Korucuoglu Mimarlik – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Korucuoglu Mimarlik
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Korucuoglu Mimarlik
Korucuoglu Mimarlik
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Korucuoğlu Mimarlık kurulduğu günden bugüne kadar Karma kullanım yapıları, Alışveriş merkezleri, Ofis ve iş merkezleri, Çok katlı konutlar, kültür ve turizm yapıları, ulaşım, sağlık, spor ve eğitim tesisleri konularında  birçok yapı tasarlamış; danışmanlık ve mesleki kontrollerini gerçekleştirerek tasarlanan yapılarının uygulanmasında rol almıştır. Katıldığı birçok ulusal ve uluslararası mimari proje yarışmalarında çeşitli ödüller almıştır.

Yenilikçi düşünce, rekabet anlayışı, ortaklık ruhu etrafında şekillenmiş bir kuruluştur. Değişmeyen dürüstlük ilkesi ve ilk günkü heyecanı ile kaliteden ödün vermeden, mesleki değerlere uyum sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknolojik, çevreye duyarlı bir tasarım anlayışı ile geleneklerimizi sorgulayarak, fiziki konum, zaman  yapım maliyeti ekonomisi, estetik ve bilimsel şartlar doğrultusunda, çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Hizmet alanları
ankara
Adres
ahmet mithat efendi sokak no:5/1 çankaya
06690 Ankara
Türkiye
+90-3124399992 www.korucuoglumimarlik.com.tr
Prof pin.png%7c39.884177,32