İnci Mozaik – Eskişehir: Banyo Tasarımcıları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
İnci Mozaik
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İnci Mozaik
İnci Mozaik
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Öykümüz de iki önemli kaynağın bir potada buluşmasının büyük önemi vardır; Birinci kaynakta, MERMER VE MERMER MOZAİKÇİLİĞİ'nin 1995 sonrası geçirdiği tasarım ve üretim süreçlerinin oluşturduğu birikimlerin, ikinci kaynakta; Kütahya ve İznik gibi ÇİNİ-SERAMİK SANATININ yüzlerce yıllık geleneklerini taşıyan insanların ANADOLU' nun ortasında Eskişehir'de buluşması vardır. Bu buluşma yepyeni, dünyada henüz benzersiz ürünlerin piyasaya çıkmasına imkan sağlamıştır. AR-GE süreçlerimiz üç yılı aşkın bir süreyi kapsamıştır ve tabiatıyla güçlenerek devam edecektir. Uluslararası onlarca fuar tecrübesi göstermiştir ki, porselen mozaik üstün nitelikleriyle piyasanın ihtiyaçlarına farklı çözümler sağlamaktadır. Tek düze kalıplar yıkılmakta ,ebru sanatının verdiği müthiş renk ve desen zenginliği, 3 boyutluluk , butik özel tasarımlar da artık porselen için imkan dahilinde girmektedir.

Hizmet alanları
Eskişehir
Adres
KOBİ OSB 108. Cd. No: 1
26000 Eskişehir
Türkiye
www.incimozaik.com/tr
Prof pin.png%7c39.7667061,30