Işıklandırma Fikir & İpuçları | homify Işıklandırma Yazıları Fikir & İpuçları

Işıklandırma Yazıları Fikir & İpuçları

İzmir'de gerçek bir saray yavrusu

Sizlerle birlikte birbirinden güzel pek çok eve konuk oluyoruz. Her biri farklı yönleriyle öne çıkan, bazen tarzlarıyla, bazen asaletleri veya lüks dekorasyonlarıyla iddialı olan bu evlerin sayısı da giderek artıyor.

05 Nisan, 2020

Evinizde konforlu, dinlendirici ve keyifli küçük köşeler yaratmak

Evde vakit geçirmek kimileri için büyük bir keyif, kimileri içinse dışarı çıkana kadar geçici bir hapislik gibidir. Bu durum kişilerin karakter özelliklerine, hobilerine, zevk ve beğenilerine göre değişmekle birlikte aslında evlerimiz de bunda belirl…

01 Nisan, 2020

Evinizin havasını değiştirecek asma tavan modelleri

İnşaat sektörü teknolojik gelişmelerden en çok yararlanan sektörlerin başında geliyor. Özellikle yeni nesil malzemeler, gelişmiş üretim ve uygulama teknikleri sektörün çehresini değiştiriyor.

28 Mart, 2020

3D modelleme ile tasarlanan ışıl ışıl bir daire

Teknoloji, hayatımızı kolaylaştırır, konfor ve yaşam kalitemizi arttırır ve hayal gücünü gerçeğe dönüştürür. Teknolojinin inşaat sektöründeki yansımaları ise tasarım ve uygulama yöntemlerini tamamen başka bir boyuta taşıdı.

01 Mart, 2020

10 çarpıcı örnekle iç tasarımda bitki kullanımı

Evinizi güzelleştirmenin en doğal yolu, bitkilerle yaşam alanlarına canlılık katmaktır. Özellikle dekorasyona uyum sağlayan bitki seçimleriyle bir odanın konfor ve ferahlık düzeyi çarpıcı şekilde değişebilir.

14 Şubat, 2020

Bahçe ve balkonları güneş ve yağmurdan korumanın yolları

Kışın en soğuk günlerini yavaş yavaş geride bırakmaya başlıyoruz. İçimizi ısıtacak bahar güneşini bolca göreceğimiz günlere haftalar kaldı. Bahar demek aynı zamanda doğaya, kırlara, ormanlara ve korulara koşmak, temiz havaya doymak demek.

28 Ocak, 2020

LED aydınlatma ögeleriyle ışıltılı iç mekanlar

Bir mekanın aydınlatma tasarımı, o mekanın algılanan boyutundan atmosferine, dekoratif ögelerin görünümünden mekanın sunduğu konfor düzeyine kadar pek çok şeyi değiştirir. Dekorasyon ve iç tasarımda mükemmel sonuca ulaşmak için renk seçimleri, oda bo…

15 Ocak, 2020

İstanbul'da bir firmadan Amsterdam'da çok özel bir villa tasarımı

Sayfalarımızda öne çıkan iç mimari tasarım ve dekorasyon örneklerine imza atan başarılı firmaların ortaya çıkarmış olduğu projelere siz okurlarımızla birlikte sık sık konuk oluyoruz.

23 Eylül, 2019

İç mekanlar için 10 yeni nesil aydınlatma fikri

İç mekan dekorasyonlarında en önemli ve belirleyici unsurlardan biri de ışıklandırmadır. Doğru ışıklandırma düzeni bir evin ya da iş yerinin dekoratif özelliklerini ön plana çıkarır ve mekanların işlevselliğini arttırır.

29 Haziran, 2019

Evinizin havasını değiştirecek 15 pratik çözüm

Ev dekorasyonu ne kadar özenli yapılmış olursa olsun zamanla eskiyip güzelliğini kaybedebilir. Rengi solan eşyalar, kirlenen duvarlar, eskiyen mobilyalar ya da modası geçen tekstil ürünleri evinizi olduğundan daha boğucu ve kullanışsız gösterecektir.

26 Haziran, 2019