Oturma Odası Fikir & İpuçları | homify Oturma Odası Fikir & İpuçları

Oturma Odası Fikir & İpuçları

Türkiye'den tarz sahibi 30 salon projesi

Bugün sayfamıza birbirinden güzel 30 salon dekorasyonunu taşıdık. Farklı dekorasyon stillerinin en güzel örneklerinden derlediğimiz bu yazımızda siz de kendi beğenilerinize uygun bir fikir bulabilir, Türkiye'nin en iyi mimar, iç mimar ve dekoratörler…

23 Şubat, 2021

Salonunu genişletmek isteyenler için 7 şahane örnek

Salonunu genişletmek, balkonu kapatarak salona eklemek hem balkonu daha işlevsel olarak kullanma fırsatı verir hem de daha geniş bir salona sahip olma imkanı sağlar. Balkonu odaya katmak için profesyonel iç mimarlar ile çalışmalısınız.

22 Şubat, 2021

Somon rengi kullanarak yapabileceğiniz ev dekorasyonu fikirleri

Dingin bir atmosfer oluşturmak için yumuşak renk tonlarını dekorasyonda kullanabilirsiniz. Pastel renk tonları yumuşak renkler arasındadır. Somon rengi ise açıktan koyuya uzanan renk tonları ile oturma odasından banyo dizaynına her odada ev dekorasyo…

18 Şubat, 2021

Salon halısı nasıl seçilir? 14 farklı model

Konuklarımızı ağırladığımız salonlar her zaman şık ve güzel gözükmelidir. Koltuk takımı veya sehpa dışında halılar da dekorasyonda büyük rol oynar. Bugünkü yazımızda salon halısı seçmenin püf noktalarından bahsedeceğiz.

07 Şubat, 2021

Soğuk hava koşullarına karşı evleri sıcak tutacak 9 yöntem

Havalar soğudunda veya kış aylarının zorlu hava şartlarında evinizi daha sıcak tutmak için tercih edebileceğiniz yöntemler bulunuyor. Soğuktan korunma ve soğuk gelmesini önlemek için duvar yalıtım malzemeleri kullanabilir, zemin altı ısıtma sistemler…

31 Ocak, 2021

L koltuk kullanılarak dekore edilmiş 28 göz alıcı salon

Oturma odası dekorasyonu yaparken odanın konumunu, cephelerini ve ışık özelliklerini göz önünde bulundurarak bir yerleşim yapmak gerekir. Kitap okurken, televizyon izlerken ya da dinlenirken odanın bütün özelliklerinden faydalanabileceğimiz bir dizay…

30 Ocak, 2021

Salon için avize modelleri: 15 örnek fotoğraf

Aydınlatmalar; bir evi muhteşem gösteren detaylardır. Özellikle salon ve yemek odası gibi yaşam alanlarında kullanılacak modern avize modelleri evinizin konforunu ve değerini artıracaktır.

27 Ocak, 2021

Aynen kullanabileceğiniz 40 palet fikri

Yeni dekorasyonunuz için ihtiyaç duyacağınız mobilya ve eşyaları her zaman satın almak zorunda değilsiniz. Elinizde bulunan bir takım eşyaları yenileme ya da farklı eşyalara dönüştürerek değerlendirme şansınız da var.

26 Ocak, 2021

Oturma odasına heyecan kazandıracak 13 farklı tekstil ürünü

Evin en fazla titizlenilen odası olan ve aile olarak en fazla zaman geçirilen yaşam alanı olarak kullanılan oturma odalarını dekore ederken birçok detayla ilgilenmek durumunda kalırsınız.

24 Ocak, 2021

Duvar rengi olarak tercih edilebilecek 12 modern gri tonu

20. yüzyıla damgasını vuran ressamlardan biri olan Vasiliy Kandinskiy, “renk, ruhu doğrudan etkileyen bir güçtür” demişti. Sanatçı bunu yalnızca tuval üzerinde sanat eserine dönüşen renkler için söylemiyordu elbette.

23 Ocak, 2021