Terzi Madencilik – Balıkesir: Yer Döşemeleri | homify
Terzi Madencilik
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Terzi Madencilik
Terzi Madencilik
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

TERMAD 20 yılı aşan marmara mermeri üretimi boyunca sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuruldugu günden itibaren mermer çıkarma ve işleme konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan sirketimiz;

Yılmaz Uygun önderliğinde 2005 yılında Terzi Maden Ltd. Şti. olarak kurumsallaşmayı ön plana çıkarmıştır. Ham mermer üreticiliği yapan Terzi Maden Ltd. Şti. , zorluklarla mücadele etmenin sonucunda ortaya çıkan güzelliklere, sevgisini ve alın terini katarak siz değerli müşterilerine sunabilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kuruldugu ilk andan itibaren Kaliteye ve Müşteri Memnuniyetine verdigi önem zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mermer sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemistir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,ürün sürekliliği, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan TERMAD, gösterdiğiniz yakın ilgiden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Hizmetler
  • Marmara Mermer
  • Blok Marmara Mermeri
  • Panda Marmara
  • Equator Marmara
Hizmet alanları
Tüm Türkiye ve yurt dışı
Adres
Marmara Adası Saraylar
10365 Balıkesir
Türkiye
+90-2668877131 terzimadencilik.com
Prof pin.png%7c40.651883,27