Mutfak Fikir & İpuçları | homify Mutfak Yazıları Fikir & İpuçları

Mutfak Yazıları Fikir & İpuçları

Açık planlı evlerde salon ve mutfakları bölmek için kullanılabilecek 8 fikir

Oturma odası ve mutfağın aynı açık alanda bulunduğu evlerde en sık rastlanan dekorasyon sorunu mutfak ve salonun iç içe geçerek istenmeyen bir karmaşa ve tıkanıklık ortaya çıkarmasıdır.

25 Haziran, 2019

Kullanışlı mutfak tasarım fikirleri arayanlara Türkiye'den 10 örnek

İnsanlar yaşayacakları ya da yatırım yapacakları evleri seçerken ilk olarak mutfak alanlarına dikkat ederler. Bunun en büyük nedeni mutfağın bir evin yaşantısının odak noktasında bulunması.

16 Haziran, 2019

İzmir Bostanlı'da iç mekan tasarımı ve uygulama projesi

Ev dekorasyonu keyifli bir iş olduğu kadar, profesyonellerin desteğiyle akılcı çözümlerin ortaya çıktığı bir uzmanlık alanıdır. Konfor sunan bir ev dizayn etmek için, uzmanların desteğiyle hem estetik hem de fonksiyonel unsurları ön plana çıkarabilir…

03 Haziran, 2019

Küçük mutfak dekorasyonlarına ilham verecek öneriler

İç mimaride mutfaklar uzmanları en çok oyalayan alanlardan biridir. Bunun nedeni mutfak tasarımının birden fazla ustalık gerektiren bir yapıya sahip olmasıdır. Özellikle mutfağın mimarisi bir takım olumsuz özellikler barındırıyorsa, tasarımı çok daha…

01 Haziran, 2019

Antalya'daki bir firmadan modern mutfak tasarımları

Mutfaklar, evde çokça vakit geçirdiğimiz alanlardan bir tanesidir. Bu nedenle mutfak tasarımları fonksiyonel özelliklere sahip, pratik yaşam imkanı sunacak şekilde tasarlanmalı ve hayata geçirilmelidir.

26 Mayıs, 2019

Antalya’dan 60 metrekarelik alanda harikalar yaratan bir ev projesi

Dekorasyon ve iç mimaride küçük alanlarda fonksiyonel, ferah ve şık çözümler üretmek kolay bir görev değildir. Ancak küçük evler bugünün çağdaş şehirlerinde yaşam koşullarımızı oluşturan gerçeklerden biri.

23 Mayıs, 2019

Küçük mutfaklar için ilham veren 10 tasarım fikri

Evlerimizde en sık ve en aktif olarak kullanılan mutfaklar, özellikle fonksiyonel açıdan pek çok farklı alan ve üniteye sahip olması gerektiğinden kullanışlı bir mutfak için her zaman geniş bir alan olması gerektiği düşünülür.

13 Mayıs, 2019

Bahçeşehir'de modern ve klasik stilde tasarlanmış dairenin iç mekan uygulaması

İç mimarlık; renk, ışık, biçim gibi görsel faktörleri, yüzey, şekil, doku gibi dokunsal faktörleri ve ses, yankı gibi işitsel faktörleri dikkate alarak, iç mekanları yaşam alanlarına dönüştüren bir mimari uzmanlık dalıdır.

30 Nisan, 2019

İzmir'den UV baskı ile kişiye özel dolap tasarımları

Depolama sistemleri, düzen oluşturmada dekorasyonun önemli unsurlarından biridir. Döşeme alanından tasarruf etmenizi sağlayan dolaplar, dekorasyonda uygulanan stil, tarz ya da temaya yönelik tasarlanabilir.

30 Nisan, 2019

Ankara'da bir firmadan göz alıcı bir mutfak tasarımı

Hem güzel, hem ferah, hem de kullanışlı bir mutfak tasarımı hayatımızı kolaylaştırır, yaşam kalitemizi yükseltir, evimizin değerini arttırır ve estetik olarak da göz zevkimize hitap eder.

29 Nisan, 2019