Ticari dekorasyon yazıları Fikir & İpuçları

İstanbul'daki eski deponun restore edilerek ofis haline getirilmesi

Yeni bir ev, yeni bir ofis ya da dükkan, hemen herkes için caziptir. Pek çoğumuz böyle bir alternatif sunulursa kendi evimizi ya da ofisimizi terk ederek yeni bir binaya taşınmak isteriz.

15 Ocak, 2019

İstanbul'da eklektik stil döşenen 220 m²'lik mağaza tasarımı

Bu yazımızda 1986 yılından beri mimarlık sektöründe hizmet veren Arterra imzası taşıyan mağaza tasarımı projesine yer verdik. Proje tasarım, uygulama ve kontrolörlük alanlarında hizmet veren firma, kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılayan eklektik…

14 Ocak, 2019

İlham veren 12 karo ve fayans döşeme örneği

Yer karoları ve fayanslar, başta ıslak zeminler olmak üzere evlerimizin zemin döşemesinde büyük bir rol üstlenirler. On dokuzuncu yüzyılda Fransa'da yer karolarının ilk defa kullanılmaya başlamasından, bugünün sayısız renk, desen, boyut ve biçimdeki…

08 Ocak, 2019

Daha şık bir ofis için 9 aksesuar örneği

Herhangi bir ofis dekorasyonunda öncelik çalışma hayatının gerektirdiği ihtiyaçlar olmalıdır. Bu ihtiyaçlardan kasıt konforlu bir çalışma ortamından iş yaşamının gerektirdiği zorluklara anında cevap vermeye dek bir sürü çeşitlilik içerir.

02 Ocak, 2019

Ofis dekorasyonu için uygulayabileceğiniz 10 dekorasyon fikri

Konut projelerinin yanı sıra, çalışanlar için günün önemli bir kısmı ofiste geçer. Ofis dizaynı, günlük çalışma motivasyonunu doğrudan etkiler. Bu yazımızda ofis dekorayonu için uygulanabilecek dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik.

31 Aralık, 2018

Kocaeli'nde klasik ve endüstriyel stilin bir arada olduğu restoran tasarımı

Her dekorasyon türünün kendine has zorlukları ve özellikleri vardır. Ev dekorasyonlarında daha konforlu ve özel yaşam alanları oluşturmanız gerekirken, ofis ve iş yerlerini dizayn ederken hem modern hem yenilikçi hem de ciddi ve motivasyon sağlayan ç…

30 Aralık, 2018

Eskişehir'de mimarisi ve iç dekorasyonu ile bir çiftlik tasarımı

Bugün sizlerle Eskişehir’de bulunan bir çiftliği ziyaret edecek ve çiftliğin içindeki göz alıcı mimarisi ve iç mekanları ile geniş ve kapsamlı tesisi inceleyeceğiz. Tesis denilince aklınıza daha endüstriyel ve ticari bir yapılanma gelebilir ama hemen…

25 Aralık, 2018

Konya'dan 850 m² modern bir fitness salonu tasarımı

Günümüzde birçok insan sağlıklı bir yaşam için spor ve egzersiz faaliyetlerine yöneliyor. Fitness salonu, günün yorgunluğu ve stresinin ardından rahatlatıcı aktiviteler sunuyor.

07 Aralık, 2018

Aydınlatma ünitelerinde enerjiden tasarruf etmek için 8 ekonomik çözüm

Aydınlatma sistemlerinde enerji tasarrufu sağlamak ekonomik açıdan avantaj sağlar. Dünyadaki enerji tüketimi bakımından tasarrufun sağlanması ise kaynakların tüketimini azaltır ve uzun ömürlülük sağlar.

30 Kasım, 2018

Konut ve işletmeler için 14 manzaralı duvar kağıdı örneği

Manzaralı duvar kağıtları dekorasyonda kullanıldığında, yalın çizgilerle doğallık hakim olur. Aranılan niteliklerde doğayı davet eden, huzur veren bir atmosfer oluşturmak kolaylaşır.

27 Kasım, 2018