Mobilya Yazıları Fikir & İpuçları

Kemik Rengi Kullanımı ile İlgili 16 Örnek

Günlük yaşantımızda, evimizde, iş yerimizde veya eğitim gördüğümüz okullarda çok sayıda renk ile karşılaşıyoruz. Her renk özel kriterler ile seçilmiş olsa da bazı renkler diğerlerine göre daha enerjik, daha dinamik özelliklere sahiptir.

12 Eylül, 2021

Evine Köşe Lambası Almak İsteyen Herkesin İlham Alabileceği 14 Model

Ev dekorasyonları ve yaşam alanı dizaynı yaparken aydınlatma tasarımları hayati öneme sahip olmaktadır. Dekorasyonun bir parçası olan aydınlatma sistemleri eksikliğinde istediğiniz ışıltı ve pırıltı kaybolacağı için çok dikkatli olmak zorundasınız.

15 Ağustos, 2021

Hasır Dekorasyon Unsurlarını Evinizde Kullanmanın 16 Muhteşem Örneği

Özgür ruhun, gezgin yaşamın, doğallığın ve dünyayla bir bütün olmanın temsilcisi olan bir dekorasyon tarzı arıyorsanız son yıllarda dünyanın her yerinde giderek yaygınlaşan bohem stil tam size göre olabilir.

07 Ağustos, 2021

Geleneksel Kilim Motifleri ile Benzersiz, Modern, Sofistike Dekorasyonlar

Eklektik dekorasyon stili, son yılların çağdaş dekorasyon anlayışını en iyi özetleyen stil diyebiliriz. Eklektik dekorasyon ve tasarım ögelerinde ana fikir, farklı tarz, malzeme ve tekniklerin bir arada kullanılarak ezber bozan ve kendine has bir kar…

02 Ağustos, 2021

Dekorasyonda Konsept Arayanlara İlham Olabilecek 14 Fikir

Bir fikre, bir temaya göre tasarımı yapılan ve belirli fikirler ışığında düzenlenerek mekana dikkat çekici, göz alıcı bir güzellik katan mobilyalar her zaman tercih edilmiştir.

31 Temmuz, 2021

​Daha Pratik bir Depolama için 14 Dekoratif Metal Raf

Pratik bir ev yaşamı için ev dekorasyonunu ve evinizin genel tasarımını fonksiyonel olacak şekilde yapmalısınız. Mobilyaların fonksiyonel seçilmesi, dekorasyon fikrinin işlevsel olması gibi detayları doğru bir şekilde hayata geçirdiğinizde eviniz muh…

15 Temmuz, 2021

Beyaz Mobilya Şıklığı: Bulutların Üzerindeymiş Gibi Hissettiren 15 Örnek

Beyaz renk dekorasyonda da modada da her zaman ve her tarz için vazgeçilmez bir renktir çünkü hiçbir renk beyazın verdiği ferahlık, dinginlik, tazelik ve temizlik hissini veremez.

07 Temmuz, 2021

Bu 16 Berjer Modeli Salonlara Şıklık ve Konfor Getiriyor!

Bugün oturma odası dekorasyonlarının vazgeçilmez bir parçası olan berjer koltuk modellerinin kökeni 17. yüzyılın sonlarına dayanıyor. Kolçaklı ve kulaklı tekli koltuklar olarak bilinen tekli berjer modelleri ilk olarak 17.

24 Haziran, 2021

Salonunuzun Daha Modern Görünmesini Sağlayacak 10 Dekorasyon İpucu

Evin en geniş yaşam alanları olan salonlar doğru bir şekilde dekore edilmediğinde karmaşanın hakim olduğu, insanı boğan bir kasvetin olduğu bir yer haline gelir. Bu nedenle salon dekorasyonu yaparken modern ve geniş bir dekorasyon yapmak için bazı ip…

23 Haziran, 2021

Mutfak Masası Nasıl Olmalı? Türk Evlerinden 9 Farklı Model

Mutfak dekorasyonunun en önemli parçası olan mutfak masası aynı zamanda mutfağa hayat veren ve pratiklik kazandıran mobilya konumundadır. Bu nedenle işinin ehli mutfak planlayıcıları ile çalışmak doğru adım olacaktır.

10 Haziran, 2021