Yatak Odası Fikir & İpuçları

Yatak Odanıza Bahar Havası Getirmenin Birbirinden Güzel Yolları

Bazı insanlar yaz mevsiminin tutkunudur; bazıları ise yazın kavurucu sıcak havasından pek hoşlanmaz ve kış aylarının bembeyaz karlı havasında kendini daha iyi hisseder. Ama hepimizin ilkbahar aylarında kendimizi harika hissettiğimizi söylesek herhald…

06 Nisan, 2022

Yatak Odasında Bitki Kullanımı için 13 İlgi Çekici Örnek

Yatak odası, hem dinlendiğiniz hem de ruhunuzu deşarj ettiğiniz mahrem alanların başında gelmektedir. Bu nedenle yatak odası dekorasyonlarında öncelik dinlendirici etkiye sahip uygulamalardadır.

20 Mart, 2022

Tarzınıza Özel Yatak Odası Stilleri için 13 Mükemmel Örnek

Evinizin en mahrem alanı olan ve aynı zamanda kişiliğinizle bütünleşen yaşam alanı olarak dekore ettiğiniz yatak odaları için tercih edebileceğiniz birçok stil bulunuyor. Yatak odası dekorasyon stilleri aynı zamanda yatak odanıza karakter kazandıran…

15 Mart, 2022

Mükemmel bir Ebeveyn Banyosu Tasarımının Olmazsa Olmazları!

Bir evde birden fazla banyo olması, her zaman için hem evin maddi değerini arttıran, hem de yaşayanların yaşam kalitesini yükselten faktörlerden biridir. İki, hatta bazen üç banyoya sahip olan evlerde banyo ve tuvalet kullanımı daha kişisel hale geli…

15 Şubat, 2022

Konforlu ve Davetkâr Bir Misafir Odası Tasarlamanın 15 Püf Noktası

Arkadaşlarımızı ve ailelerimizi ziyaret etmeyi hepimiz çok seviyoruz ve bu ziyaretler bazen, aradaki mesafeler uzun olduğunda ya da uzun bir aradan sonra hasret giderdiğimiz arkadaşlarımızla geç saatlere kadar sohbet ettiğimizde yatılı ziyaretlere dö…

26 Aralık, 2021

Misafir Odanızı Dekore Ederken İlham Alabileceğiniz 13 Örnek

Evinizi dekore ederken dikkat etmeniz gereken önemli yaşam alanlarından biri de misafir odalarıdır. Misafir odası; evinize gelen misafirleri ağırladığınız, gece konaklamalarını sağladığınız yaşam alanlarıdır.

25 Ekim, 2021

Ebeveyn Banyosu Tasarımı ve İnşası ile ilgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Çoğumuzun hayali, yatak ve banyo (ya da tuvalet) arasında gidip gelmeyi çok daha hızlı ve kolay hale getiren bir ebeveyn banyosuna sahip olmaktır. Gelgelelim bugün çoğu apartman dairesinde bir ebeveyn banyosu bulunmuyor.

24 Ekim, 2021

11 Örnekte Yatak Odanızda Kullanabileceğiniz Ölçüler ve Yatak Modelleri

Yatak odası dekorasyonu yaparken mobilyaların ölçüleri hayati öneme sahiptir. Yatak odası içinde yer alan yatak ölçüleri, elbise dolabı ölçüleri, ve diğer eşyaların boyutları dekorasyonu birinci dereceden etkileyen önemli etkenlerdir.

25 Eylül, 2021

Fikir alabileceğiniz 8 farklı giysi dolabı kullanımı

Dekorasyonlarda takım mobilya kullanımı son yıllarda popülerliğini kaybetmeye başladı, artık parçaların tek tek seçildiği ve sıra dışı bir kombinasyon oluşturulan tasarımlar daha çok ilgi çekiyor.

02 Haziran, 2021

Koyu yatak odası dekorasyonları: Sağlıklı, karizmatik ve göz alıcı

Yatak odası dekorasyonları söz konusu olduğunda en önemli şey elbette odanın fonksiyonudur; bu da dekorasyonunuzun mutlaka iyi bir gece uykusuna yardımcı olacak şekilde yapılması gerektiği anlamına geliyor elbette.

23 Mayıs, 2021