Mutfak Yazıları Fikir & İpuçları

Konya'dan 3D modellenmiş açık mutfak ve salon tasarımı

Modern bir konut dizayn edilirken, çok amaçlı kullanım olanakları sunan açık plan projeler rağbet görüyor. Küçük mutfaklar yerine açık plan tasarımıyla daha geniş ve ferah bir atmosfer oluşturmak mümkün.

11 Ocak, 2019

17 profesyonelden etkileyici mutfak tasarımı

Mutfak dekorasyonu bir çok etkene bağlı olarak değişebilen dekorasyonlardır. Bu nedenle mutfak içinde yapılacak tasarımlar hayati öneme sahiptir. Mutfak içinde yer alacak mobilyalardan, tesisat hatlarına kadar her detay dekorasyonun zarafetini artır…

09 Ocak, 2019

İlham veren 12 karo ve fayans döşeme örneği

Yer karoları ve fayanslar, başta ıslak zeminler olmak üzere evlerimizin zemin döşemesinde büyük bir rol üstlenirler. On dokuzuncu yüzyılda Fransa'da yer karolarının ilk defa kullanılmaya başlamasından, bugünün sayısız renk, desen, boyut ve biçimdeki…

08 Ocak, 2019

Country mutfakları tamamlayan 7 vazgeçilmez dekorasyon unsuru

Modern dekorasyonların aranan en önemli özellikleri konfor, sıcaklık, samimiyet hissi ve pratikliktir. Bu özellikleri doğrudan ve oldukça doğal bir tarzda yansıtabilen stillerin başında da country stil dekorasyonlar geliyor pek tabii ki.

07 Ocak, 2019

Açık renk mutfak tercih etmek için 8 neden

Mutfaklar, dekorasyon denilince oturma alanları ile beraber gözden geçirilecek ilk yerlerden biridir. Mutfak dekorasyonunda kullanılacak renk tonları kombinasyonu, uygulanacak stil ve tarzla ilişkilidir.

06 Ocak, 2019

Mutfak dolap kapakları için 7 alternatif

Mutfak dolapları söz konusu olduğunda bugünün gelişmiş ve zengin model yelpazesine sahip üretim teknolojileri sayesinde seçeneklerimiz oldukça fazla. Mutfak üreticileri tarafından farklı seçeneklerle imal edilen ve kullanıma sunulan hazır mutfaklar b…

05 Ocak, 2019

Dekorasyonda kullanılacak yeşil rengin 14 tonu

Natürel renkler, iç mekanda huzur veren bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Ferah ve iç açıcı bir atmosfer oluşturmak için yeşil tonları ile kombinasyon yapacağınız renklerle yaşam alanlarnı huzurlu ve ferah kılabilirsiniz.

05 Ocak, 2019

Mutfakta sarı renk kullanmanın 8 yolu

Aslında her renk, kaynağını doğadan alır. Ama bazı renkler doğanın ve yaşamın enerjisini çok daha doğrudan yansıttıkları için yaşam alanlarında natürel bir doku yaratmak isteyen ev sahipleri belirli renkleri daha yoğun olarak tercih ederler.

03 Ocak, 2019

İstanbul Göktürk'te bir gayrimenkul geliştirme projesi

Konut projelerinde gayrimenkul değerini arttırmak hem kullanıcılara hem de ev sahiplerine kazanç sağlar. Bu yazımızda, İstanbul'un gözde bölgelerinden biri olan Göktürk'te yer alan göz alıcı bir daire projesini ele aldık.

31 Aralık, 2018

Farklı mutfak tipleri için büyük mutfak masası modelleri

Mutfak dekorasyonları söz konusu olduğunda kullanıcıların en büyük ihtiyaçlarından biri de geniş tezgahlar ve geniş masalardır. İşlev açısından bakıldığında en aktif yaşam alanlarının başında gelen mutfaklar küçük masa ve tezgahlarla tasarlandığı zam…

28 Aralık, 2018