Önce ve sonra Fikir & İpuçları | homify Önce ve sonra Fikir & İpuçları

Önce ve sonra Fikir & İpuçları

Önce ve Sonra: 5 inanılmaz banyo ve tuvalet tadilatı!

Banyonuzu yenileyerek modern ve keyifli bir banyoya sahip olmak için maliyet hesabından, tadilat detayların kadar tüm konulara hakim olmalısınız. Banyo yenileme süreci zor olduğu kadar kusursuz bir şekilde yapılmadığında hayal kırıklığı yaratacak bir…

12 Şubat, 2021

Evinizin tadilatı için ne kadar bütçe ayırmalısınız?

İçinde yaşadığımız evler, değişmez birer varlık değiller elbette ve aksine, yıllar geçtikçe yıpranıyor, eskiyor, fonksiyonel özelliklerinde aksaklıklar çıkmaya başlıyor ve bazı yenilemelere ihtiyaç duyuyorlar.

01 Aralık, 2020

Önce & Sonra projelerinden en çarpıcı örnekler

Ev tadilatları her zaman ilgi çekicidir çünkü bir mekanın baştan yaratılması daima insanlara ilham verir. Bu yüzden sayfalarımızda en çok ilgi çeken projeleri de önce & sonra projeleri oluşturuyor.

21 Kasım, 2020

Keyifli bir çatı katı

Çatı katları genellikle küçük ve çatı eğiminden ötürü kullanım zor alanlar olsa da pek çok insana şirin gelirler. Fakat çatı katlarında dekorasyon yapmak gerçekten de uzmanlık gerektiren zahmetli bir iştir.

08 Haziran, 2020

Önce & Sonra: Bayılacağınız 5 banyo tadilatı

Banyolar evlerimizin mutfaklarla birlikte en çok ve en hızlı yıpranan bölümleridir. Su, kir, nem, buhar, temizlik malzemeleri gibi pek çok dış etkene çok sık maruz kalan banyolar belli bir süre sonra tadilat gerektirirler.

28 Nisan, 2020

Önce & Sonra: 5 etkileyici iç mekan yenileme projesi

Yenileme ve tadilat projeleri, iç mimari ve dekorasyonla bir şekilde ilgili olan hemen herkes için oldukça ilgi çekicidir. Boş bir tuval gibi tasarımcının aklına teslim edilmiş yeni bir evin döşenmesi kadar, belki ondan daha da fazla cezbedici olan t…

18 Mart, 2020

Önce & Sonra: Demode bir mutfağın muhteşem dönüşümü

Mutfaklar evlerimizin en aktif kullanılan yaşam alanlarıdır ve bu yüzden de kullanışlı bir tasarıma sahip olmayan mutfaklar her zaman sıkıntı yaratır. Mutfakların evin diğer odalarına göre daha çabuk eskimesi ve yenilenmeye ihtiyaç duyması da yine en…

13 Şubat, 2020

Önce & Sonra: Banyoda baş döndüren değişim

Banyo tasarımı iç mimari ve dekorasyon dünyasının en zengin alanıdır dersek pek inandırıcı olmayız herhalde. Gerçekten de banyolar diğer odalara ve hatta mutfağa kıyasla bile tasarım açısından geniş bir çalışma alanı sunan mekânlar değildir.

23 Ocak, 2020

Çarpıcı bir dönüşüm hikayesi: Eski bir ahırdan modern bir kır evine...

Mimari  ve iç mimari tasarım bir binanın yaşam kalitesini belirleyen en önemli faktörlerin başında gelir çünkü bu tasarımlar doğrudan insan deneyimi ile ilgilidir. Bir yapının tasarımı oluşturulurken öncelikle kullanıcıların o alanda ne yapacağı, nas…

21 Ocak, 2020

İzmir'de bir ofisin muhteşem dönüşümü

Ofis, yazıhane, dükkan, mağaza gibi ticari mekânların tasarımı, konuttan tasarımından oldukça farklı ve özgün gereksinimleri olan bir alandır. Üstelik bu gereksinimler her bir iş kolu için de farklı farklıdır.

09 Ocak, 2020