Ofis Mimarlık – Kayseri: Mimarlar | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Ofis Mimarlık
Ofis Mimarlık

Ofis Mimarlık

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Ofis Mimarlık
Ofis Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 91% oranında tamamlanmış durumda

91%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

PROJELER

Şirketimiz; 1996 yılında Ofis Mimarlık ismiyle Kayseri'de kurulmuştur. Mimari proje hayatımızı, Türkiye- Rusya - Libya - Cezayir - Irakta yürütmekteyiz. Grup şirketlerimiz olan, Eymen İnşaat ve Ruhlukürkçü Yapı ile, uygulama ve taahüt işleri de yapmaktayız

  Genel olarak konut - ticari - kültür - eğitim yapıları üzerine yoğun proje üretimi yapılmıştır.   Rölöve - Restorasyon projeleri konusunda, yakın zamanda ülkemizin en değerli yapılarının proje üretim safhasında yer almış bulunmaktayız.   Kent ölçeğinde günün şartarı ve yerel baskılar göz ardı edilerek, mimarlık bilimine ve medeniyet kültürümüze katkı sağlamak amacıyla tasarım gayreti içerisindeyiz. Bu bilinci, bütün şirket çalışanlarımızla beraber mimarlık felsefesi boyutunda, yürütmeye çalışmaktayız.   Ürettiğimiz tasarımların insan merkezli oluşu, günlük hayata katkısı, kent estetiği kaygısı vizyonel yaklaşımımız olmuştur.   Şirketimizin Kayseri merkezli oluşu, yüklendiğimiz misyonun farkındalığının ve çalışma azmimizin devamlılığını sağlamaktadır.   18 yıldır şirket çalışanlarımızla beraber ailesel bir firma olma gayretimiz, en büyük ve bize güç veren unsurdur.

Hizmet alanları
Kayseri
Adres
Alpaslan Mah. Bahar Cad. Bezciler Sok. 5. Blok No : 9 / B Melikgazi
38030 Kayseri
Türkiye
+90-3523338333 www.ofismpu.com