Yatak Odası Fikir & İpuçları | homify Yatak Odası Fikir & İpuçları
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Yatak Odası Fikir & İpuçları

Küçük evler için 13 büyük dekorasyon önerisi

Azalan topraklar, artan nüfus ve giderek küçülen aileler beraberinde çok daha ufak ve minimal yaşam alanı ihtiyacını da getirdi. Bu ihtiyaca en iyi çözümü üretmek için kolları sıvayan mimar ve tasarımcılar ise, küçük alanları her ihtiyacı karşılayaca…

22 Eylül, 2020

Her mekana uygun muhteşem mobilya tasarımları

Mobilyalar hem evlerin hem de ticari mekânların dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir. Hatta denilebilir ki mobilyaların olmadığı bir ortamda dekorasyondan söz etmek dahi imkânsız hale gelir.

09 Eylül, 2020

Yatak odasında TV: 13 örnek dekorasyon

Herkesin uyku ve yatmaya hazırlanma alışkanlıkları farklı. Bazılarımız yatak odasında hiç teknolojik alet bulundurmadan tamamen sessiz ve ışıksız bir ortamda derin uykuya dalar.

25 Ağustos, 2020

Klasik çizgisiyle zamana meydan okuyan bir konut dekorasyonu

Klasikler sebepsiz yere klasik olmazlar. Bir ürünün, tasarımın ya da tarzın klasikleşebilmesi için pek çok sınav vermesi gerekir. Bunların da en önemlisi zamandır. Klasikler asla zamana yenik düşmezler.

15 Ağustos, 2020

Modern iç tasarım üzerine ders niteliğinde örnekler

Temiz çizgiler, sıcak dokunuşlar, canlı bir atmosfer ve cesur dekoratif ayrıntılarla modern dekorasyonlar her zaman öne çıkan ve en yaygın tercih edilen ev stillerinin başında geliyor.

03 Ağustos, 2020

Hepsi birbirinden güzel 16 özel tasarım meşe mobilya modeli

Mobilya modelleri, dekorasyonların estetik stilini ve genel olarak iç mekanların renk ve dokusunu belirler. Her yıl değişen mobilya stilleri de genel olarak tüm dünyada trend olan dekorasyon tarzlarının belirleyicisi oluyor.

02 Ağustos, 2020

Seçkin evler için özel mekânlar

Ev dekorasyonu çok geniş bir alana yayılan tüm tasarım dünyasının belki de en zor dallarından biridir. İyi bir dekorasyon ortaya koyabilmek için pek çok farklı parametreyi incelemek, ihtiyaçları ve imkanları dengede tutarak en iyi sonuca ulaşabilmek…

31 Temmuz, 2020

Bursa'da nefis kesici bir butik villa projesi

Müstakil ve bahçeli evler yaşadığımız coğrafyada binlerce yıl boyunca en yaygın kullanılan konut tipi olagelmiştir. Ancak bu durum 1950 ve sonrasında önemli ölçüde değişti ve apartmanlar büyük bir hızla müstakil evlerin yerini aldı.

29 Temmuz, 2020

Sıcak ve samimi bir dekorasyon projesi

Pek çok dilde ev kelimesi aynı zamanda yurt, memleket, vatan gibi anlamlara da gelir. Bunun sebebini dilin oluşumundan ziyade duygularda arayabiliriz. Evde olmak, en iyi tanıdığınız, en iyi bildiğiniz ve en rahat ettiğiniz yerde olmaktır.

27 Temmuz, 2020

Modern dokunuşlarla hayal gibi yaşam alanları

Evlerimiz bizim yeryüzündeki bize ait olan sığınaklarımızdır. Evimizde kendimizi rahat, konforlu, iyi hissetmemiz yaşam kalitemizi arttıran en önemli unsurların başında geliyor. İşte doğru iç mimari tasarım da bu yüzden bu kadar hayati bir konu.

26 Temmuz, 2020