Sena Stone Dekoratif Taş Fiyatları – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Sena Stone Dekoratif Taş Fiyatları
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Sena Stone Dekoratif Taş Fiyatları
Sena Stone Dekoratif Taş Fi...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Dekoratif Kültür Taşları Kuruluşundan bugüne ürün kalitesi ve vizyonundan taviz vermeyen, müşterilerine en kaliteli hizmeti, en avantajlı fiyatlarla sunan ve onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için var gücüyle çalışan Sena Stone, sürekli standart ürün ve uygulama hizmeti sunarak sadık müşteriler oluşturmaktadır. Bu standardı TUVSÜD–ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi ile de destekleyen firmamız her yıl yaptığı Müşteri Memnuniyeti Anketleri’nde %95 civarında başarı elde etmektedir. İstanbul Dekoratif Taş Fiyatları Müşteri talep ve şikayetlerinin değerlendirilmesi sürecinde gelişmeye açık alanları tespit etmeyi, verimliliği arttırmayı, analizlerle doğru sonuçlara ulaşmayı ve müşteri beklentileri doğrultusunda süreçlerini sürekli iyileştirmeyi hedeflieyen Sena stone, bu politika doğrultusunda güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi taahhüt etmektedir. Yaptığı projelere zamanında başlayıp zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktadir.

Hizmetler
  • Dekoratif Kültür taşları
  • Dekoratif Kültür Tuğlaları ve Taş Duvar Kaplama Panelleri Üretim ve satış hizmetleri
Hizmet alanları
Dekoratif Taş ve Tuğla Satış ve Uygulama Hizmetleri
Şirket ödülleri
İstanbul ticaret Odası
Adres
adil mahallesi beykoz caddesi no:32
0216 592 18 84 İstanbul
Türkiye
+90-2165921884 www.dekoratiftasfiyatlari.com
Prof pin.png%7c40.9756215,29