Gizem – Turkey: Medya & Bloggerlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Gizem
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Gizem
Gizem
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

KOU- Sahne Sanatları Bölümü/ Dramatik Yazarlık Ana Sanat Dalı'nı bitirdim.

6 yıl boyunca yazar ve editör olarak çalıştım. Özellikle dekorasyon konusunda birçok farklı firmaya içerik hazırladım ve çalışmalarımı bu yönde ilerlettim. Dekorasyon fikirlerini güncel olarak araştıran ve özel ilgisi olan biri olduğumdan, Homify ile tanıştığımda kendimi 'ait' hissettiğim bir yer bulmuş oldum. 

Çünkü dünyanın her yerinden birçok profesyonelin ve fikrin buluştuğu Homify; değişik stillerde fikirlere ve alanında uzman profesyonellere ulaşma olanağı yaratıyor. Homify, sanki dünyanın her köşesinde bir eviniz olmasını sağlıyor; sonra sizi hepsine davet ediyor. Böylece birbirinden farklı dekorasyon fikirlerini size sunarken, dilediğinizi seçme özgürlüğü veriyor. Yani size bir tek adım atmak kalıyor: 

Homify ile birlikte dünyayı değiştirmeye evinizden başlayın!

Hizmet alanları
Kocaeli ve Turkey
Adres
41950 Turkey
Türkiye
Prof pin.png%7c40.6957227,29