Cabinet – cabinet'in yeni metaryelleri: tarz | homify
< >
CABINET – Cabinet'in yeni metaryelleri:  tarz
< >
CABINET – Cabinet'in yeni metaryelleri:  tarz
< >
CABINET – Cabinet'in yeni metaryelleri:  tarz
Bu projeyi beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için iletişime geçin
OK
Bu projeyi beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için iletişime geçin
OK

Zıt stillerin karışımı: CABINET yeni materyaller sayesinde endüstriyelin ham cazibesini soğuk bir şıklıkla buluşturarak müşterisine yepyeni bir stil sunabiliyor. Farklı ve güçlü bir ifadeye sahip pas ve cam görünümlü kapı dolgularının karşılıklı etkileşimiyle CABINET dolabı, dokunma duyusunu da uyandıran kendisine özgü bir görünüme kavuşuyor. Dolabın „iç yaşamı“, ölçüye göre üretilen donanımlar ve yenilikçi detaylar sayesinde konforlu bir şekilde organize edilebiliyor. Kerpenli dolap imalatçısı bu yeni stiliyle bir kez daha sunduğu olanakların çeşitliliğine dikkat çekmek istiyor: Milimetresine kadar planlanmış yemek odası düzeninden yatak odasındaki kişiye özgü tasarlanmış gömme dolaba kadar.

Raylı kapılar paslı görünümleri ve göze çarpan eşkenar motifleriyle, dolabın alt kısmına modaya uygun bir Vintage Look esintisi katıyor. Bireysel olarak seçilen renk, sıcak kırmızı ve kahverengi tonları arasında değişiyor. Her bir parça eşsizdir. Materyalin karakteristik pas strüktürünü elinizle üzerinden geçtiğinizde hissedersiniz ve boyası çıkmaz. Üst dolabın açık ve düzleştirilmiş kapı dolgusu güçlü bir kontrast oluşturur. Mat beyaz, yarı saydam camı zarifçe vurgulayan yansıtıcı krom panellerle çevrelidir.

Daha fazla fotoğraf
Yorumlar

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.