Buf Design – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Buf Design
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Buf Design
Buf Design
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Buf Design, hizmetlerini İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde bulunan ofisinde yürütmektedir. Firmanın mimarlar, inşaat mühendisleri, yapı teknik ressamları ve alanında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu bulunmaktadır. Yeterli teknik kadrosu ile tüm taleplere en hızlı ve en doğru şekilde cevap vererek işveren memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

  Buf Design, küçük ve detaylı işler kadar büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Grubumuz bu hizmet anlayışıyla, tasarım sürecinin başından projenin son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesindeki devamlılığı ilke edinmiştir.

Hizmetler
İç Mimarlık – Proje – Tasarım – Uygulama – Dekorasyon
Hizmet alanları
iç mimari istanbul
Adres
Sinanpaşa Köprüsü Sok. Çelik İş Merkezi 10/28 Beşiktaş
34444 İstanbul
Türkiye
+90-2122581003 www.bufdesign.com
Prof pin.png%7c41.0082376,28