Pronil – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Pronil
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Pronil
Pronil
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

2011 yılında Nilüfer Çiçek tarafından kurulan Pronil Mimarlık, genç ve dinamik kadrosuyla sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir mimarlık anlayışına sahiptir. Mimari tasarım konusunu bulunduğu yere özgü koşullar ve olanaklar çerçevesinde ele alan ekip; insan, kentsel çevre ve doğal çevreyi odak alarak şekillenen tasarım anlayışıyla ve her daim yüksek motivasyonlu takım ruhuyla mimarlık serüveninde yerini almıştır.

Projelerimiz; mimarlık kuramına ait düşünsel birikim, sezgisel mekan algısı ve mimari uygulama deneyiminin nesnel bilgisiyle harmanlanan zengin bir nüveden türemektedir. İçinde bulunduğumuz enformasyon çağının yarattığı kuvvetli iletişim ortamı ve sürekli gelişen dijital tasarım araçları; mimari üretim sürecimizi besleyecek şekilde rafine edilerek değerlendirilmektedir. Doğal kaynakların giderek azaldığı dünyamızda; geri dönüşüme elverişli yapılar ve ekonomik mimari çözümler sunma konusunda oldukça hassas davranılmaktadır. Ortaya konan mimari ürünün kentsel çevreyle projenin özniteliklerine uygun bir bağlamda eklemlenen, doğal çevrenin bileşenlerine saygılı, sürdürülebilir, fonksiyonel, estetik ve yenilikçi bir tasarım olması hedeflenmektedir. Mimari ve iç mimari alanında ölçek ve kategori bakımından geniş bir yelpazede çeşitlenen projeler, konsept tasarım aşamasından detay çözümlerine kadar büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Bazı projelerin inşaat sürecine de dahil olunmaktadır. Hazırlanan statik ve elektromekanik projeler ile peyzaj projelerinin mimari tasarım anlayışımızla uyumlu olmasına son derece önem verilmektedir. Uygulama projelerimizin tüm mühendislik disiplinleriyle tam bir koordinasyon içinde hazırlanması, önerilen mimari çözümlerin tutarlılığını ve uygulanabilirliğini en üst seviyeye taşımaktadır. Mimari tasarım pratiği, estetik yönü ve teknik boyutlarıyla birlikte bir bütün olarak ele alınıp uygulamaya ilişkin deneyim ve bilgi birikimiyle zenginleşerek gelişmeye devam etmektedir.

Hizmetler
  • Mimarlık
  • İç Mimarlık
  • İhale Paketi
  • Uygulama
Hizmet alanları
Mimarlık ve İstanbul
Adres
İçerenköy, İçerenköy Mahallesi Kartal Sokak No:19/5
34758 İstanbul
Türkiye
+90-2165773216 www.pronil.com.tr
Prof pin.png%7c40.9665183,29