Kesit Mimarlık – Karabük: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Kesit Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kesit Mimarlık
Kesit Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Kesit Mimarlık 2016 yılının Nisan ayından beri faaliyet göstermektedir. Safranbolu merkezli hizmet veren Mimar İrfan Güler tarafından kurulan ofisimizin misyonu bilgiyi ve teknolojiyi doğru kullanabilen, çevreye, topluma ve etik değerlere saygılı, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran ve kaliteli hizmet veren bir ofis olmaktır. Kesit Mimarlık olarak vizyonumuz çağın gereksinimleri çerçevesinde sürekli değişen ve gelişen sektörün parçası olmak ve bu doğrultuda , ülkemizde gereksinim duyulan mimarlık sektörünün nitelikli hizmet ihtiyacını karşılamak , çağın gereklerine uygun kalite ve standartlarda hizmet sunmaktır.

Hizmetler
  • Kesit Mimarlık’ın faaliyet konuları arasında: 1- Mimari projelendirme 2- Rölöve
  • Restitüsyon ve Restorasyon Projeleri 3- Mimari 3 boyutlu iç ve dış mekan tasarımı 4- 3 boyutlu animasyon 5- Mekan simülasyonu ile projelerde gezilebilen sanal tur oluşturulması yer almaktadır.
Hizmet alanları
  • Mimarlık ve restorasyon
  • Karabük
Şirket ödülleri
Antalya Kent Merkezi Doğu Garajı ve Halk Pazarı Alanı Düzenlenmesi Mimari Proje Yarışması 3. Mansiyon Ekip Üyesi
Adres
Adnan Menderes Bulvarı Anamerkez İşhanı No:54 Kat:2 Safranbolu/KARABÜK
78600 Karabük
Türkiye
+90-5335220328 www.kesitmimarlik.com.tr
Prof pin.png%7c41.2828126,32