Deco Mimarlik – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Deco Mimarlik
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Deco Mimarlik
Deco Mimarlik
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

21. yüzyıldaki en büyük ihtiyacımız olan

sürdürülebilir ve yaşanılabilir mekanların öneminin bilincinde olarak tasarım dünyasına  DECO MİMARLIK  olarak girmeye karar verdik. … Günes Dilek, Yücel Leblebici ve Vedat Kuzaytepe’nin ortak girişimleri ile tasarım ve uygulama ekibimizi çekirdek kadro olarak belirledik. …  Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunları olarak bizler, 5 yıllık lisans kariyerimizin bize vermiş olduğu akademik birikim ve özgüven ile sektörün tasarım ikonlarından biri olacağımıza şüphemiz yoktur. …    Misyonumuz yaşanılabilir mekanlar tasarlayarak insanları daha mutlu ve huzur dolu bir çevre ile buluşturmaktır. Bunun için gerekli olan estetik, fonksiyonel ve sürdürülebilir çözümler üreterek , tasarım dünyasına katkıda bulunacağımızdan eminiz.

Hizmet alanları
Ankara
Adres
06000 Ankara
Türkiye
www.decomimarlik.com
Prof pin.png%7c39.940368,32