Studio Vertebra – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Studio Vertebra
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Studio Vertebra
Studio Vertebra
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

HAKKINDA

2009 yılında dört ortaklı kurulmuş Studio Vertebra; mimari, iç mimari ve restorasyon olmak üzere üç ana dalda faaliyet göstermektedir.

MİMARİ
Konsept aşamasından başlayan mimari proje süreci, fizibilitelere göre planlama ve uygulama evreleri ile birlikte "anahtar teslim" proje hizmeti ile tamamlanmaktadır.

İÇ MİMARİ
İşveren ve proje ihtiyaçlarına göre çözümlenen butik tasarım süreci; keşif, metraj ve ihale dosyası hazırlanması, anahtar teslim saha uygulaması hizmetleriyle tamamlanmaktadır.

RESTORASYON
Eski eser projeleri (rölöve-restitüsyon-restorasyon) uluslararası koruma yaklaşımları ışığında,  günümüz ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmaktadır.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Abdullah Ağa Cad. Arabacılar Sok. No:14 Beylerbeyi – Üsküdar
34660 İstanbul
Türkiye
+90-2165503968 www.studiovertebra.com
Prof pin.png%7c41.023926,29