Bayrakcı İnşaat Metal San.ve Tic. Ltd.Şti.

Bayrakcı İnşaat Metal San.ve Tic. Ltd.Şti.

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Bayrakcı İnşaat Metal San.ve Tic. Ltd.Şti.
Bayrakcı İnşaat Metal San.ve Tic. Ltd.Şti.
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

15 Yılı Aşkın Süredir Çelik Konstrüksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, çelikden üretilen yapı ve inşaat sektöründe kullanılmakta olan tüm yapı elemanlarını üretmekte olup; proje ve şantiye ihtiyaçlarına da özel çözümler üretmekte; imalattan montaja kadar ki tüm süreçlerde Çelik Sistemleri ve Uygulama Çözümleri sunmaktadır.

İnşaat sektörünün ihtiyaç ve beklentilere özel çözümler üretmek üzere kurulmuş olan ŞANTİYE DONANIM ÇÖZÜMLERİ, 15 Yılı aşkın süredir Çelik Konstrüksiyon alanında faaliyet gösteren Bayrakcı Metal’in girişimidir.

Türkiye’ nin alt yapısına katkı sağlayan, çok büyük projelerin uygulamasında aktif olarak görev alan Bayrakcı Metal bu süreç içerisinde ŞANTİYELERDE gündeme gelen talep, sorun ve beklentileri de bizzat deneyimlemiş ve tüm bu ihtiyaçlara özel çözüm üretme yetkinliği sayesinde de başarı ile farklılaşmıştır.

Ana faaliyet konusunun yanı sıra; büyümekte ve ihtiyaçları hızla artmakta olan bu sektöre; deneyimlerini aktarmak; diğer firmalara çözüm üretmek; şantiye alanında kullanılan ürün ve hizmetlerini tek bir noktadan paylaşmak isteyen Bayrakçı Metal; bütünsel çözümler sunmak üzere ŞANTİYE DONANIM ÜRÜN VE HİZMETLERİ’ni kurmuştur.

İş ortaklığı yaklaşımı geçmişten bugüne kurduğu iyi ilişkiler ve bünyesinde toplandığı bütünsel çözümler üretme yetkinliğinin yanı sıra çok güçlü referansları ile de ŞANTİYE DONANIM ÜRÜNLERİ ve HİZMETLERİ alanında da tercih edilmekte olan bir girişimdir.

MİSYONUMUZ Sektörün gelişmelerini yakından takip ederek, müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaç ve beklentilerine çözüm olarak; müşterilerimizin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ Bütünsel çözümlerimizi “kalite ve insan” odaklı hizmet anlayışı ile birleştirerek, bu alanında fark yaratan lider firma konumunda olmak.

Değerlerimiz Dürüst ve Güvenilir Olmak Liderlik Profesyonel Olmak Yenilikçi Olmak Teknoloji Etkin Kullanmak Daima Kaliteyi Ön Planda Tutmak Çözüm Odaklı Olmak İnsana Doğaya ve Çevreye Saygılı Olmak Müşteri Memnuniyeti ve Sadakati Katma Değerli İş Üretmek

Neden Biz ? Şantiye tecrübemiz ve çok büyük uygulama projelerdeki başarılı deneyimlerimiz, Günceli yakalayan uzman kadromuz, Etkin teknoloji kullanımı ile fark yaratan çözümler üretebilme kabiliyetimiz, Sektördeki bilinirlik ve güvenilir iş ortağı olma özelliğimiz, İyi bir iş ortağı olma özelliğinin yanı sıra çözüm odaklı yaklaşımımız ile müşterilerinin de iş yükünü kolaylaştırmamız, Deneyimlerimiz sayesinde süreç içerisinde oluşabilecek sorunları öngörebilme ve oluşmadan koruyucu önlem alabilme becerimizin yanı sıra; tüm bu önlemlere rağmen sorun oluşması halinde de hızlı çözüm üretip, üretim sürecine destek olabilmek, İlkelerimiz gereği planlanan tarihlerde ve hedeflenen kalitede iş üretebilme kabiliyeti, taahhütlerini yerine zamanında getirebilmemiz, Sürdürülebilir, pozitif ve kalıcı iş birliği yaklaşımı ile uzun vadeli iş birlikleri yaparak sektörün lokomotif firmalarında biri olmamız, Müşterinin ihtiyaç, beklentileri ve istediği çalışma koşullarına uyum sağlama özelliği ( yerinde kurulum, montajı kendisinin yapması vb…) Tüm bu avantajları çok da uygun koşullarda sahip olma imkanı… ( Tüm bu çalışma ortamına çok da avantajlı maliyetler ile sahip olma imkanı…)

Neler Yapıyoruz ? Şantiyenin kurulumundan demontajına kadarki tüm sürecinize bütünsel çözümler üretiyoruz. Talepleriniz doğrultusunda baştan sona tüm sürece hizmet verebileceğimiz gibi, sadece ihtiyacınız olan bir bölüme de destek olabiliriz. En genel hizmet alanlarımız aşağıdaki çalışma konuları olmakla birlikte projenizin ihtiyaç ve beklentilerine de özel çözümler üretebiliriz… Montaj – DEMONTAJ Yerinde Kurulum Bakım ve Destek Hizmetleri PROJEYE Özel Üretim Esnek çalışma koşullarımız ile optimum çözüme çok da uygun maliyetler ile sahip olabilirsiniz….

Hizmetler
Çelik Konstrüksiyon İşlemleri ve Şantiye Ekipmanları
Hizmet alanları
Şantiye ve İnşaatlar ve IKITELLİ
Adres
Metal İş Sanayi Sitesi 12A Blok No:38-40 İkitelli- Başakşehir İstanbul
34490 IKITELLİ
Türkiye
+90-2125886474 www.bayrakcimetal.com.tr