TUNA PREFABRİK – MUĞLA: İnşaat Şirketleri | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
TUNA PREFABRİK
TUNA PREFABRİK

TUNA PREFABRİK

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
TUNA PREFABRİK
TUNA PREFABRİK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Tuna Prefarik , Ayşe YATĞAN tarafından Muğla ilinin Fethiye ilçesinde kurulmuş ve kısa sürede prefabrik yapı sektöründe kaliteli hizmetleri ile öne çıkmayı başarmış bir firmadır. Yılların bilgi birikimi ve tecrübeleri ile il içi ve yurt genelindeki faaliyetleriyle binlerce müşterisine hizmet vermektedir.

Prensipleri, becerileri, profesyonel ekibi ve tecrübeleri sonucu kazanılmış değerleri ile verimlilik ve saygınlık içinde çalışma sistemlerini sürekli geliştiren bir marka olan Tuna Prefabrik her zaman kaliteli ürün ve hizmetleri siz değerli müşterilerin yanındadır. Firmamız; Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun, kaliteli, estetik ve konforlu bir prefabrik yapıya sahip olmak istiyorsanız sizi Tuna Prefabrik – Prefabrik Yapı Sistemlerine bekliyoruz.

Hizmetler
Prefabrik İnşaat Malzemeleri
Hizmet alanları
inşaat sektörü muğla
Şirket ödülleri
Firmamız; Prefabrike konutlar şantiye binaları sosyal tesisler hastaneler okullar ofis ve yaşam konteynerleri çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun kaliteli estetik ve konforlu bir prefabrik yapıya sahip olmak istiyorsanız sizi Tuna Prefabrik – Prefabrik Yapı Sistemlerine bekliyoruz.
Adres
Cumhuriyet mah. Çevreyolu Gökalan Mevkii (Eski Kiremitli Petrol Karşısı) Karaçulha
048300 MUĞLA
Türkiye
+90252635857505336241899 www.tunaprefabrik.com
Prof pin.png%7c37.215374,28