Siraevler eski̇şehi̇r bşk mi̇marlik | homify
< >
SIRAEVLER ESKİŞEHİR BŞK MİMARLIK
< >
SIRAEVLER ESKİŞEHİR BŞK MİMARLIK
< >
SIRAEVLER ESKİŞEHİR BŞK MİMARLIK

Modern yaşamın gereklerini günlük hayatın olmazsa olmaz bir parçası gibi, yorulmadan zorlanmadan yaşatacak bir mimari…

Size düşen sadece size sunulan muhteşem anların keyfini çıkartmak olacak.

Geçmişinizde ve geleceğinizde…

Sadece geleceğini düşünen insanlar hayallerini geleceğe taşır. SIRAEVLER, hep hayalini kurduğunuz yaşamı geleceğin modern tasarımı ile buluşturuyor. Geçmişten aldığınız, geleceğe taşıdığınız hafızanızdaki güzelliklerin, anlamların hepsini kapsayan bir hayali gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Eskişehir' in Ihlamurkent Bölgesi' nde Tilya Alışveriş Merkezi karşısında, tramvay hattına yakın olan bloklardan oluşan yeni site projemiz; apartman yaşamını en rahat ve konforlu biçimde sunmaktadır. Yeşilliklerle çevrelenen konutlarınızda sevdiklerinizle, kent yaşamının karmaşa ve gürültüsünden uzak, huzur dolu bir yaşam vaat ediyoruz.

5430 m2 bir alanda, bahçeli, 6 bloktan oluşan projemizde her blokta 181 m2lik 4 daire bulunmaktadır.

Sıraevler; konumu, iç ve dış dizaynı, sunduğu olanakları ve yaydığı yeşilin büyüsü ile Eskişehir' in en çok kazandıran ve prestij katan konut projeleri arasında yer alıyor.

Sıraevler; site sakinlerine, Ihlamurkent' in merkezinde konforlu bir yaşam sunuyor. Yaşam standardını yükseltmek amacıyla tasarlanan sitenin en önemli özelliği; projede planlanan peyzaj çalışmaları. Site sakinleri bu sayede kendilerine ait yeşil bir dünya kurma fırsatına sahip oluyor.

Hayallerdeki mutlu aile tablosunu çizdik…

Hayata aynı pencereden baktığınız diğer ailelerle, daha da büyük bir ailenin parçası olacaksınız. Sizlerle büyüyecek olan sıcak ve samimi bir yaşamın kapıları Eskişehir' de açılıyor.

Lüks, prestij ve konforun iç içe olduğu Sıraevler' de hayat daha yavaş akacak.

Daha fazla fotoğraf
Yorumlar