Mutfak Fikir & İpuçları | homify Mutfak Yazıları Fikir & İpuçları

Mutfak Yazıları Fikir & İpuçları

Küçük mutfaklar için ilham veren 10 tasarım fikri

Evlerimizde en sık ve en aktif olarak kullanılan mutfaklar, özellikle fonksiyonel açıdan pek çok farklı alan ve üniteye sahip olması gerektiğinden kullanışlı bir mutfak için her zaman geniş bir alan olması gerektiği düşünülür.

13 Mayıs, 2019

Bahçeşehir'de modern ve klasik stilde tasarlanmış dairenin iç mekan uygulaması

İç mimarlık; renk, ışık, biçim gibi görsel faktörleri, yüzey, şekil, doku gibi dokunsal faktörleri ve ses, yankı gibi işitsel faktörleri dikkate alarak, iç mekanları yaşam alanlarına dönüştüren bir mimari uzmanlık dalıdır.

30 Nisan, 2019

İzmir'den UV baskı ile kişiye özel dolap tasarımları

Depolama sistemleri, düzen oluşturmada dekorasyonun önemli unsurlarından biridir. Döşeme alanından tasarruf etmenizi sağlayan dolaplar, dekorasyonda uygulanan stil, tarz ya da temaya yönelik tasarlanabilir.

30 Nisan, 2019

Ankara'da bir firmadan göz alıcı bir mutfak tasarımı

Hem güzel, hem ferah, hem de kullanışlı bir mutfak tasarımı hayatımızı kolaylaştırır, yaşam kalitemizi yükseltir, evimizin değerini arttırır ve estetik olarak da göz zevkimize hitap eder.

29 Nisan, 2019

İstanbul Kurtköy'deki dairenin gri tonlarındaki dekorasyonu

Modern konut projeleri tasarım çizgileriyle son yıllarda ön plana çıkıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılayan bir proje için deneyimli mimarlık firmalarıyla çalışmak ise avantaj sağlıyor.

28 Mart, 2019

İstanbul’dan dış ve iç mekanları 3D modellenmiş apartman tasarımı

Modern şehirler büyüdükçe ve geliştikçe modern kentlerin iskeletleri sayılabilecek apartman mimarileri de çeşitlenmeye ve pek çok farklı model ve estetik özellikte apartmanlar oluşmaya başladı.

21 Ocak, 2019

Konya'dan 3D modellenmiş açık mutfak ve salon tasarımı

Modern bir konut dizayn edilirken, çok amaçlı kullanım olanakları sunan açık plan projeler rağbet görüyor. Küçük mutfaklar yerine açık plan tasarımıyla daha geniş ve ferah bir atmosfer oluşturmak mümkün.

11 Ocak, 2019

17 profesyonelden etkileyici mutfak tasarımı

Mutfak dekorasyonu bir çok etkene bağlı olarak değişebilen dekorasyonlardır. Bu nedenle mutfak içinde yapılacak tasarımlar hayati öneme sahiptir. Mutfak içinde yer alacak mobilyalardan, tesisat hatlarına kadar her detay dekorasyonun zarafetini artır…

09 Ocak, 2019

İlham veren 12 karo ve fayans döşeme örneği

Yer karoları ve fayanslar, başta ıslak zeminler olmak üzere evlerimizin zemin döşemesinde büyük bir rol üstlenirler. On dokuzuncu yüzyılda Fransa'da yer karolarının ilk defa kullanılmaya başlamasından, bugünün sayısız renk, desen, boyut ve biçimdeki…

08 Ocak, 2019

Country mutfakları tamamlayan 7 vazgeçilmez dekorasyon unsuru

Modern dekorasyonların aranan en önemli özellikleri konfor, sıcaklık, samimiyet hissi ve pratikliktir. Bu özellikleri doğrudan ve oldukça doğal bir tarzda yansıtabilen stillerin başında da country stil dekorasyonlar geliyor pek tabii ki.

07 Ocak, 2019