homify Dergi

Kayseri'de dünya standartlarında bir ofis tasarımı

Ofis tasarımı, ticari mekânlar ile konutlar arasında kalan özel bir tasarım alanıdır. Her ne kadar ofisler de ticari amaçla kullanılan ve bu türden işlerin idare edildiği alanlar olsalar da, mağazalardan farklı olarak her gün gelen sayısız müşterinin…

11 Kasım, 2019

Başakşehir'de bir villanın göz alıcı dönüşümü

Dönüşüm projeleri her zaman için ilgi çekicidir. Bir evin baştan aşağı yeni bir dekorasyonla yeni bir kimliğe büründürülmesi, zor ve zahmetli olduğu kadar tatmin edici bir süreçtir.

11 Kasım, 2019

Mutfak tezgahları için 10 ideal malzeme seçeneği

Mutfaklar, hem sık kullanılan hem de oldukça spesifik işlevlere sahip olan yaşam alanları olduklarından, tasarımlarındaki her unsur da kullanım açısından büyük bir önem taşıyor.

10 Kasım, 2019

İzmirli firmadan Erbil'de yeni nesil bir kent projesi

2000li yılları büyük bir altyapı ve kalkınma hamlesiyle geçiren, bugün artık tüm ortadoğu bölgesinin en gözde şehirlerinden biri haline gelmiş Erbil, yakın ticari ilişkiler sebebiyle ülkemiz için de büyük bir önem taşıyor.

08 Kasım, 2019

Etkileyici ve stil sahibi bir antre için 7 fikir

İlk izlenim her zaman önemlidir ve bir eve girdiğinizde ilk gördüğünüz yer olan antreler de evin genel atmosferini yansıtmaları açısından dekorasyonda oldukça büyük bir yer tutar.

06 Kasım, 2019

Ankara’da prestijli bir ofis tasarımı

Söz konusu ofis tasarımları olduğunda, özellikle ağırbaşlı ve ciddi bir dekorasyon arzu ediliyorsa klasik stil her zaman en ideal seçenek diyebiliriz. İş yeri ciddiyetini ve prestijini en iyi yansıtabilen klasik tarzda ofis dekorasyonları, ikonik mob…

04 Kasım, 2019

Sıfırdan ev yaptırmak isteyenler için 10 ideal ev modeli

İnşaat sektörü geliştikçe ve tasarım teknolojisi ilerledikçe ev yaptırmak da giderek kolaylaştı ve artık profesyonel mimarlar tarafından, her bütçe ve tarza uygun ev modelleri tasarlanıyor.

03 Kasım, 2019

İstanbul'da deneyimli firmadan şık ve modern bir merdiven tasarımı

Birden çok katlı evlerde, mağazalarda ya da ofislerde en önemli iç mimari tasarım elemanlarından biri de pek tabii ki merdivenlerdir. Merdivenler hem işlevsel olarak yaşam alanlarının merkezi noktasında yer alırlar hem de estetik olarak diğer yaşam a…

02 Kasım, 2019

İstanbullu firmadan İtalya’da bir otele konsept oda tasarımları

Türkiye, son yıllarda inşaat sektörünün gelişimi açısından dünyanın en önde gelen ülkelerinden biri haline geldi. İnşaat sektörünün bu gelişimiyle birlikte elbette mimari, iç mimari ve dekorasyon alanlarında da müthiş bir ilerleme yaşanıyor.

01 Kasım, 2019

Adanalı firmadan göz kamaştırıcı bir renovasyon tasarım ve uygulama örneği

Ev yenileme projeleri, işinin ehli profesyoneller tarafından gerçekleştirildiğinde ev sahiplerinin konfor düzeyini arttıran, alan kullanımını çok daha verimli hale getiren, evin yaşam alanlarının işlevini çoğaltan ve evin maddi olarak da değerini yük…

31 Ekim, 2019