Oturma Odası Fikir & İpuçları | homify Oturma Odası Fikir & İpuçları
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Oturma Odası Fikir & İpuçları

Modern, şehirli ve stil sahibi bir daire

Tasarımıyla kendi dönemini yansıtan ama aynı zamanda farklılaşabilen, çağın ihtiyaçlarına yanıt verirken beklentilerin ötesinde bir konfor sunmayı da başaran ve nihayet özgün, benzersiz bir tarzı olan bir dekorasyon yaratabilmek bu sektörde faaliyet…

25 Mayıs, 2020

Mutlaka görmeniz gereken 6 iç tasarım projesi

Henüz Mayıs ayında olmamıza rağmen havalar bir anda ısındı ve yaza hızlı bir giriş yaptık. Buna rağmen henüz kendimizi sokağa atıp güneşin ve denizin keyfini çıkarma şansımız yok. Pek çoğumuz evlerimizdeyiz ve bolca boş vaktimiz var.

23 Mayıs, 2020

Bursa'dan büyüleyici bir villa dekorasyon projesi

Villalar lüks bir ev dendiğinde hemen herkesin aklına ilk gelen konut tipleridir. Yalnızca çok katlı olmaları ya da geniş bir iç hacme sahip olmalarından ötürü değildir bu. Villalar aynı zamanda müstakil konutların da en güzel örnekleridir.

16 Mayıs, 2020

Sürgülü kapılarla evinizde sınırsız olasılıklara kapı aralayın

Bir alandaki en büyük değişimleri gerçekleştiren unsurlar genellikle en basit fikirlerdir. Öyle ki çoğu zaman bunu ben de düşünmüştüm veya benim nasıl aklıma gelmedi gibi tepkilerle karşılarız bunları.

14 Mayıs, 2020

Bursa'dan rafine bir dekorasyon projesi

Bir dekorasyon projesi estetik ve fonksiyonel olmayı hedeflediği kadar ev sahibinin tarzıyla bütünleşme amacını da taşımalıdır. Bir kişi için muhteşem güzellikte ve kusursuz olan bir dekorasyon, bir başkası için büsbütün anlamsız olabilir.

10 Mayıs, 2020

Zemin kaplamalarında yeni bir dönem başlıyor: Epoksi zeminler

Gün geçmiyor ki teknoloji hayatımızın yeni bir alanında daha karşımıza çıkmasın. Teknolojik ürünlerle artık fazlasıyla içli dışlı olduğumuz şu dönemde bile halen bizi şaşırtacak uygulamalarla karşılaşabiliyoruz.

02 Mayıs, 2020

Küçükçekmece'de boğaz manzarası sunan muhteşem bir daire

Ülkemizde inşaat sektörü çok ciddi bir üretim ve satış hacmine ulaştı. Öyle ki bu alanda dünyanın sayılı ülkeleri arasına girdiğimiz gibi, inşaat firmalarımız da dünyanın pek çok bölgesinde projelere imza atmaya başladılar.

30 Nisan, 2020

Özel tasarım mobilyalarla kimliğini bulan muhteşem bir daire

Modern dünyada çevremizde gördüğümüz hemen her şey tasarımın konusudur. En sıradan eşyalardan en sofistike araçlara, evlerden iş yerlerine, mobilyalardan aksesuarlara, doğadaki haliyle var olmayan her şeyde mutlaka bir tasarımcının emeği vardır.

29 Nisan, 2020

Koyu renklerle hayat bulan karakterli bir dekorasyon projesi

İster bir villa isterse bir daire olsun, konut dekorasyonunda koyu renklere yer vermek pek çok kişi için neredeyse tabu sayılacak kadar uzak durulan bir iştir. Ancak oturma grupları veya yatak odasındaki çarşaf, yastık ve benzeri tekstil ürünlerinde…

29 Nisan, 2020

Çağdaş tasarımıyla hayran bırakan bir daire

Bu sıralar pek çoğumuz internette daha fazla zaman geçiriyoruz. Belki uzun zamandır ihmal ettiğimiz bloglara göz gezdiriyor, merak ettiğimiz konuları araştırıyor, belki de artık görmekten biraz da sıkılmaya başladığımız evimizin dekorasyonunda ne gib…

29 Nisan, 2020