Homify: tarz zeminler, endüstriyel i̇şlenmiş ahşap şeffaf | homify
homify:  tarz Zeminler, Endüstriyel İşlenmiş Ahşap Şeffaf
homify:  tarz Zeminler, Endüstriyel İşlenmiş Ahşap Şeffaf
homify:  tarz Zeminler, Endüstriyel İşlenmiş Ahşap Şeffaf
Bu projeyi beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için iletişime geçin
OK
Bu projeyi beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için iletişime geçin
OK

30 x 60 cm pratik karo biçiminde yeni trend dekorlar inceleyen kaçınılmaz oldu. Bu yeni döşeme toplama aralıkları aralığı antik taş dekor sadık üreme moda dekorlar siyah-mor beyaz mermer.

Her şey mümkün – Bu zemin etkileyici bir şekilde bu gösteriyor. Taze renkler veya koyu tonları, etkileyici yapı veya cilalı Yüzeyde ışığı doğrudan yansıtan doğal bir hammadde. Onun donukluk ilk siyah-mor görünebilir de tedavi edilmemiş saf metal verir. Yumuşak, örgütlü renk yapıları visiogrande bir zemin yaz kış günlerinde getiren bir güneş dolu bir yaşam atmosferi ve odanızda iyi bir ruh halinde olun. Yüzeyde ışığı doğrudan yansıtan doğal bir hammadde. Onun donukluk ilk siyah-mor görünebilir de tedavi edilmemiş saf metal verir. Slate tortul kayaçların yüksek basınçla ortaya çıkmıştır bölünmüş bir kayadır. Onun çok etkileyici boyama visiogrande koleksiyonun kayrak dekorlar geri bu özel kaya bulunur. aş – sertleşme veya dönüşüm renkler ve dokular teklifler tükenmez bir repertuarı ile yeryüzünde sırasında ortaya çıkmıştır bir mineral kitle.

Renk: Siyah
Malzeme: İşlenmiş Ahşap
Uzunluk: 605 m
Genişlik: 282 m
Yükseklik: 8 m
Alan: 2.05 m²
Fiyat: ₺69
Emeği geçenler: GNS PARKE
Daha fazla fotoğraf
Yorumlar

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.