MRV YAPI MİMARLIK

MRV YAPI MİMARLIK

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
MRV YAPI MİMARLIK
MRV YAPI MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Mrv Yapı Mimarlık, seramik sektörünün öncü firmasi VitrA'nın ana bayisidir. Mutfak dolaplarında da kendi markası Mrv Mutfak ile hizmet vermektedir.Banyosunu, mutfağını veya komple evini anahtar teslim yeniletmek isteyen müşterilerimize başta Yük.İnş.Müh.Ömer KARAKUŞ ve her biri alanında uzman kendi ustalarımızla hizmet vermekteyiz. 

Bir daire yenilenirken en az 9-10 farklı ustanın uzmanlığına ve emeğine ihtiyaç duyulmaktadır.Ancak bu ustaların bir ahenk ve sıralama ile çalışması ve birbirlerini tamamlaması gerekmektedir. Bu ahenk sağlanamadığında ise geri dönüşü olmayan hata zincirleri oluşmaktadır.  Bir çok hâne sahibi ya parasıyla rezil olmakta yada dairesini yenilemekten vazgeçmektedir.  Biz Mrv Yapı olarak, müşterilerimizin evlerini bir çöpe bile ellerini değdirmeden yenilemenin gayreti içindeyiz.  Hâne sahibinin tek muhattabı anlaştığı mimarı olmalıdır. İşte bu noktada hem iletişim bozukluğu yaşanmamakta hemde oluşturulan proje görsel ve altyapısı ile tam olarak uygulanabilmektedir.  Herkese ve her keseye uygun, hayallerinizdeki gibi bir daire için sizi bizimle tanışmaya davet ediyorum.

 Yük.İnş.Müh. Ömer KARAKUŞ

VitrA Franchise İstanbul

Hizmetler
  • Banyo
  • Mutfak ve Ev Dekorasyonu
Hizmet alanları
DEKORASYON ve İSTANBUL
Adres
YÜCETARLA CAD. NO:15
34147 İSTANBUL
Türkiye
+90-2126606040 www.mrvyapi.com