya sıradışı bir karakter kazandırır.

02 Ekim, 2021

Ev Yenileme Rehberi: Evimi Yenilerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ev yenilemek yorucu, zaman zaman sinir bozucu, zahmetli ve tabii ki belirli bir bütçenin ayrılmasını gerektiren ve hatta çoğu durumda bu bütçenin aşıldığı bir süreçten ibarettir.

27 Eylül, 2021

Dekoratif Duvar Panelleri ile Göz Kamaştıran bir Restoran Tasarımı

Duvarların dekorasyon ve iç mimari tasarım alanındaki etkilerini homify sayfalarında sık sık vurguluyor ve Türkiye’nin önde gelen profesyonellerinden birbirinden güzel örnek tasarımları sizlere sunmaya devam ediyoruz.

25 Eylül, 2021

Özel Tasarım Duvarlar için Benzersiz bir Stencil Koleksiyonu

Dekorasyon söz konusu olduğunda mobilya modellerinden aksesuarlara, renk tercihlerinden kullanılan tekstil ürünlerinin dokusuna, desenlerden ışıklandırma dizaynına varana kadar pek çok ayrıntı büyük farklar yaratır.

24 Eylül, 2021

Hasır Dekorasyon Unsurlarını Evinizde Kullanmanın 16 Muhteşem Örneği

Özgür ruhun, gezgin yaşamın, doğallığın ve dünyayla bir bütün olmanın temsilcisi olan bir dekorasyon tarzı arıyorsanız son yıllarda dünyanın her yerinde giderek yaygınlaşan bohem stil tam size göre olabilir.

07 Ağustos, 2021

Duvar Süsleme: 20 Harika Örnekle Evinizde Uygulayabileceğiniz Pratik Fikirler!

Evinizin duvar dekorasyonunun ne kadar önemli olduğu üzerine hiç düşündünüz mü? Duvarlar evlerimizde yer alan mobilyaların, aksesuarların, renklerin ve dokuların fonunu oluştururlar ve yaşam alanlarının en geniş yüzeyleri olarak tasarımın en önemli b…

04 Temmuz, 2021