Ticari dekorasyon yazıları Fikir & İpuçları | homify Ticari dekorasyon yazıları Fikir & İpuçları

Ticari dekorasyon yazıları Fikir & İpuçları

Endüstriyel prefabrik yapıların ustasına bir ziyaret

Kamera arkası kavramına pek çoğumuz aşinayızdır. Başlangıçta esas olarak sinema, dizi veya reklam setleri için kullanılan bu tanım, işin mutfağı, yani ekranda görünmeyen kısmıyla ilgilidir.

07 Aralık, 2019

İstanbul'da dünya standartlarında bir kafe-restoran projesi

Dünyada yalnızca tek bir devlet olsaydı başkenti mutlaka İstanbul olurdu denir. Gerçekten de iki kıtayı birleştiren eşsiz ve benzersiz konumu, her yeni kazıyla biraz daha gerilere uzandığı anlaşılan binlerce yıllık tarihi, ev sahipliği yaptığı ve hep…

06 Aralık, 2019

Kayseri'de muhteşem bir Türk hamamı projesi

Kayseri ülkemizin en önemli ve en büyük sanayi kentleri arasında yer alıyor. Özellikle mobilya sektöründe oldukça ciddi bir üretim yüzdesine sahip ve çok sayıda fabrikaya ev sahipliği yapıyor.

05 Aralık, 2019

Antalya'da bir firmadan Makedonya'da göz kamaştıran bir otel renovasyonu

Bugün artık Türkiye’nin önde gelen iç mimarları, ülke sınırlarını aşarak dünyanın her yerinde gurur verici işlere imza atıyorlar. Bu yazımızda da tam da böyle bir projeye konuk olmak için Makedonya’ya uzanıyoruz…

04 Aralık, 2019

İstanbul'da modern bir restoran projesi

İstanbul'un gastronomi dünyasında önemli bir kent olduğu malum. Dünya mutfaklarının en iyi örneklerinin yanı sıra yerel mutfaklarımızın örneklerini sunan işletmeler de gün geçtikçe artıyor.

29 Kasım, 2019

İstanbullu firmadan Almanya’da seçkin bir restoran tasarımı

Hizmet sektörü içinde yer alan iş yerlerinin dekorasyon ve tasarımı hayati önem taşır. Özellikle yeme-içme üzerine hizmet sunan işletmelerde, mekan tasarımları en az lezzet ve hijyen kadar önemlidir.

28 Kasım, 2019

Aydın'da sıfırdan tasarlanan bir dükkan

Mağaza ve dükkan dizaynı, gerek banyo, mutfak, salon veya bütün bir daire dekorasyonundan, gerekse de ofis veya yazıhane gibi müşteriyle teması sınırlı olan çalışma alanlarından oldukça farklı bir alandır.

28 Kasım, 2019

İzmir'de dünya standartlarında bir hukuk bürosu projesi

Markalaşma ve kurum kimliğinin çok büyük bir değer haline geldiği ve her sektör için vazgeçilmez olduğu bir çağda yaşıyoruz. Bugünün iş dünyasında ayakta kalabilmek için mutlaka günün değerlerini anlamak ve onlara uyum sağlamak gerekiyor.

27 Kasım, 2019

Taşın ustalarından muhteşem rölyef örnekleri

Her türden doğal taş üzerine uzmanlaşmış bir firma olan Adana merkezli Taş Center'ın çeşitli alanlardaki çalışmalarına daha önce de birkaç yazımızda yer vermiştik. Barbekülerden şadırvanlara, mezar taşlarından çeşmelere, duvar kaplamalarından doğal t…

25 Kasım, 2019

Kazakistan'da devasa bir şantiye projesi

Her gün etrafımıza baktığımıza çok çeşitli yapılar görüyoruz. Bunların bir kısmı basit, az katlı, müstakil denebilecek ve genellikle konut alanlarından oluşan yapılarken, bir kısmı da AVM, havalimanı, köprü veya fabrika gibi büyük ticari yapılar.

22 Kasım, 2019