Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

homify Dergi

Özel tasarım mobilyalarla şık ve etkileyici bir otel dekorasyonu

Mobilyalar her yaşam alanı için dekorasyonun ana unsurlarını oluşturur. Sıradan ve fabrikasyon mobilyalar kullanmak yerine özel tasarım ürünler kullanmak bir mekanı her zaman çok daha eşsiz, değerli ve göz alıcı hale getirir.

06 Temmuz, 2020

Lüks villa konseptine etkileyici bir yorum

Ülkemizde apartmanlar oldukça uzun bir süre medeniyet sembolü olarak kabul gördüler. Bunun en önemli sebebi geleneksel müstakil konutların oldukça yakın bir zamana kadar pek çok önemli altyapıdan yoksun olmalarıydı.

23 Haziran, 2020

Seçkin saat mağazasına zamana meydan okuyan dekorasyon

Zaman kavramı çağlar boyunca insanlığın zihnini en çok meşgul eden konulardan biri olagelmiştir. Tarımın ortaya çıkışıyla birlikte gündelik ve mevsimsel gereksinimleri için zamanı anlamaya ve ölçmeye çalışan toplumlar ilerleme kaydettikçe zamanın far…

22 Haziran, 2020

Farklı koltuklarla özgün bir tarz yaratın

Ev dekorasyonunda farklı ve özgün bir tarz yaratmak kolay bir iş değildir. Özellikle de her türlü mobilya ve aksesuarın çok büyük oranda büyük fabrikalarda üretildiği ve binlercesinin mağazalarda satıldığı bu ortamda.

21 Haziran, 2020

Koridorlarda nötr renk kullanımı: 9 örnek

İç tasarım bağlamında nötr renkler olarak da anılan tarafsız renkler, genel olarak bir odada çok dikkat çekmeyen ve yumuşak geçişlere olanak tanıyan, renksiz gibi görünen renk gruplarıdır.

20 Haziran, 2020

Gürültüyü azaltırken çalışma verimini arttıran bir akustik uygulaması

Çok sayıda insanın bir arada bulunduğu mekânlar her zaman özel düzenleme ve uygulamalar gerektirir. Bu durum hem AVM, fabrika veya şantiye gibi ticari mekânlar, hem de hastane, okul, üniversite gibi kamusal mekânlar için geçerlidir.

20 Haziran, 2020

Aynalarla değişen iç mekanlara 7 örnek

Aynalar yüzlerce yıldır insanlığa hizmet ediyorlar. İlk dönemlerde metal levhaların düzleştirilmesi ve parlatılmasıyla yapılan aynalar zaman içinde teknik gelişmeler neticesinde çeşitli değişimler geçirdiler. 17.

19 Haziran, 2020

6 yeni nesil pergola modeli

Yaz aylarının en güzel yanı bahçe ve teras keyfi yapmaktır elbette. Ancak giderek artan sıcaklıklar özellikle bu yıl çok bunaltıcı günlerin bizi beklediğini işaret ediyor. Teras ve bahçelerimizi günün her saatinde daha keyifli hale getirmek için mutl…

18 Haziran, 2020

Ders kitaplarına girecek nitelikte bir modern daire dekorasyonu

Dekorasyon pek çok insanın dışarıdan bakıp düşündüğünün aksine başarılı olmanın hiç de kolay olmadığı bir çalışma alanıdır. Geniş bir bütçe ve yeterince zaman verilen herhangi biri ortaya iyi bir dekorasyon çıkaramaz.

18 Haziran, 2020

Bahçeniz için 5 muhteşem gölgelendirme sistemi

Uzun ve soğuk kış günlerinde hasretle beklediğimiz yaz nihayet geldi. Pek çoğumuz denize ve güneşe doyacağımız bir tatilin hayalini kuruyoruz. Hatta bazılarımız planlarını çoktan yaptılar bile.

17 Haziran, 2020