Afşaroglu – İzmir: Taş, Kaldırım Döşeme & Betonlar | homify
Afşaroglu
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Afşaroglu
Afşaroglu
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Yunus Nadi Afşaroğlu ve Ortağı Komandit Şirketimiz, 1923 yılında, Cumhuriyetimizin kuruluşu ile birlikte hizmete girmiştir.

Yunus Nadi Afşaroğlu’nun sahibi olduğu ve 90 yıllık tecrübeye sahip şirketimizin ürün yelpazesinde; ateş tuğlası, pres tuğla, dolu harman tuğlası gibi tuğla çeşitlerinin yanı sıra her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ile birlikte; Doğal taşlar, çatı sistemleri, peyzaj taşları, mermer, granit ve traverten çeşitleri, dekoratif duvar ve zemin kaplamaları gibi malzemeler de ürün gamımıza eklemiştir. İzmir, Mersinli bölgesinde yer alan  7.000 m2’lik depomuzda, müşterilerimiz için  ürün gamımızda yer alan tüm ürünlerimizi bir arada sergileme imkanı sunmaktayız. Ayrıca Çeşme, Alaçatı bölgesinde yer alan showroom ve 4.000 m2’lik depomuzda da yine ürün gamımızda yer alan tüm ürünlerimize ait satışlarımız devam etmektedir. Tuğla gruplarında, çatı sistemlerinde ve doğaltaşların çeşitliliği ve satışı konusunda iddialı olan firmamızda; yurtiçi satışlarının yanı sıra hem ürün gruplarımızın çeşitli ülkelere olan ihracatı hem de ürün gamımızın çeşitliliğini arttırmak  konusundaki ithalat çalışmalarımız devam etmektedir. Yurtiçinde bir çok projeye imza atan ve projelere ürün temin eden şirketimiz; hizmette sınır tanımayan personeli ile ve 90 yıllık firma prensipleri doğrultusunda; doğru malzemeyi, doğru çözümler ile müşterimize sunmak ve satış sonrası servis kalitemiz ile müşterilerimizi, satışını gerçekleştirmiş olduğumuz malzemelerin kullanımının her aşamasında memnun etmek konusunda özveri ile çalışıyoruz.

Hizmet alanları
İzmir
Adres
35110 İzmir
Türkiye
+90-2324623450 www.afsaroglu.com
Prof pin.png%7c38.3864069,27