homify
<span class=<q>translation_missing</q> title=<q>translation missing: tr.premium.content.header_alt</q>>Header Alt</span>

homify Premium ile online erişiminizi maximize edin

Premium'un avantajları

Proje fırsatlarına cevap ver

Potansiyel müşterilerin ilettiği proje fırsatlarına doğrudan cevap verin. Proje fırsatları, ilgili projenin türü, konumu ve bütçesiyle ilgili bilgiler içerir.

Proje fırsatlarına cevap ver

Kendi kategorinizde ilk sayfada listelenin

"Üst sayfalarda listelenme kendi kategorinizde ve rekabetin önünde olarak müşterilerinizin sizi bulmasını sağlar. Mimarlar, iç mimarlar, boyacılar gibi profesyonel kategoriler arasında seçim yaparak belirli bir kitleyi hedefleyebilirsiniz.

Hizmet vermek istediğiniz alanı seçip bu bölgedeki ya da genişlemek istediğini diğer bölgelerdeki müşterilere ulaşın."

Kendi kategorinizde ilk sayfada listelenin

Geçek zamanlı profil istatistikleri ile profilinizin başarısını takip edin

Kaç kişinin profiliniz ile etkileşim halinde olduğunu, kimlerin fotoğraflarınızı görüntülediğini ve kaydettiğini görebilirsiniz. homify profil istatistikleri, kullanıcıların profiliniz ile nasıl etkileşim halinde olduğunu gösteren bir araçtır. Bu araç sayesinde hedef kitlenizi analiz edebilir, müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir, müşterilerin istek ve beklentileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Geçek zamanlı profil istatistikleri ile profilinizin başarısını takip edin

Sizin için özel makale yayınları

23 ülkede ve aylık 6 milyon okuyucusu olan dergimizde işlerinizi ve/veya şirketinizi öne çıkarın. Seçtiğiniz dilde yılda en fazla iki tane size özel yazılan makaleniz ile dikkat çekin ve müşterilerinizin güvenini kazanın.

Sizin için özel makale yayınları Sizin için özel makale yayınları Sizin için özel makale yayınları Sizin için özel makale yayınları Sizin için özel makale yayınları

homify'ın en popüler yerlerinde görünün

Kalabalığın arasından sıyrılın. homify premium müşterileri doğru zamanda doğru ürünleri doğru kişilerin karşısında sergileyebilirler.

homify'ın en popüler yerlerinde görünün
Standart üyelikle premium üyeliği karşılaştır

Ücretsiz

Premium

Şirket profili
Dünya çapında profesyonel listelenme
Kullanıcılar ile bire bir iletişim
Birden fazla kategori ve şehir için öncelikli sıralanma
Profil İstatistikleri
Proje Fırsatları
Size özel makaleler
homify Premium yerleştirme
Hemen premium ısmarla