Gürol Arslan Mimarlık - Tasarım - Animasyon – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Gürol Arslan Mimarlık – Tasarım – Animasyon
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Gürol Arslan Mimarlık – Tasarım – Animasyon
Gürol Arslan Mimarlık - Tas...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

HAKKIMIZDA:

Gürol Arslan’ın 2000 yılında başlayan mimarlık kariyerinin devamı olarak 2006 yılında Türkiye’de bir ilk olan “Mobil Tasarım Ofis” hizmeti “Yerinde Çözüm” sloganıyla faaliyetlerine başladı. Türkiye'deki birçok şehirde ve yurt dışında mimari proje, konsept geliştirme, uygulama kontrollüğü ve tasarım sürecinin ayrılmaz parçası olan mimari görselleştirme-animasyon alanlarında hizmetlerini sundu. 

MİMARLIK: 

Farklı çizgisini koruyan, tasarım sürecinin başından sonuna kadar yapı estetiğini ön plana çıkaran işlevsel tasarımları ile gerek modern malzemelerle gerekse geleneksel yapım teknikleri ile uygun maliyetli çözümler üreten Gürol Arslan Mimarlık, farklılık arayışındaki yatırımcılara yeni bir tasarım süreci sunmaktadır. 

GÖRSELLEŞTİRME: 

Sahip olduğu teknolojik alt yapı ve geliştirmiş olduğu yeni teknikler ile inşaat firmalarından mimarlık ofislerine, emlak acentelerinden devlet kuruluşlarına farklı sektörlerde hizmet veren organizasyonların ihtiyaçlarına yönelik projelerinin görselleştirmesini sağlamaktadır. İmalat öncesi kararların verilmesinde, satışa yönelik pazarlama aşamalarında ve yatırım kaynaklarının araştırmalarında bir ekip arkadaşı olarak katkıda bulunmaktadır. 

AMAÇ: 

Mimarlık ve görselleştirme alanında edinmiş olduğumuz bilgi birikimini en iyi şekilde sunarak müşteri memnuiyetinden ve sahip olduğumuz estetik çizgiden ödün vermeden yolumuza devam etmektir

Hizmetler
  • Mimari Proje
  • Mimari Görselleştirme
  • İç Mekan Tasarm
  • Cephe Tasarım
Hizmet alanları
Mimarlık ve İnşaat ve istanbul
Adres
Veko Giz Plaza Meydan Sk. No:3 K.13 Maslak
34396 İstanbul
Türkiye
+90-2123556195 www.gurolarslan.com
Prof pin.png%7c41.1307027,28