Hatirli mimarlık ltd. şti. – ösak yönetim binası: tarz ofis alanları | homify
Bu projeyi beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için iletişime geçin
OK
Bu projeyi beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için iletişime geçin
OK

Ankara, Gaziosmanpaşa semtinde yer alan arsa, sağ yan cephe yönünde alçalan eğime sahip, kareye yakın oranlar gösteren klasik bir parseldir. Çatı arası ile birlikte yedi kata sahip olan yapı, 1. kat ve 2. katta kurumun yönetim birimlerini ve çatı arası katında yönetim birimlerine ait dinlenme salonunu barındırırken, arka cepheden açığa çıkan alt zemin katta ise diğer ofisler yer almaktadır. Zemin kat, alt zemin katta yer alan kafeye açılan galeri boşluğu ile ziyaretçileri karşılarken, çalışanlara hizmet verecek olan yemekhane gibi servis alanları ve teknik hacimler 2. bodrum katta, garaj ise 3. bodrum katta konumlandırılmıştır.

Komşu yapıya bakan sol yan cephe binanın merdiven ve servis hacimlerini çevreleyip olabildiğince sağırlaşırken, eğim yönünde yer alan sağ yan cephe, işlek bir cadde olan Reşit Galip Caddesi' ne bakan ön cephe ve komşu yapıya bakan arka cephede çalışma alanları gizliliği ve hakim Ankara manzarası göz önünde bulundurulmuştur.

Daha fazla fotoğraf
Yorumlar

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.