Nego Mimarlık Tasarım End. Ltd.Şti. – Bursa: Dekoratörler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Nego Mimarlık Tasarım End. Ltd.Şti.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Nego Mimarlık Tasarım End. Ltd.Şti.
Nego Mimarlık Tasarım End. ...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Nego Mimarlık Tasarım Ltd. Şti ,tescilli İVİ markası ile, günümüz kuşağının ekran bağımlısı çocuklarının,ailesi ve arkadaşları ile iletişimini güçlendirecek  sağlıklı ,kullanışlı ve orijinal oyun halısı tasarımları geliştirir.

 İVİ ürünleri, bağımsız  laboratuvarlarca test edilip, Avrupa Çocuk Güvenlik standartlarına uygunluğu onaylanmıştır. Eğitici üç boyutlu oyun halıları ile ,bilgisayar ve tv bağımlısı,çabuk sıkılan günümüz kuşağı çocuklarının ,hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olur. 

 Uluslar arası tarzı,sıra dışı tasarımları,ham maddelerinin kalitesi,yeni neslin ruh ve beden sağlığına verdiği önem,İVİ ürünlerini eşsiz ve özel kılar.

Hizmetler
İVİ 3D Çocuk Oyun Halıları
Hizmet alanları
ihracat
Adres
Kayapa Cad.İstiklal Mah.No:33 Nilüfer Bursa
16315 Bursa
Türkiye
+9022436666702 www.ivi.com.tr
Prof pin.png%7c40.1956519,28