Yatak Odası Fikir & İpuçları

Yatak odası duvar rengi için 12 farklı renk

Yatak odası dekorasyonları diğer odalara göre daha özel tasarımlara sahip olan dekorasyonlardır. Mahrem özelliğine sahip olması ve aynı zamanda kendine has bir konsepti olması nedeni ile yatak odası içinde birbirinden farklı renkler tercih edilmekted…

08 Ocak, 2019

İstanbul'dan duvar kağıdı tasarımları

Duvar dekorasyonları yaşam alanlarının dokusunu baştan aşağı değiştirebilen, odaların tarzını vurgulayan ve karakterini belirleyen oldukça önemli tasarım unsurlarıdır. Duvar dekorasyonu denilince de akla elbette ilk olarak duvar kağıtları geliyor.

06 Ocak, 2019

Profesyonel iç mimarlardan 20 göz alıcı yatak odası tasarımı

Evlerimizdeki odalara mobilya ve aksesuar seçerken, onları odanın içine yerleştirirken, odadaki renk hakimiyetine karar verirken genellikle sevdiğimiz özellikleri göz önünde bulundururuz.

06 Ocak, 2019

Dekorasyonda kullanılacak yeşil rengin 14 tonu

Natürel renkler, iç mekanda huzur veren bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Ferah ve iç açıcı bir atmosfer oluşturmak için yeşil tonları ile kombinasyon yapacağınız renklerle yaşam alanlarnı huzurlu ve ferah kılabilirsiniz.

05 Ocak, 2019

Yatak odasında yeşil rengi kullanmanın 10 yolu

Yatak odası dekorasyonunda dingin bir atmosfer oluşturmak ve günün yorgunluğunu atmak için göz yormayan tonlar kullanabilir, konfor ve sakinliği bir arada sunabilirsiniz. Yeşil rengin kullanımı dekorasyonda dinginlik katan unsurların yanı sıra kişiyi…

04 Ocak, 2019

11 Örnek fotoğrafla koyu renk yatak odası dekorasyonu

Günü zinde ve verimli geçirmek istiyorsak her şeyden önce sağlıklı bir uyku çekmeliyiz. Yeterli uyku aldığımız zaman enerjimiz yerinde olur, zihnimiz daha iyi çalışır. Bu nedenle uzmanlar sağlıklı bir uykunun önemini sürekli vurgulamaktadır.

30 Aralık, 2018

Yatak odası için birbirinden güzel 10 kadife mobilya

Uyku temel ihtiyaçlarımızdan biri, bu nedenle yatak odasız hiçbir ev düşünülemez. Ancak yatak odasının tek amacı uyumaktan ibaret değil. Bu oda yaşam alanımızda kendimize ait en özel alan.

29 Aralık, 2018

Yatak odanızın havasını değiştirecek en şık yatak başlıkları

Yatak odalarının ev dekorasyonunda zaman zaman ihmal edilen alanlar olduğu, hepimizin bildiği ama pek de üzerinde durmadığı bir gerçek. Ancak yatak odaları aslında diğer tüm odalar kadar, hatta belki de onlardan daha fazla ilgiyi hak ediyorlar.

27 Aralık, 2018

Yatak odalarını güzelleştiren dekoratif aksesuarlar

Yatak odaları oldukça temel ve fonksiyonel birkaç mobilyaya sahip olan ve evlerin en özel ve kişisel odalarıdır. Yatak odası dekorasyonlarında ana karakteri de pek tabii ki odadaki temel mobilyalar belirler.

24 Aralık, 2018

Dekorasyonda spot lamba kullanımı için 10 örnek

İç mekan aydınlatmada sıklıkla kullanılan spot lamba modelleri, konutlarda dekoratif amaçlı ve işlevsel odaklı kullanılmaktadır. Asma tavan aydınlatmaları, raf aydınlatma, giyinme odası ve mutfak aydınlatmaları, banyo dolapları ve dekoratif nişler gi…

23 Aralık, 2018