Işıklandırma Yazıları Fikir & İpuçları

Kullanışlı ve keyifli balkon aydınlatma seçenekleri

Balkonlar yaz ve bahar mevsimlerinde en çok vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarından biridir. Özellikle yaz gecelerinde, evin içindeki sıcaklıktan bunalanlar balkon keyfi ile açık havanın keyfini çıkarabilir.

01 Ocak, 2019

Aydınlatma seçerken dikkat edilmesi gereken temel unsurlar

Aydınlatma ev dekorasyonlarında son derece güçlü ve önemli bir faktördür. Yalnızca dekoratif açıdan değil aynı zamanda uyku programınızdan algılarınıza ve beyin fonksiyonlarınıza kadar her şeyi etkileyebilen ışıklandırma unsurları da bu yüzden özenle…

21 Aralık, 2018

Aydınlatma ünitelerinde enerjiden tasarruf etmek için 8 ekonomik çözüm

Aydınlatma sistemlerinde enerji tasarrufu sağlamak ekonomik açıdan avantaj sağlar. Dünyadaki enerji tüketimi bakımından tasarrufun sağlanması ise kaynakların tüketimini azaltır ve uzun ömürlülük sağlar.

30 Kasım, 2018

Evinizde enerji tasarrufu sağlamanın temel prensipleri

Sanayi devriminden bu yana insanlığın en önemli gündemlerinin başında enerji yer alıyor. Bugün gündelik olarak kullandığımız, hayatımızın en temel parçası haline gelen hemen her şey enerjiye bağımlı.

27 Kasım, 2018

21 farklı şamdan modeli ile romantik ve şık dekorasyonlar

Sayfalarımızda sizlerle paylaştığımız dekorasyon ipuçlarında her zaman söylediğimiz temel şeylerden biri de ayrıntıların ne kadar önemli olduğu. Dekorasyonunuzu oluştururken duvar renklerinden mobilyaların tasarımına, kapı ve pencereler gibi iç mimar…

27 Eylül, 2018

Fark yaratan özellikleriyle 12 ahşap merdiven modeli

Doğallığı ev dekorasyonuna taşımanızı kolaylaştıran malzemeler, huzur veren bir atmosfer oluşturmayı kolaylaştırıyor. Yapı elemanlarından biri olan merdivenler için modernden klasiğe birçok stil ve tarz unsurları, dekorasyonda fark yaratmaktadır.

21 Ağustos, 2018

Dekorasyonda niş kullanımı ile ilgili farklı tarzlarda örnekler

Ev dekorasyonunda niş kullanımı, geçmişten günümüze süregelmektedir. Çok eski zamanlarda duvar kalınlıkları daha fazla olduğundan, oluşan derinlik niş kullanımına ayrılırdı. Günümüzde duvar dekorları hem dekoratif amaçlı hem de işlevsel amaçlı kullan…

13 Ağustos, 2018

Tekirdağ Çerkezköy'de modern bir ofis tasarımı

homify'da profesyonellerin konut projesi çalışmalarının yanı sıra, ofis tasarımı üzerine ilham verecek projeler paylaşıyoruz. Türkiye'nin her yerinden hizmet veren tasarım firmaları ve mimarların çalışmalarını bir araya getiriyoruz.

08 Ağustos, 2018

Mutfaklar için göz alıcı avize modelleri

Bayramlarda tüm ailenizi bir araya getiren sofraların hazırlandığı, arkadaşlarınızla sosyalleştiğiniz, gündelik yemek ve sohbetlerinizle gününüzü keyiflendiren en önemli, en sosyal ve en aktif olarak kullanılan odaların başında geliyor mutfaklar.

07 Ağustos, 2018

Antre aydınlatmaları ve püf noktalar

Aydınlatma sistemleri, evinizin dekorasyonlarını daha görsel hale getirip, evinizi ışıl ışıl hale getiren sistemlerdir. Uygulayacağınız dekorasyon fikrine göre farklı sistemler deneyebilir veya aykırı tasarımlara sahip olan aydınlatma sistemleri, avi…

05 Ağustos, 2018