Önce ve sonra Fikir & İpuçları

Kaosu Sakinliğe Dönüştürdüm: Odamı 10 Dakikada Bu Şekilde Toplarım

Kendinizi hiç karmaşanın ortasında sıkışmış hissettiniz mi? Ben de dağınık bir odada yaşayan, evimi temiz ve düzenli tutmakta neden bu kadar zorlandığımı sürekli sorgulayan dağınık bir insandım.

17 Eylül, 2023

Şahane bir Balkon için Ne Yapmalıyım?

Evinizin açık hava ile iç içe olduğu yaşam alanları olan teras ve balkonlar, modern ve retro tarzlarda dekore edildiğinde büyüleyici güzelliklere sahip yaşam alanı olurlar. Serin havanın tadını çıkarmak istediğinizde, küçük bir bahçeye sahip olmak is…

19 Temmuz, 2021

Önce ve Sonra: İlham Verecek 5 Teras Dönüşümü

Evinizin daha modern görünmesini sağlayan ve açık havanın tadını çıkarmanıza yardımcı olan teraslar her zaman dinlendiğiniz yerlerdir. Bu nedenle bir evin terası dinlendirici özelliklere sahip olmak zorundadır.

16 Temmuz, 2021

Geniş ve aydınlık bir yaşam alanı ortaya çıkaran dönüşüm

Yaşadığınız evin kasvetli ve iç karartıcı havasından kurtulmak, evinizi yenilemek istiyorsanız profesyonel bir dönüşüm projesi hazırlamalı ve işe koyulmalısınız. Evinizi yenilemeye başlamadan önce açık renkler seçmeli, ferah iç mekanlar yaratmalısını…

13 Temmuz, 2021

Öncesi ve Sonrası ile Muhteşem Bir Dönüşüm Yaşayan Ev

Bir evi yaşatmak ve ömrünü uzatmak için yapabileceğiniz birçok hamle vardır. Bu hamlelerin başında evi baştan aşağı yenilemek ve nefes almasını sağlamak gelmektedir. Bütün yaşam alanlarını profesyonel bir iç mimar yardımı ile yenileyebilirsiniz.

24 Haziran, 2021

Önce ve Sonra: 5 inanılmaz banyo ve tuvalet tadilatı!

Banyonuzu yenileyerek modern ve keyifli bir banyoya sahip olmak için maliyet hesabından, tadilat detayların kadar tüm konulara hakim olmalısınız. Banyo yenileme süreci zor olduğu kadar kusursuz bir şekilde yapılmadığında hayal kırıklığı yaratacak bir…

12 Şubat, 2021

Evinizin tadilatı için ne kadar bütçe ayırmalısınız?

İçinde yaşadığımız evler, değişmez birer varlık değiller elbette ve aksine, yıllar geçtikçe yıpranıyor, eskiyor, fonksiyonel özelliklerinde aksaklıklar çıkmaya başlıyor ve bazı yenilemelere ihtiyaç duyuyorlar.

01 Aralık, 2020

Önce & Sonra projelerinden en çarpıcı örnekler

Ev tadilatları her zaman ilgi çekicidir çünkü bir mekanın baştan yaratılması daima insanlara ilham verir. Bu yüzden sayfalarımızda en çok ilgi çeken projeleri de önce & sonra projeleri oluşturuyor.

21 Kasım, 2020

Keyifli bir çatı katı

Çatı katları genellikle küçük ve çatı eğiminden ötürü kullanım zor alanlar olsa da pek çok insana şirin gelirler. Fakat çatı katlarında dekorasyon yapmak gerçekten de uzmanlık gerektiren zahmetli bir iştir.

08 Haziran, 2020

Önce & Sonra: Bayılacağınız 5 banyo tadilatı

Banyolar evlerimizin mutfaklarla birlikte en çok ve en hızlı yıpranan bölümleridir. Su, kir, nem, buhar, temizlik malzemeleri gibi pek çok dış etkene çok sık maruz kalan banyolar belli bir süre sonra tadilat gerektirirler.

28 Nisan, 2020