Mutfak Fikir & İpuçları | homify Mutfak Yazıları Fikir & İpuçları

Mutfak Yazıları Fikir & İpuçları

Mutfak tezgahları için 10 ideal malzeme seçeneği

Mutfaklar, hem sık kullanılan hem de oldukça spesifik işlevlere sahip olan yaşam alanları olduklarından, tasarımlarındaki her unsur da kullanım açısından büyük bir önem taşıyor.

10 Kasım, 2019

Antalya’da bir firmadan Güney Afrika’da görkemli bir villa projesi

Dekorasyon ve tasarım, tüm dünyada her geçen gün daha da önem verilen ve hızla gelişen alanlar. Yaşadığımız ve gün içinde vakit geçirdiğimiz mekanların doğru bir tasarıma sahip olması gündelik konfor ve moralimizden yaşam kalitemize kadar pek çok şey…

07 Ekim, 2019

Mutfak tezgahı için tercih edebileceğiniz malzemeler

Mutfak tasarımının temelini oluşturan iki unsur vardır: Dolaplar ve tezgah. Mutfağın hem görünümünde hem de kullanımında bu iki unsurun malzeme ve model seçimi çok büyük rol oynar.

23 Eylül, 2019

Mutfağınızı yenilemeden önce sormanız gereken 6 önemli soru

Mutfaklar evin en önemli, en çok ve en aktif olarak kullanılan yaşam alanlarının başında geliyor. Bunun yanı sıra mutfaklar söz konusu olduğunda tasarım teknolojileri ve dekorasyon tarzları da her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

21 Eylül, 2019

Birbirinden güzel örneklerle Amerikan mutfaklar!

Açık mutfak olarak da bilinen Amerikan mutfaklar, hem kullanım kolaylığı, hem ferahlığı, hem de şık tasarımları ile mutfak dekorasyonlarının ilgi gören modellerinden biridir. Özellikle modern stilde kendine yer bulan Amerikan mutfakların en belirgin…

24 Ağustos, 2019

Daha kullanışlı mutfaklar için köşeli mutfak dolapları

Mutfaklar, içlerinde hem depolama alanları, hem tezgah üniteleri, hem hareket alanı ve çoğunlukla da yemek masasını içeren odaları olduğu için, evlerin en çok işlevsellik ihtiyacı bulunan yaşam alanları.

23 Ağustos, 2019

Antalya'dan 450 m² modern bir villa tasarımı

Villa tipi projeler, toplu konut projelerine nazaran birçok avantaj sunuyor ve tercih ediliyor. Bu yazımızda Antalya'dan modern bir villa tasarımı projesine yer verdik. Firma tarafından mimari ve iç mimari projelendirme hizmetleri sunuluyor.

22 Ağustos, 2019

Ankaralı bir firmadan klasik ve modern mutfak projeleri

Mutfaklar, hem estetik hem işlevsel unsurlarla dizayn edilen yaşam alanlarıdır. Yiyeceklerin hazırlanması ve muhafaza edilmesi işlevinin ötesinde kullanıcı bireylerin bir araya geldiği mekânlardır.

21 Ağustos, 2019

Her eve uygun farklı mutfak dolap tasarımları

Mutfaklar hemen hemen her evde en önemli ve en işlevsel oda olma konumundadır. Özellikle aile evlerinde mutfak alanları her zaman en aktif olarak kullanılan yaşam alanlarının başında gelir.

16 Ağustos, 2019

Endüstriyel dekorasyona dair bilmeniz gereken 15 detay!

Dekorasyon stillerini eve güzellik kazandırmaya yarayan bir takım kurallar olarak değil, ev dekorasyon rehberi olarak düşünmek daha doğru olabilir. Uygulamaya karar verdiğiniz stilin bütün özellikleri size adım adım evinizi nasıl düzenlemeniz gerekti…

26 Temmuz, 2019