SİTELER AKRİLİK TASARIM – Ankara: Mutfak Üreticileri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
SİTELER AKRİLİK TASARIM
SİTELER AKRİLİK TASARIM

SİTELER AKRİLİK TASARIM

ReferenceError: window is not defined at DmsProfessionalPage.getUserData (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:101:21) at DmsProfessionalPage.render (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:130:36) at processChild (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3171:18) at resolve (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3013:5) at ReactDOMServerRenderer.render (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3436:22) at ReactDOMServerRenderer.read (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3395:29) at Object.renderToString (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3954:27) at __webpack_require__.then (webpack:///./app/assets/javascripts/react_ssr_components.js?:12:30) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7)
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
SİTELER AKRİLİK TASARIM
SİTELER AKRİLİK TASARIM
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

SİTELER AKRİLİK
TASARIM KİMDİR? NASIL ÇALIŞIR?

Ankara Siteler’de Akrilik Tezgah İmalatı yapan bir firmadır.İnşaat ve Dekorasyon Sektöründe Solid Surface segmentindeki özellikli projelerde imalat ve montaj alanında çalışmaktadır. Havalimanları , Oteller , Mağazalar , Kültür Merkezleri , Hastaneler , AVM ler , Eğitim Kurumları , Bankalar , Konutlar gibi alanlarda mimarlık ofisleri , yatırımcılar , taahhüt firmaları ve karar vericiler ile birlikte koordineli olarak çalışmaktadır. Her imalat öncesi yerinde ölçü ve şablon çalışması yapmaktdır. İmalat projelerinin oluşturulmasını takiben üretim yapılmaktadır. Üretimin her kademesinde 1. sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Tüm el ve istasyon makinaları sektörün en iyileridir. Isıl İşlem fırını , Hidrolik Presler , CNC Tezgahlar ile üretim yapılmaktadır. Daima hizmet kalitesine eşdeğer ürünlerin, üretimlerin ve projelerin sözcüsü olan Siteler Akrilik Tasarım bugün üstün özelliklere sahip HIMACS , HANEX , TRISTONE , STARON , CORIAN ve FRANKE SURFACES markalarını sizlere ulaştıran tüm aracılarında güvenilir temsilcisidir. Akrilik Mutfak Tezgahı Tasarım. Akrilik Mutfak Tezgahı Dekorasyon. Akrilik Mutfak Tezgahı İmalatı. Akrilik Tezgah olarak mutfak tezgahları ve banyo tezgahları, akrilik tezgah, akrilik mutfak, Akrilik Tezgah Ankara, akrilik  döküm tekniği ile üretilen %100 Akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesi bizim işimizdir.

Adres
Ulubat Sokak No:54/A Siteler
06145 Ankara
Türkiye
+90-5074770995
Prof pin.png%7c39.962478,32