LİVA KAPI &YAPI – Gaziantep: Demircilik | homify
LİVA KAPI &YAPI
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
LİVA KAPI &YAPI
LİVA KAPI &YAPI
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

FİRMAMIZ GAZİANTEP TE YILLARCA ÇELİK KAPI SEKTÖRÜNDE BELLİ BİR KARİYERE SAHİP ALTIN ÇEKİÇ ÇELİK KAPI FİRMA ORTAKLARINDAN SELİM BİŞİ TARAFINDAN 2013 YILINDA SİZ SAYGI DEĞER MÜŞTERİLERİNE ÇELİK KAPI VE YAPI SEKTÖRÜNDE ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAK İÇİN HEDEFİYLE KURULMUŞTUR.

Bazı şeyler vardır ki, değeri hiç bir şeyle ölçülemez. Sizin için tekdir ve vazgeçilmezdir. İşte bizim görevimiz de yaşamınıza anlam katan varlıkları, yuvanızı, kısacası sizlerin vazgeçilmezlerini korumak,güzelleştirmek Yaşamınız boyunca sizlere eşlik edecek; estetik ve güvenlik bakımından kusursuz, her zevke ve her mekana uygun  çelik kapı,otomasyon,iç kapı,parke,duvarkağıdı,mutfak yani yapı adına olan işlerde 

tasarım,üretmek,ürettirmek,uygulama,araştırma hedefiyle DİYORUZ Kİ Evinizin şekli ne olursa olsun; LİVA KAPI & YAPI arzularınızı gerçekleştirmek için her zaman yanınızda.

Hizmetler
ÇELİK KAPI/FERFORJE/OTOMATİK KAPI/KEPENK/PVC PERDE/PANJUR KAPI/YANGIN KAPISI/PARKE
Hizmet alanları
İNŞAAT VE DEKORASYON ve gaziantep
Adres
60042 NOLU CAD NO:34
27060 Gaziantep
Türkiye
+90-5333416474 www.livakapi.com
Prof pin.png%7c37.1240702,37