BUJU DESIGN – Istanbul, Turkey: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
BUJU DESIGN
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
BUJU DESIGN
BUJU DESIGN
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Buju Design Istanbul'da tasarım çalışmalarını sürdüren bir mimarlık ve tasarım ofisidir. 

Yaratıcı projeler üzerinde, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı projeler üretmekteyiz. Buju Design olarak, tasarımın iki önemli yönü olduğuna inanıyoruz: tasarımın matematiği ve ruhu. Amacımız, müşterilerimiz için keyifli mekanlar ve anlar oluşturmak. Bizi çok yönlü tasarım danışmanınız olarak düşünebilirsiniz. Size mekanınızla ilgili, kendiniz ileilgili ve/veya oluşturmak istediğiniz organizasyonunuzla ilgili tasarım ve stil olarak yardım etmek en büyük hedefimizdir.

Çalışmalarımızda öne çıkan bakışaçısı, sizin ve/veya mekanınızın en iyi versiyonunu oluşturmak yönündedir. Müşterilerimizi tam olarak, en güzel hali ile yansıtmaya özen gösteriyoruz. 

Bir tasarımdaki en anlamlı noktanın müşterinin özgünlüğünden geldiğine inanarak, bu yönde projeler ve detaylar üretiyoruz.

Hizmetler
  • Mimari
  • İç mimari
  • Tasarım
  • Ürün Tasarım
  • İç Mekan Stil Danışmanlığı
Hizmet alanları
İstanbul, İzmir, ve Ankara
Adres
Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sokak, Maslak 1453, T1A, K: -11, D: 27
34398 Istanbul, Turkey
Türkiye
+90-5332659262 www.bujudesign.com
Prof pin.png%7c41.117141,29