İÇ MEKANDA KAPI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Dekorasyon Yazıları Fikir & İpuçları

Muğla'daki villanın mimari modelleme projesi

Bir yapının, konutun hayata geçirilmeden önce mimari projesinin çizilmesi, perspektiflerinin üç boyutlu olarak görsel hale getirilmesi çok önemlidir. İnşa etmeden önce yapının dış cephe renklerinden, çizgilerine, balok ve pencere uyumundan, kapı deta…

25 Nisan, 2019

İstanbul Ataşehir'de giydirme cepheleri ve iç mekanlarıyla ofis tasarımları

Ofisleri yalnızca çalışma amacıyla kullanılan bir alan olarak değil firmanın yüzünü yansıtan bir vitrin olarak görebilmek firma prestiji açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle ofis ve iş yeri tasarımlarının mimarlık sektöründe önemli bir yeri vardır.

24 Nisan, 2019

İzmir'de bir tıp merkezinin her ayrıntısı ile öne çıkan iç ve dış tasarımı

Bugün hastane ve sağlık merkezleri söz konusu olduğunda en önemli noktaların başında mimari ve iç mimari tasarım ve uygulama geliyor. Bunun nedeni hastanelerin estetik özelliklerinin fonksiyonel özelliklerinin önüne geçmesi değil, aksine, mimari tasa…

19 Nisan, 2019

Antalya Konyaaltı'ndaki evin modern tasarımı

İç mekan tasarımı ve uygulama projeleri için homify'da birbirinden güzel evleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda, RG Evi isimli projenin iç mekan tasarım görsellerini bir araya getirdik.

18 Nisan, 2019

Balıkesir’de bir villanın iç mekan tasarımı

2004 yılında Mimar Altay Karabulut ve Mimar Bülent Menderes tarafından kurulan Ante Mimarlık, başta İzmir olmak üzere çeşitli şehirlerde mimari ve iç mimari projeler için hizmet sunar.

16 Nisan, 2019

İstanbul'daki firmadan göz kamaştırıcı sauna ve hamam projeleri

Saunalar, hamamlar ve havuzlar, insan sağlığı açısından pek çok olumlu özelliği bünyesinde barındıran, ayrıca konfor ve yaşam kalitesini yükseltmek için de benzersiz mekânlardır.

15 Nisan, 2019

Konya'da mimari tasarım firmasından 3D modelleme uygulamaları

Bir evin, yaşam alanının projelendirilmesi sırasında üç boyutlu modelinin yapılması yapının nihai hali ile ilgili bilgi vermesi açısından çok önemlidir. Bir nevi görselleştirme hizmeti olan üç boyutlu modelleme işlemi evi satın alacak müşterilerin fi…

12 Nisan, 2019

İstanbul'dan prefabrik ev modelleri ve uygulamaları

Modern ve fonksiyonel tasarımlara sahip ev modellerinden biri olan prefabrik evler günümüzde çok yaygın olarak tercih edilen ev modelleridir. Kısa sürede inşa edilen ve ekonomik bütçeler ile sahip olabileceğiniz prefabrik evler, çelik konstrüksiyon s…

30 Mart, 2019

İstanbul Galata’da yaratıcı yazarlık atölyesi tasarımı

homify 360 ile bugüne dek başta yaşam alanları dahil olmak üzere ofis, mağaza ve restoran gibi ticari mekanların tasarım sürecini gösteren çeşitli projeler derledik. Bununla birlikte belli başlı ticari işletmeler dışında daha farklı iş kolları da var.

29 Mart, 2019

İstanbul'daki üniversitenin dinamik ve özgün iç mekan tasarımı

homify'da tasarım ve uygulama projelerinden danışmanlık hizmetlerine, iç ve dış mekan dizaynı ile ilgili hizmet veren birçok firmanın çalışmalarına yer veriyoruz. İç mekan tasarımı, deneyimlerle harmanlanan güçlü mimari bakış açısı gerektirir.

28 Mart, 2019

Siz kapı seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?