GİRİŞ ANTRE DEKORUNU NASIL YAPABİLİRİM ?

İyi günler.

evimde giriş antre dekor için yardım istiyorum. alanımda giriş kapısı, pencere var ve açık bir alandır. yani salona ve mutfağa giriş koridoru vardır. yardımlarınız için teşekkür ederim

neclanemer
51 Görüntüleme1
Banyo mu nasıl yapabilirim

Banyo mu nasıl yapabili rim boyu bir buçuk metre eni bir metre içinde duşakabin ve lavabo istiyorum

kandemirrb556
96 Görüntüleme1
Oturma odamı nasıl dizayn edebilirim?

Merhaba,

ince uzun olarak bir odam var. Ama nasıl detaylandıracağımı bilmiyorum. Sizden yardım rica ederim.

gulbenkuzu62
189 Görüntüleme2
ahşap kamelya

ahşap kamelya projesi varmı

Ömer Yazici
216 Görüntüleme0
evimi hangi renge boyamalıyım

yeni evelenen bır cıft olarak evimi hangi renge boyamalıyı trend renkler nelerdir evim 100 m 3 4 kat tum camlardan gunes alıyor ama acık tonlar daha ferah geliyor fikirlenizi bekliyorum

Fatma Gökçe
351 Görüntüleme1
İşyeri

İyi akşamlar tatlı dükkanı açacağım sermayem kısıtlı olduğu için mimara veremiyorum şık basit olacak bir Öner’iniz varmı bu şekilde olan

Arif çırpan
191 Görüntüleme2
Villa yaptırmak istiyoruz...

Merhaba arkadaşlar. Biz Antalya'da yaşıyoruz ve yaklaşık 1 dönümlük bir arsa satın alarak villa yaptırmak istiyoruz. Daha önce böyle bir işe girişten var mı? Nasıl bir yol izlemeliyiz? Teşekkürler.​

Ramazan Cılız
484 Görüntüleme2
Gözlük dolabı yapmak istiyorum. Sizce nasıl tasarlayabilirim ?

Merhaba herkese yaklaşık 30 adetlik gözlük dolabı tasarlamak istiyorum. Bu konuyla alakalı ​aklımda bir kaç fikir var ancak tam olarak ne yaparsam daha kullanışlı olur emin olamadım. Daha önce bununla ilgili tasarısı olan ya da fikrimi geliştirmek amaçlı yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim.

Dilan Ermiş
213 Görüntüleme6
Duvar taşı rengini nasıl seçerim?

​Doğal ahşap rengi TV ünitesi aldık. Arkasındaki duvarı taş kaplatmak istiyoruz. Ne renk yaptıralıyız acaba? 

(koltuklarımız yeşil, perdeler kahverengi. Ahşap yoğunluklu eşyalarınız var.. ) 

sirin.celiker
374 Görüntüleme2
Perde ölçüsü nasıl alınır?

​Duvara yakın pencere bölümleri dışarıya yatay 10 cm daha fazla uzunlukla alınması gerekir. Bu perde en hesabının birinci maddesidir

Perde yükseklik hesaplanırken en az perde mermer ya da pencere betonunun bitimi esas alınmalıdır. İsteğe göre kalorifer ya da taban boyu uzatılabilir.

Orta pencere bölümü metal ya da ahşap pencere gövdesinin bitiş mesafelerinden hesaplanarak perde en boyuna eklenir Lütfen ​tıklayınız.

Armoni Perde Tasarım
830 Görüntüleme0
Açık mutfak için tavsiye

Evimizde açık bir mutfağımız var. Uzun zamandır bu şekilde kullanıyoruz. Artık salon kısmıyla biraz ayrılsın istiyoruz. Fakat çok da büyük bir alanımız yok. O nedenle mutfaktaki alanımızı daraltacak bir çözümden de kaçınıyoruz. Mutfakla salonu ayırmak için bir fikir verebilirseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

Mehmet Çekiç
289 Görüntüleme1
Banyomu yenilemek istiyorum.

​Ama kafamda henüz bir fikir oluşturamadım. Yalnızca çok koyu renklerde olsun istemiyorum. Nereden başlamalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Gül Yılmaz
246 Görüntüleme1
Sararan mutfak dolapları nasıl temizlenir?

​Beyaz lake mutfak dolaplarım sarardı. Karbonatlı su denedim ama istediğim kadar temiz görünmüyor. Bir öneriniz varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. 

ha_yildirim
169 Görüntüleme2
Duvardaki leke nasıl çıkar?

​Yanlışlıkla bardağa çarptık ve bardaktaki kırmızı şarabın bir kısmı duvara sıçradı. Hemen sildik ama tam çıkmadı. Sodayla silmeyi denedik ama o da çok başarılı olmadı. Boyamak tek çözüm mü?  Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

zeyno_b
97 Görüntüleme0
Salon yer döşemeleri

Merhaba homify profesyonelleri, evimi yeniliyorum. Tahmininden fazla bir zaman alıyor. Yapmışken  yerleri de yenilemek istiyorum. Laminantla ahşap parke arasında kaldım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Deniz

Deniz Ozdemir
397 Görüntüleme1
Yeni ev dekarasyonum...

Minimalist bir ev dekore etmek istiyorum, açık mutfakta dolaplar tavana kadarmı olmalı daha kısa olabilirmi??

schuberta
142 Görüntüleme1