Star Mermer Granit – Kırklareli: Taş, Kaldırım Döşeme & Betonlar | homify
Star Mermer Granit
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Star Mermer Granit
Star Mermer Granit
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Star Mermer Granit; Mikail Butur tarafından kurularak ağırlıklı olarak çalışmalarını sanatsal ve proje ağırlıklı mermer dekorasyon konusunda uzmanlaşarak faaliyetlerine devam etmektedir.

1989 yılından günümüze kadar Mermer Sektörünün içinde olan firmamız önce kaliteli, üstün işçilik becerisini imalatlarına yansıtmış olup siparişlerinizi zamanında teslim etmektedir. Hangi şehirde ilçede belde de olursanız olun İstanbul'dan tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.   Mermer dekorasyon konusunda başarısını ispatlamış olan frmamız , dekorasyona yönelik çalışmalar yapmaktadır. Belediyeler, çevre düzenlemecileri, parklarda bahçelerde kullanabileceğiniz otantik mermer su değirmenleri , bahçe su fiskiyeleri, mermer veya traverten direkler, kapı giriş korkulukları, balkon parmaklıkları, mermer çeşmeler, mermer kurnalar, çiçekleriniz için saksılıklar, mermer mezar yapımı konularında Maniyeri Mermer olarak hizmet vermekteyiz.   Star Mermer Granit; mermer torna ,mermer dekorasyon, mermer değirmen ,mermer fiskiye mermer direk mermer parmaklık ,mermer kurna, mermer çeşme, evye, mezar ve belediyelerin yesil alanları için antik değirmen, kuyu, şelale yapılır.

Hizmet alanları
Kırklareli
Adres
Kocasinan Mah. Taşköprü San. Sit. 16. Blok No:47 Lüleburgaz
39750 Kırklareli
Türkiye
+90-2884125012 starmermergranit.com
Prof pin.png%7c41.402742,27