EÖÇ MİMARLIK – Trabzon: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
EÖÇ MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
EÖÇ MİMARLIK
EÖÇ MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

E.Ö.Ç. MİMARLIK şirketinin temelleri 2006 yılına kadar dayanmaktadır.

2006 yılından bugüne kadar kazanılan tecrübelerle birlikte  özelikle tasarım, uygulama ve proje yönetimi konularında kendini sürekli geliştiren bir grafik çizmiştir. E.Ö.Ç. Mimarlık ’ın çalışmaları; Tasarım,Disiplinler arası koordinasyon,Bütçe ve iş programı kontrolü,Verimlilik esasıve Dalında en özgün, estetik ve yenilikçi tasarımlarla mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.E.Ö.Ç. MİMARLIK , 2006 yılından bugüne kadar ulusal ve uluslararası alanda tasarım, uygulama ve proje yönetimi çalışmalarıyla yaklaşık 1.000.000 m2’den fazla konut, ticari, turizm ve eğitim projelerini başarı ile tamamlamıştır. Enerji etkin yapı tasarımı üzerinde çalışmaları bulunan şirket, aynı zamanda Rüzgar gücü, güneş ışıması ve dönüştürme teknikleri gibi çevresel enerji kaynaklarından yararlanan, kendine yeterli binaların  tasarımlarıyla ilgili çalışmalarda bulunan E.Ö.Ç. MİMARLIK “Akıllı Binalar” , “Yeşil Mimari” üzerinde çalışmaları bulunmaktadır.  Aynı zamanda binalar için enerji kimlik belgesini  Trabzon ve doğu Karadeniz bölgesinde vermeye yetkin ilk firma E.Ö.Ç. Mimarlık’tır.

Hizmetler
  • MİMARİ PROJELER
  • İÇ MİMARİ PROJELER
  • PEYZAJ MİMARİ PROJELER
  • ENDÜSTRİYEL TASARIM
  • HAFRİYAT VE NAKLİYAT
Hizmet alanları
TÜRKİYE
Adres
KAŞÜSTÜ MAH. DEVLET KARAYOLU CAD. KÖLEOĞLU İŞ MERKEZİ NO:53 DAİRE :407 YOMRA / TRABZON
61290 Trabzon
Türkiye
+90-5324758021 emrahomercam.com
Prof pin.png%7c40.9502678,39