Mobilya Yazıları Fikir & İpuçları

Dekorasyonda kullanılacak yeşil rengin 14 tonu

Natürel renkler, iç mekanda huzur veren bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Ferah ve iç açıcı bir atmosfer oluşturmak için yeşil tonları ile kombinasyon yapacağınız renklerle yaşam alanlarnı huzurlu ve ferah kılabilirsiniz.

05 Ocak, 2019

Ofis dekorasyonu için uygulayabileceğiniz 10 dekorasyon fikri

Konut projelerinin yanı sıra, çalışanlar için günün önemli bir kısmı ofiste geçer. Ofis dizaynı, günlük çalışma motivasyonunu doğrudan etkiler. Bu yazımızda ofis dekorayonu için uygulanabilecek dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik.

31 Aralık, 2018

Dekorasyonda açık renk halı kullanımı

Halılar, ev dekorasyonunun oldukça önemli ve aynı zamanda bir o kadar işlevsel parçalarıdırlar. Özellikle sonbahar ve kış aylarında işlevleri daha da belirginleşen halılar, evlerimizin sıcak kalması, zeminden gelen soğuğun kesilmesi, çeşitli kir ve t…

24 Aralık, 2018

Yatak odalarını güzelleştiren dekoratif aksesuarlar

Yatak odaları oldukça temel ve fonksiyonel birkaç mobilyaya sahip olan ve evlerin en özel ve kişisel odalarıdır. Yatak odası dekorasyonlarında ana karakteri de pek tabii ki odadaki temel mobilyalar belirler.

24 Aralık, 2018

Tarza, odaya ve kullanım alışkanlıklarına göre kanepe modelleri

Kanepeler, kendileri gibi birkaç başka mobilya unsuruyla birlikte, evlerimizin merkezinde bulunan ve en sosyal yaşam alanları olan oturma odalarının en önemli unsurlarını oluşturur.

11 Aralık, 2018

Farklı tarzlarda kanepeler için 13 şık renk seçeneği

Kanepeler oturma odalarının en önemli mobilyasıdır diyebiliriz. Evin sosyal olarak merkezinde yer alan oturma odalarının odak noktasında bulunan ve ailemiz ve arkadaşlarımızla, kimi zaman da tek başımıza TV karşısında günün stresini atıp dinlenerek e…

08 Aralık, 2018

Seyir zevkine düşkün olanlar için televizyon koltuğu modelleri

Teknoloji tarihinde ev yaşantısını değiştiren ve dönüştüren en önemli icatlardan biri 1923 yılında İskoç mucit John Logie Baird tarafından İngiltere’de icat edilen televizyondur elbette.

26 Kasım, 2018

2019’a damgasını vuracak 12 renk!

Dekorasyon modası ve trendleri de tıpkı giyim modası gibi her geçen gün biraz daha değişiyor ve her geçen yıl yeniliklerle hayata karışıyor. Her sene bir önceki seneden bir şeyler alarak ve bir sonraki seneye doğru ilerleyerek dönüşen ve gelişen mobi…

26 Kasım, 2018

Kese kağıdı renkleri kullanarak yapılabilecek 8 dekorasyon fikri

Kese kağıdı rengi, natürel renk tonları olan kahverengi tonlarından biridir. Doğal renkler, dekorasyonda huzur veren bir atmosfer oluşturur. Yalın çizgilerle sakin ve sıcak bir atmosfer oluşturmayı düşünüyorsanız kese kağıdı rengi tonları ilginizi çe…

24 Kasım, 2018

Keyifli ve şık bir dekorasyon için sallanan sandalye modelleri

Geçmiş zamanlardan bugüne her zaman keyifli bir dinlenme yeri olarak evlerde yer bulan sallanan sandalyeler konforlu ve keyifli yapılarıyla en davetkâr mobilyalardan biri. Tarihsel olarak, sallanan sandalyelerin kökleri 18.

24 Kasım, 2018